skip_main skip_menu skip_search

Ruky v bezpečí

Taktické rukavice

Patria do výbavy vojakov, policistov aj civilov, a to najmä hráčov airsoftu, montérov či mechanikov. Taktické rukavice sú vyrobené tak, aby plnili základnú funkciu: chránili ruky pri taktických úlohách. Poskytujú pevný úchop, mají dobrú citlivosť a priedušnosť. Tieto rukavice využijete aj na bežné nosenie.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

TAKTICKÉ PRACOVNÉ RUKAVICE

Narozdiel od obyčajných pracovných rukavíc lepšie sadnú na ruku. Takže manipulácia s predmetmi zostáva rovnako dobrá ako bez rukavíc. Naviac majú protišmykový úchop, veci vám nevykĺznu z rúk.

POVINNÁ VÝBAVA PRE HRÁČOV AIRSOFTU

Taktické rukavice patria k základu na airsoft. Zásah do prstov alebo kĺbov v nich bolí o dosť menej. Hodia sa taktiež v prípadoch, kedy sa predierate napríklad krovím – nepoškriabete si ruky. Na taktické rukavice sa používajú materiály, ktoré zachovávajú dobrú hybnosť a citlivosť ruky. To oceníte najmä pri mierení.

V ponuke máme kožené taktické rukavice značky Perfecta Sands, ktoré spadajú pod Umarex. Ich výhodu predstavuje špeciálna piesková výplň. Vďaka nej sa ruka spevní, keď ju zovriete v päsť.

Doporučené články

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz