skip_main skip_menu skip_search

Ruky v bezpečí

Taktické rukavice

Pomáhame s výberom

Patria do výbavy vojakov, policistov aj civilov, a to najmä hráčov airsoftu, montérov či mechanikov. Taktické rukavice sú vyrobené tak, aby plnili základnú funkciu: chránili ruky pri taktických úlohách. Poskytujú pevný úchop, mají dobrú citlivosť a priedušnosť. Tieto rukavice využijete aj na bežné nosenie.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Taktické rukavice

Rukavice Remington Activ Timber

Rukavice Remington Activ Timber sú vhodné na používanie v chladnom zimnom období do –30 °C. Ich konštrukcia je vyrobená z mäkkého a priedušného 100 % polyesteru a potlačená digitálnou kamuflážou.

Skladom 14 ks, v utorok 5. 12. u vás

€ 21.8

Taktické rukavice

Rukavice Remington Activ Figure

Rukavice Remington Activ Figure sú vhodné na používanie v chladnom zimnom období do –30 °C. Ich konštrukcia je vyrobená z mäkkého a priedušného 100 % polyesteru a potlačená digitálnou kamuflážou.

Skladom 17 ks, v utorok 5. 12. u vás

€ 21.8

Taktické rukavice

Rukavice Mechanix M-Pact Coyote M

Taktické rukavice s gumovou ochranou kĺbov a prstov, vnútornou vrstvou Armortex a vonkajšou vrstvou TekDry určené predovšetkým pre príslušníkov ozbrojených síl, vhodné aj na akékoľvek iné náročné práce a opravy.

Skladom 1 ks, v utorok 5. 12. u vás

€ 40.5

Taktické rukavice

Rukavice Remington Hunter Figure

Rukavice Remington Hunter Figure sú vhodné na používanie v prechodnom období (jar/jeseň). Ich konštrukcia je vyrobená z mäkkého a priedušného flísu.

Skladom 19 ks, v utorok 5. 12. u vás

€ 20.7

Taktické rukavice

Rukavice Remington Pro Shooter II Figure

Ľahké strelecké rukavice Remington Pro Shooter II Figure s lesnou kamuflážou sú vyrobené z kombinácie koženky (vnútorná dlaň) a polyesteru (chrbát).

Skladom > 20 ks, v utorok 5. 12. u vás

€ 13.1

TAKTICKÉ PRACOVNÉ RUKAVICE

Narozdiel od obyčajných pracovných rukavíc lepšie sadnú na ruku. Takže manipulácia s predmetmi zostáva rovnako dobrá ako bez rukavíc. Naviac majú protišmykový úchop, veci vám nevykĺznu z rúk.

POVINNÁ VÝBAVA PRE HRÁČOV AIRSOFTU

Taktické rukavice patria k základu na airsoft. Zásah do prstov alebo kĺbov v nich bolí o dosť menej. Hodia sa taktiež v prípadoch, kedy sa predierate napríklad krovím – nepoškriabete si ruky. Na taktické rukavice sa používajú materiály, ktoré zachovávajú dobrú hybnosť a citlivosť ruky. To oceníte najmä pri mierení.

V ponuke máme kožené taktické rukavice značky Perfecta Sands, ktoré spadajú pod Umarex. Ich výhodu predstavuje špeciálna piesková výplň. Vďaka nej sa ruka spevní, keď ju zovriete v päsť.

Doporučené články

Objavte oblečenie Remington – parťáka, ktorý vás podrží pri každom dobrodružstve

V našich zemepisných šírkach nie je leto najdlhšie, takže už začiatkom septembra môžete pocítiť prvý závan jesenného chladu. Preto je vždy dobré mať poruke kvalitný a adekvátny odev, obzvlášť pokiaľ radi vykonávate aktivity v horskom a lesnom prostredí. A pretože my sa do tejto skupiny rozhodne radíme, rozhodli sme sa, že sa s vami podelíme o náš objav – značku Remington.

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz