skip_main skip_menu skip_search

Máte dotaz? Sme tu pre vás Michal +420 778 772 453, Po–Pia, 8:00–16:00

Zbierajte vernostné diabolky a šetrite na nákupe

icon_in_basket 0 Prázdny
Marek Děngl

Mirka

Váš košík je prázdny

Pridajte do neho vybraný tovar. Premýšľate, kde začať?

Prehliadnite si najpredávanejšie kusy alebo našu poradňu.

Na sebaobranu

Plynové pištole

Chcete mať v zbierke legendu ako Colt 1911, Glock či CZ-75, alebo hľadáte účinný sebaobranný prostriedok a nevlastníte zbrojný preukaz? Máme riešenie, plynové pištole sú totiž voľnopredajné zbrane kategórie D. Od originálu ich nerozoznáte a so správnym strelivom zastavia každého útočníka.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Navolenej kombinácii filtrov nezodpovedajú žiadne položky

PIŠTOLE BEZ ZBROJNÉHO PREUKAZU

Plynové pištole sú podľa zákona o zbraniach a strelive zaradené medzi zbrane kategórie C-I. So správnymi nábojmi sú vhodné pre sebaobranu. Náboje do plynovej pištole môžu mať nielen zvukový efekt, ale môžu obsahovať dráždivú látku, ktorá útočníka zneškodní. Okrem bežných samonabíjacích ponúkame aj samočinné pištole, ktoré umožňujú streľbu dávkou. Medzi najobľúbenejšie patrí napríklad Zoraki 914 Auto a Ekol ASI, pripomínajúci izraelský samopal UZI. Medzi najlepšie plynové pištole patria repliky Waltheru od firmy Umarex. Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, v poradni nájdete článok o výbere plynoviek aj nábojov.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Vzduchovky s tureckými koreňmi

Turecké vzduchovky predstavujú fenomén, ktorý stále evolvuje a neprestáva prekvapovať novými technickými riešeniami a nápaditými dizajnovými prvkami.

Ako sa starať o zbrane?

V tomto článku sa dozviete, prečo zbrane čistiť a ako pri tom postupovať. Povieme si tiež niečo k čistiacim a konzervačným prípravkom. Najprv si povieme, ako čistiť palné zbrane. Potom sa pustíme aj do čistenia plynoviek.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz