skip_main skip_menu skip_search

Zachytia zver aj zlodeja

Fotopasce

Pomáhame s výberom

Fotopasca vám umožní nepozorovane sledovať zver alebo ustrážiť pozemok pred nežiadúcimi hosťami. Lacné fotopasce postačia na časozberné snímky. Pokiaľ chcete nachytať čiernu zver na hromade, zaobstarajte si fotopascu s GSM modulom, ktorá vás informuje smskou a môžete ihneď vyraziť na lov. Medzi najpredávanejšie patria napríklad české fotopasce Bunaty.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Fotopasca Hikmicro M15

zdarma

HIKMICRO M15 je fotopasca s nočným videním určená pre poľovníkov a pozorovateľov prírody. Zariadenie umožňuje registráciu obrazu za denného svetla a za súmraku pomocou infračerveného osvetlenia s vlnovou dĺžkou 940 nm.

Skladom 1 ks, 25. - 26. 6. u vás

€ 218.2

Fotopasca TenoTrail EasySend

zdarma

Vďaka pripojeniu 4G, snímaču Full HD a efektívnemu dosahu detekcie až 22 metrov je TenoTrail EasySend ideálny na nepretržité monitorovanie miest, kde nemôžete byť osobne, priamo z pohodlia vášho domova.

Skladom, 25. - 26. 6. u vás

€ 257.5

Kovový box pre fotopasce Hikmicro M15

Špeciálne navrhnutý kovový box na upevnenie fotopascí Hikmicro M15. Celá konštrukcia je vyrobená z ocele.

Skladom, 25. - 26. 6. u vás

€ 31.3

Kovový box pre fotopascu TenoTrail EasySend

Špeciálne navrhnutý kovový box na upevnenie fotopasce TenoTrail EasySend. Celá konštrukcia je vyrobená z ocele.

Skladom, 25. - 26. 6. u vás

€ 35.3

Bunaty Wide Full HD foto pasca s GSM 4G

Kvalitná a odolná fotopasca od českého výrobcu Bunaty s rýchlym 4G GSM modulom a SMS diaľkovým ovládaním. Vhodné na pozorovanie zveri a ochranu majetku.

Dlhodobo nedostupný

€ 356.6

Detail

Forestcam Malá fotopasca

Forestcam Tiny je najmenšia fotopasca na trhu s funkciami veľkej fotopasce. To, čo ušetrila na veľkosti, určite nestratila na vybavení.

Dlhodobo nedostupný

€ 138.4

Detail

Fotopasca Bunaty Full HD s GSM 4G

Vysokokvalitná a odolná fotopasca s rýchlym modulom 4G GSM, diaľkovým ovládaním SMS a uhlom snímania 55°. Vhodné na pozorovanie zveri a ochranu majetku.

Dlhodobo nedostupný

€ 336.8

Detail

Fotopasca Bunaty Mini Full HD

1x

Je to jedna z najmenších fotopascí na trhu. Jeho najväčšou výhodou je veľký LCD displej a 6 ovládacích tlačidiel.

Dlhodobo nedostupný

€ 118.6

Detail

Fotopasca FOXcam Forester

Je to fotopasca s veľmi dlhou výdržou batérie, ktorá sa môže vyšplhať až na pol roka. Jeho silnou stránkou je nočné fotografovanie.

Dlhodobo nedostupný

€ 75.4

Detail

Fotopasca FOXcam Wi-Fi

Hlavnou výhodou tejto fotopasce je pripojenie Wi-Fi, ktoré umožňuje priamy prenos obrazu do mobilného telefónu až do vzdialenosti 25 metrov. Patentovaná technológia FOXmove zvyšuje ostrosť a hĺbku farieb. Fotopasca je napájaná 8 batériami AA.

Dlhodobo nedostupný

€ 118.6

Detail

Fotopasca ScoutGuard SG520 PRO

Najnovší a najmenší model ScoutGuard, ktorý má teraz menu v českom jazyku. Nový snímač PIR detekuje pohyb na vzdialenosť 17 metrov.

Dlhodobo nedostupný

€ 114.6

Detail

Fotopasca ScoutGuard SG520 PRO W

V porovnaní so svojou lacnejšou verziou je model SG520 PRO W vybavený Wi-Fi. Môžete sa pripojiť k mobilnému telefónu a prevziať potrebné obrázky.

Dlhodobo nedostupný

€ 158.3

Detail

Fotopasce - VYBERTE SI Z PODKATEGÓRIÍ

CO JE TO FOTOPASCA?

Fotopasca je vlastne špecifický fotoaparát, ktorý je schopný zaobstarať fotografie či videá vo dne aj v noci. Aktivuje sa vtedy, pokiaľ v zornom poli IR snímača zaznamená pohyb, napríklad človeka či zvieraťa. Sú malé a pri správnom umiestnení ťažko viditeľné. Poľovníci ich často využívajú na sledovanie zveri v prirodzenom prostredí, ale skvele sa hodia aj k monitorovaniu a ochrane pozemku pred nežiadúcimi hosťami.

FOTOPASCA S GSM

Mobilná brána GSM umožňuje okamžite zaslať fotografie do mobilu alebo na email. Je vhodné k nim zaobstarať SIM kartu s predplateným tarifom. Môžete tak nachytať zlodeje ako sa hovorí „na slivkách“ alebo vyraziť na nič netušiace diviaky. Pokiaľ je fotopasca s Wi-Fi, môžete si rýchlo stiahnuť obrázky a videá do chytrého telefónu. Medzi najpredávanejšie fotopasce sa radí česká značka Bunaty.

PODĽA ČOHO VYBERAŤ

Dosah pohybového snímača

Maximálna vzdialenosť, na ktorú je IR senzor schopný detekovať pohyb. Pri špičkových fotopasciach sa dosah pohybuje okolo 20 metrov.

Zorné pole

Dôležitým parametrom je zorné pole. Menší zorný uhol znamená dlhší dosah, naopak širší uhol zase kratší dosah. Preto je dobre si vopred premyslieť, kam fotopascu umiestnime a aký veľký priestor máme v pláne pokryť.

Vlnová dĺžka IR prisvietenia

Prisvietenie 940 nm - je neviditeľné pre ľudské oko, vhodné na ochranu majetku pred zlodejmi. Nevýhodou je kratší dosah.

Prisvietenie 850 nm - má väčšinou dlhšie dosvietenie, ale pri vytváraní snímkov LED ľahko žeravie do červena.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Nové puškohľady VALIANT EPIC

Predstavujeme nový rad špičkových puškohľadov VALIANT EPIC. Už názov napovedá, že ide o výsledok spolupráce českých výrobcov Valiant a Epic Airguns. Tieto puškohľady sa môžu pochváliť leptaným krížom FFP, šošovkami ED, vežičkami Zero Stop, variabilným priblížením a mimoriadne odolnou konštrukciou plnenou dusíkom.

Bc. Michal Kuczaj,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz