skip_main skip_menu skip_search

Vzduchovky s plynovým piestom s energiou 16 J

Pomáhame s výberom

Zrušiť všetky filtre

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Vzduchovka Gamo Black Knight IGT 4,5 mm

Vzduchová puška s prerušovacím mechanizmom poháňaná plynovým piestom. Vyznačuje sa hladkým chodom, nízkym spätným rázom, nastaviteľnou spúšťou a príjemnou ergonómiou.

Dlhodobo nedostupný

€ 217.8

Detail

Vzduchovka Gamo Shadow IGT set 4,5 mm

Vzduchová puška je poháňaná systémom IGT, t. j. piestom so stlačeným plynom. Vďaka tomu má menší spätný ráz ako bežná pružina a je aj menej hlučná.

Dlhodobo nedostupný

€ 233.7

Detail

Vzduchovka Gamo Speedster IGT 10x 5,5mm

Vzduchovka je poháňaná systémom IGT, teda piestom so stlačeným plynom. Vďaka tomu má menší spätný ako klasická pružina a je tiež o niečo menej hlučnejšia. K zníženiu hluku prispieva aj moderátor s technológiou Whisper Maxxim.

Dlhodobo nedostupný

€ 247.9

Detail

Vzduchovka Gamo Whisper IGT 4,5 mm

Moderná vzduchovka s jedinečným dizajnom. Perfektne padnúca pažba a gumová topánka zaručujú maximálne pohodlie. Okrem toho má 11 mm otvor na montáž puškohľadu.

Dlhodobo nedostupný

€ 226.1

Detail

Vzduchovka Hatsan 125 Vortex 4,5mm

Zlamovací vzduchovka s vortex pístem v ráži 4,5 mm od tureckého výrobce Hatsan. Tento model má ergonomicky tvarovanou polymerovou pažbu.

Dlhodobo nedostupný

€ 205.9

Detail

Vzduchovka Hatsan 135 Vortex 4,5mm

Krásná vzduchovka od tureckého výrobce Hatsan v ráži 4,5 mm. Na první pohled vás zaujme její pažba z tureckého ořechu s lícnicí Monte Carlo.

Dlhodobo nedostupný

€ 237.6

Detail

Vzduchovka Hatsan 135 Vortex 5,5mm

Hatsan 135 je zlamovací vzduchovka s vortex pístem v ráži 5,5 mm. Tento model má krásnou pažbu z tureckého ořechu s lícnici Monte Carlo.

Dlhodobo nedostupný

€ 237.6

Detail

Vzduchovka Hatsan 55S Vortex 4,5mm

Vzduchovka s inovativním systémem pohonu Vortex, který využívá místo pružiny plynem natlakovaný píst, což snižuje zpětné rázy a hluk.

Dlhodobo nedostupný

€ 170.2

Detail

Vzduchovka Hatsan 55S Vortex 5,5mm

Vortex využívá místo pružiny plynem natlakovaný píst. Výhodou modelu je nastavitelná spoušť Quattro, u které lze nastavit dráhu i odpor.

Dlhodobo nedostupný

€ 170.2

Detail

Vzduchovka Hatsan 90 Vortex 5,5mm

Zbraň je osazena světlovodnými TruGlo mířidly s nastavitelným hledím. K případné montáži puškohledu slouží 11mm montážní lišta.

Dlhodobo nedostupný

€ 146.4

Detail

Vzduchovka Hatsan 95 Vortex 4,5mm

Vzduchovka s integrovaným kompenzátorem hluku, poháněná plynovým pístem místo klasické pružiny. Pažba je vyrobena z tureckého ořechu.

Dlhodobo nedostupný

€ 198.0

Detail

Vzduchovka Umarex Syrix 4,5 mm

6x

Umarex Syrix je vzduchová puška s plynovým piestom s priemerom 4,5 mm. Dodáva sa s puškohľadom 4×32 a montážnymi krúžkami.

Dočasne nedostupný

€ 117.0

Detail

Vzduchovky s plynovým piestom - VYBERTE SI Z PODKATEGÓRIÍ

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Vzduchovky s tureckými koreňmi

Turecké vzduchovky predstavujú fenomén, ktorý stále evolvuje a neprestáva prekvapovať novými technickými riešeniami a nápaditými dizajnovými prvkami.

Ako sa starať o zbrane?

V tomto článku sa dozviete, prečo zbrane čistiť a ako pri tom postupovať. Povieme si tiež niečo k čistiacim a konzervačným prípravkom. Najprv si povieme, ako čistiť palné zbrane. Potom sa pustíme aj do čistenia plynoviek.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz