Nakúpte tovar ešte za 300.0 € a dopravu máte zadarmo

Akce

Akce

(Zobrazené 22 z 22 Produktov)

Vzduchové pušky Crosman Akčná set Crosman Copperhead 4,5mm + Valiant 4x32 AO MilDot

Akčný set Crosman Copperhead 4,5mm + Valiant 4x32 AO MilDot Akčná set Crosman Copperhead 4,5mm + Valiant 4x32 AO MilDot
SkladomOdosielame ihneď
Doručeno bude 25.04.
163.9 €
Akčná cena s DPH:139.3 €

Zvýhodnený set vzduchovky Copperhead od amerického výrobcu Crosman spolu s puškohľadom Valiant 4x32 AO Mil Dot, ktorý je nepochybne najkvalitnejšie v danej kategórii. Stačí dokúpiť iba diabolky a máte všetko pre presnú terčovú streľbu.

Vzduchové pušky Crosman Akčný set Crosman 1077 + Raven 4x20 + 20x CO2 Bombička + JSB Exact 4,5

Akčný set Crosman 1077 + Raven 4x20 + 20x CO2 Bombička + JSB Exact 4,5 Akčný set Crosman 1077 + Raven 4x20 + 20x CO2 Bombička + JSB Exact 4,5
110.0 €
Akčná cena s DPH:99.0 €

Zvýhodnený set tejto CO2 vzduchovky od amerického výrobce spolu s puškohľadom 4x20, 20 bombička a krabičkou českých diaboliek JSB. Táto CO2 vzduchová puška od firmy Crosman je jedna z najobľúbenejších zbraní na trhu.

Vzduchové pušky Crosman Crosman Pumpmaster 760 4,5mm SET

Crosman Pumpmaster 760 4,5mm SET Crosman Pumpmaster 760 4,5mm SET
69.0 €
Akčná cena s DPH:58.7 €

Ideálna zbraň pre mladých začínajúcich strelcov. Tejto zbrane sa vyrobilo viac ako 12 miliónov kusov a patrí medzi najobľúbenejšie zbrane v tejto kategórii.

Reflexné Luky Jandao Jandao Beginner 68" 36lb čierny

Luk Jandao Beginner 68 36lb čierny Jandao Beginner 68" 36lb čierny
Dočasně nedostupné
O dostupnosti budete informovaní telefonicky
78.0 €
Akčná cena s DPH:62.4 €

Tradičný luk známeho výrobce kuší Jandao. Tento model je určený pre verejnosť, ktorú zaujíma tento nádherný šport. Luk je vyrobený z dreva. Súčasťou balenia je tetiva.

Vzduchové pušky SPA Akčný set SPA CR600W 5,5 mm + Valiant Lynx 6x40 AO Mil Dot + Hunter Black

Akčný set SPA CR600W 5,5 mm + Valiant Lynx 6x40 AO Mil Dot + Hunter Black Akčný set SPA CR600W 5,5 mm + Valiant Lynx 6x40 AO Mil Dot + Hunter Black
260.8 €
Akčná cena s DPH:221.7 €

Zvýhodnený set CO2 vzduchovky SPA CR600W v kalibru 5,5mm. Pre presnú terčovú streľbu vám poslúži puškohľad Valiant Lynx 6x40 AO Mil Dot. To všetko potom môžete schovať do prenosného puzdra Hunter Black. Vaša výbava tak zostane v bezpečí.

Kladkové Luky Barnett Barnett WildHawk 18lb

Luk Barnett WildHawk 18lb Barnett WildHawk 18lb
50.6 €
Akčná cena s DPH:40.5 €

Kladkový luk je rýchlejší ako klasický reflexné luk. Model je dodávaný vrátane šípu. Farebné prevedenie je vhodné pre mladých strelcov.

Vzduchové pušky Evanix Evanix Hunting Master AR6K 5,5mm

Vzduchovka Evanix Hunting Master AR6K 5,5mm Evanix Hunting Master AR6K 5,5mm
584.3 €
Akčná cena s DPH:525.9 €

Jedná sa o kvalitný zbraň kórejskej firmy EVANIX, ktorá je známa kvalitnými výrobkami a precíznym spracovaním. Hunting Master je vybavený 6ti ranným zásobníkom.

Kuše Kladkové Barnett Akčný set Barnett Jackal set + 10x Šíp Carbon Savage 20" + Lovecké hroty Biohazard

Akčný set Barnett Jackal set + 10x Šíp Carbon Savage 20" + Lovecké hroty Biohazard Akčný set Barnett Jackal set + 10x Šíp Carbon Savage 20" + Lovecké hroty Biohazard
677.6 €
Akčná cena s DPH:576.0 €

Zvýhodnený set v ktorom máte úplne všetko, čo potrebujete k streľbe. Americký výrobca patrí k tým najlepším, čo môžete nájsť. Set obsahuje kolimátor, 3x šíp barnett, tuk na tetivu, 10x šíp karbónový savage 20 ", lovecké hroty Valiant Biohazard.

Fúkačky Fúkačka Barnett Spitfire 2ks

Fúkačka Barnett Spitfire 2ks Fúkačka Barnett Spitfire 2ks
31.0 €
Akčná cena s DPH:26.4 €

Set dvoch detských fúkačiek, ktoré sú určené na terč. Tento model je odolný voči hrubšiemu zaobchádzaniu. Súčasťou balenia je osem šípok. Tru-glo muška. Možno dokúpiť náhradné šípky.

Šípy Šíp Fiber Bandit 28"

Šíp Fiber Bandit 28 Šíp Fiber Bandit 28"
3.3 €
Akčná cena s DPH:2.6 €

Klasický šíp pre reflexné a kladkové luky. Tento model je vyrobený zo sklených vlákien. Dĺžka tohto modelu je dvadsaťosem palcov. Letky sú zeleno žltej. Hrot je kovový.

Šípy Šíp Fiber Bandit 30"

Šíp Fiber Bandit 30 Šíp Fiber Bandit 30"
3.1 €
Akčná cena s DPH:2.5 €

Detské Luky Barnett Barnett Lil Buck tradičný 9,5lb

Luk reflexný Barnett Lil Buck tradičný 9,5lb Barnett Lil Buck tradičný 9,5lb
25.5 €
Akčná cena s DPH:21.7 €

Klasický reflexný luk, ktorý je vhohdný pre najmenších začínajúcich strelcou. Luk je dodávaný s príslušenstvom. Napínacia sila tohto modelu je 9,5lb.

Vzduchové pištole ASG Akčný set ASG CZ SP-01 Shadow + Broky Balistas 1500ks + 20x Bombička CO2

Akčný set ASG CZ SP-01 Shadow + Broky Balistas 1500ks + 20x Bombička CO2 Akčný set ASG CZ SP-01 Shadow + Broky Balistas 1500ks + 20x Bombička CO2
88.9 €
Akčná cena s DPH:75.6 €

Zvýhodnený set CO2 pištole od najväčšieho výrobcu vzduchových pištolí. V sete nájdete všetko čo potrebujete k streľbe: ASG CZ SP-01 Shadow spolu s oceľovými brokmi Balistas 1500 kusov a 20 bombička.

Terče a Strelnice Akčný set Střelnice Raven Biatlon 3-point + Střelecké vaky + Olej Ballistol Gunnex

Akčný set Střelnice Raven Biatlon 3-point + Střelecké vaky + Olej Ballistol Gunnex Akčný set Střelnice Raven Biatlon 3-point + Střelecké vaky + Olej Ballistol Gunnex
65.7 €
Akčná cena s DPH:52.6 €

Zvýhodnené set doplnky ku streľbe. Ponúkame strelnici Raven Biatlon 3-point, ktorá je určená pre športové aj rekreačné streľbu. Pre lepšiu a pohodlnejšiu zamierenie vám poslúži streleckej vaky Valiant. Po streľbe potom môžete ošetriť vzduchovku olejom Bal

Kufre Kufor na zbrane 125x25x11 bez zámku

Kufor na zbrane 125x25x11 bez zámku Kufor na zbrane 125x25x11 bez zámku
42.7 €
Akčná cena s DPH:36.3 €

Veľký plastový čierny kufor, ktorý je určený pre pušky s puškohľadom. Vnútro kufra je polstrovaný, a preto je vaša puška vždy v bezpečí. Kufor má štyri klasické plastové zámky.

Puškohľady Valiant Valiant Lynx 3-9x40 AOIR Mil-Dot

Puškohľad Valiant Lynx 3-9x40 AOIR Mil-Dot Valiant Lynx 3-9x40 AOIR Mil-Dot
113.3 €
Akčná cena s DPH:85.0 €

Puškohľad Valiant Lynx s variabilnou zväčšením. Vhodný na veľký rozsah vzduchoviek a strelných zbraní. Možnosť nastavenia dioptrickej korekcie. Súčasťou balenia sú krytky puškohľadu. Nízke otvorené komínky pre vertikálne a horizontálne rektifikáciu.

Praky Barnett Akčný set Barnett Diablo + 2x Kuličky do praku 100ks + Papírové terče 100 kusů

Akčný set Barnett Diablo + 2x Kuličky do praku 100ks + Papírové terče 100 kusů Akčný set Barnett Diablo + 2x Kuličky do praku 100ks + Papírové terče 100 kusů
34.0 €
Akčná cena s DPH:28.9 €

Výhodný set praku Barnett Diablo s dvojitým balením oceľových guličiek po 100 kusoch a balenie papierových terčov 100 kusov. Americký výrobca Barnett patrí medzi špičku v produkcii kuší, lukov a prakov.

Vzduchové pušky Airgun Technology Airgun Technology Vulcan Tactic 5,5mm

Vzduchovka Airgun Technology Vulcan Tactic 5,5mm Airgun Technology Vulcan Tactic 5,5mm
1 372.2 €
Akčná cena s DPH:1 125.2 €

Netradičné poňatie tohto typu pušiek. Veľkým prínosom, je nastaviteľná lícnice, ktorá je navyše z dreva. Obsahom balenia sú dva kusy zásobníka. Bohužiaľ puška nie je balená v kufri.

Fotopasca Forestcam ForestCam LS880 Gen.2 GSM/GPRS

Fotopasca ForestCam LS880 Gen.2 GSM/GPRS ForestCam LS880 Gen.2 GSM/GPRS
282.0 €
Akčná cena s DPH:222.8 €

Rýchlosť fotospouště je u tohto modelu 0,7s a teda môžeme zaradiť medzi naozaj rýchle fotopasce. Veľká škála nastavenie časovača pre dané rozmedzí hodín.

Vzduchové pušky FX Airguns Akčný set FX Bobcat MKII 6,35mm + Valiant 4-16x50 AO Mil Dot

Akčný set FX Bobcat MKII 6,35mm + Valiant 4-16x50 AO Mil Dot Akčný set FX Bobcat MKII 6,35mm + Valiant 4-16x50 AO Mil Dot
1 489.6 €
Akčná cena s DPH:1 340.6 €

Zvýhodnený set vetrovky FX Bobcat MKII v kalibru 6,35mm spolu s puškohľadom Valiant 4-16x50 AO Mil Dot. Teraz máte šancu zaobstarať túto zostavu za zvýhodnenou cenou. FX vzduchovky majú patentované hlavne s označením Smooth Twist, čo značí, že 90% hlavne

Sebaobranné Náboje Plynové náboje CS 9mm revolver Wadie 10ks

Náboje Plynové náboje CS 9mm revolver Wadie 10ks Plynové náboje CS 9mm revolver Wadie 10ks
7.8 €
Akčná cena s DPH:6.2 €

Náboje CS do plynoviek ráže 9 mm PA s dráždivú látkou, pre osobnú obranu. Obsahuje nervovo-paralyzujúce plyn (CS-chlorbenzalmlondinitril) v množstve 80 mg / náboj.

Vzduchové pušky Airgun Technology Vzduchovka Airgun Technology Vulcan Tactic BPS 4,5mm

Vzduchovka Airgun Technology Vulcan Tactic BPS 4,5mm Vzduchovka Airgun Technology Vulcan Tactic BPS 4,5mm