skip_main skip_menu skip_search

Vysnená korisť na dosah

Detektory kovov pre začiatočníkov aj profesionálov

Pomáhame s výberom

Aké je ideálne náradie na lov pokladov? Hľadači kovov by pri voľbe správneho nástroja mali dbať na tri základné kritériá: kvalita spracovania signálu, funkčnosť a presnosť určenia veci, ktorá sa nachádza pod cievkou. Takéto požiadavky spĺňajú detektory popredných amerických značiek, a to Garrett, Hunter a Fisher.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

S ich prispením nájdete svoj vysnený úlovok – staré mince, gombíky, bižutériu, riad, zbytky vojenskej výbavy, sošky, náradie...

ANALOGOVÝ ALEBO DIGITÁLNY DETEKTOR?

Analógový ručný detektor podáva informácie o predmete pod cievku pomocou zvuku. Je vhodný pre skúsených a trpezlivých hľadačov. Kto má čas a chuť vyhrať sa s nastavením a napočúvať si odozvy, dokáže s analógom zázraky.

Digitálne zariadenie poskytuje takisto výšku tónu. K tomu pridáva aj informácie na displeji, a to formou grafov, obrázkov a čísel. Lacnejšie digitály majú spravidla o niečo pomalšie reakcie.  

DETEKTORY PRE ZAČIATOČNÍKOV AJ PROFESIONÁLOV 

Chcete si skúsiť hľadanie? Mrknite na Garrett 150. Pre skúsenejších hľadačov, ktorí už si detektor stihli vyskúšať, je vyrábaný pokročilejší výrobok Garrett 250.

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz