skip_main skip_menu skip_search

Nerozoznáte od ostrých

Plynovky

Pomáhame s výberom

Plynové pištole a revolvery slúžia v zásade na tri veci: na nutnú obranu, na štartovaciu streľbu pri pretekoch a na odpaľovanie pyrotechniky. Hodí sa tiež pre výcvik psov alebo tréning manipulácie na získanie ZP. Firmy robia plynovky tak autentické, že ich na prvý pohľad nemáte šancu rozoznať od ostrej verzie.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Navolenej kombinácii filtrov nezodpovedajú žiadne položky

Plynovky - VYBERTE SI Z PODKATEGÓRIÍ

NAJOBĽÚBENEJŠIE PLYNOVÉ PIŠTOLE A REVOLVERY

Plynové zbrane spadajú podľa zákona o zbraniach a strelive do kategórie C-I. Konštrukcia plynoviek vylučuje použitie guľového náboja alebo náboja s hromadnou strelou. Namiesto toho používajú akustické náboje alebo plynové náboje pre sebaobranu, ktoré obsahujú dráždivú látku. Dajú sa použiť aj na odpaľovanie pyrotechniky. Medzi najpredávanejšie patrí Bruni Gap, ktorému poslúžil ako inšpirácia slávny Glock.

PONÚKAME PLYNOVKY OD SVETOZNÁMYCH VÝROBCOV

Umarex vyrába svoje zbrane priamo v Nemecku, čím si dokáže ustrážiť špičkovú kvalitu. Ekola a Atak Arms Zoraki sú turecké firmy, u ktorých dostanete v pomere cena a kvalita to najlepšie. Ak hľadáte solídneho taliana, Bruni a Kimar majú s výrobou plynoviek dlhoročnú tradíciu. Pokiaľ sa chtete dozvedieť o plynovkách viac, tak v poradni nájdete článok o výbere plynoviek i nábojov.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, či už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku alebo guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz