skip_main skip_menu skip_search

Vybavenie na cesty za dobrodružstvom

Pobyt v prírode strana 41 od 45

Pomáhame s výberom

Turistika, trekking, outdoor, survival, bushcraft… Pri prevádzkovaní každej tejto aktivity sa hodí vybavenie, na ktoré je stopercentné spoľahnutie. V ponuke máme všetko od stanov, spacákov a karimatiek cez nože, poľné lopatky, baterky a kompasy až po kamufláže, detektory kovov a ochranné prostriedky.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Súprava prvej pomoci BCB camo

Je to plne vybavená lekárnička v kamuflážovom puzdre z cordury. Na zadnej strane má úchyty Molle na pripevnenie k veste alebo batohu.

Dlhodobo nedostupný

€ 33.1

Detail

Taktická baterka Fenix TK26R

Táto taktická baterka s výkonom 1500 lm využíva LED diódu Luminus SST-40 a dve LED diódy Cree XP-E2 s červeným a zeleným svetlom.

Dlhodobo nedostupný

€ 126.9

Detail

Tandoori Quinoa Adventure Menu

Ide o sterilizované jedlo na cesty vyrobené zo 100 % prírodných surovín od českého výrobcu Adventure Menu. Vo vnútri nájdete Tandoori Quinoa.

Dlhodobo nedostupný

€ 7.5

Detail

Termohrnček Contigo Byron 2.0, modrý, 0,47 l

Konštrukcia modelu Contigo Byron spája jednoduchosť používania a údržby. Základným stavebným prvkom celej konštrukcie je nehrdzavejúca oceľ, ktorá je doplnená polymérovými a gumovými prvkami.

Dočasne nedostupný

€ 29.6

Detail

Termoska ION8 Leak Proof 500ml Aqua

ION8 Leak Proof je termoska z nehrdzavejúcej ocele s objemom 500 ml, dvojitou tepelnoizolačnou vrstvou, bezpečnostným zámkom a výklopným plastovým pútkom.

Dočasne nedostupný

€ 23.8

Detail

OUTDOOR SURVIVAL, BUSHCRAFT

Okrem tradičnej turistiky je čím ďalej obľúbenejší outdoor survival čiže prežitie v prírode. Zahrňuje činnosti ako založenie ohňa, schopnosť orientácie v teréne, stavbu vlastného prístrešku na spanie, prípravu jedla v poľných podmienkach… Proste ide o umenie žiť v súlade s prírodou.

KVALITNÝ OUTDOOR, ARMY VÝBAVA

Je ako dobrý parťák, ktorý vás podrží v každej situácii. Na cestách hlavu zložíte v stane alebo závesnej hamake. Po prebudení nezahreje nič lepšie ako šálka teplého čaju a kávy. Ten si pripravíte na prenosnom variči. Nestratiť smer vám pomôže kompas alebo buzola. A keby išlo do tuhého, oplatí sa mať po ruke survival kit, známy pod pojmom krabička poslednej záchrany.

PORADŇA – SPRIEVODCA VÝBEROM

Pripravujeme poradňu pre outdoor aj všetky ostatné kategórie. Jej cieľom je pomôcť vám s výběrom tak, nech vám vybraný tovar slúži čo najlepšie.

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz