skip_main skip_menu skip_search

Máte dotaz? Sme tu pre vás Michal +420 778 772 453, Po–Pia, 8:00–16:00

Zbierajte vernostné diabolky a šetrite na nákupe

icon_in_basket 0 Prázdny
Marek Děngl

Mirka

Váš košík je prázdny

Pridajte do neho vybraný tovar. Premýšľate, kde začať?

Prehliadnite si najpredávanejšie kusy alebo našu poradňu.

Maximálne spoľahlivé

Plynové revolvery

Plynový revolver je v porovnaní s plynovou pištoľou konštrukčne jednoduchší a tiež spoľahlivejší. Nevýhodou revolveru je menšia kapacita nábojového valca, ktorá obvykle činí 6–8 rán. Je ideálny pre signálnu streľbu alebo sebaobranu. Obranné náboje s korenistou alebo slznou látkou totiž účinkujú približne do 6 metrov.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Navolenej kombinácii filtrov nezodpovedajú žiadne položky

PLYNOVÝ REVOLVER

V Českej republike sa stretnete s označením „kolt“, ktoré je pre revolver často synonymom. Vychádza z názvu americkej zbrojovky Colt, tu preslávil legendárny model Colt SAA (Single Action Army). To využil taliansky výrobca Bruni a vytvoril jeho repliku Bruni Single Action. Názov je odvodený podľa jednočinného spúšťového mechanizmu (Single Action). Naopak turecký výrobca Atak Arms Zoraki exceluje s modernými revolvermi s dvojčinnou spúšťou (Double Action). Oproti pištoli je revolver spoľahlivejší a jeho ovládanie je ľahké, kompaktné modely si s obľubou zaobstarávajú ženy do svojej kabelky.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Vzduchovky s tureckými koreňmi

Turecké vzduchovky predstavujú fenomén, ktorý stále evolvuje a neprestáva prekvapovať novými technickými riešeniami a nápaditými dizajnovými prvkami.

Ako sa starať o zbrane?

V tomto článku sa dozviete, prečo zbrane čistiť a ako pri tom postupovať. Povieme si tiež niečo k čistiacim a konzervačným prípravkom. Najprv si povieme, ako čistiť palné zbrane. Potom sa pustíme aj do čistenia plynoviek.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz