skip_main skip_menu skip_search

Zachytia zver aj zlodeja

Fotopasce

Pomáhame s výberom

Fotopasca vám umožní nepozorovane sledovať zver alebo ustrážiť pozemok pred nežiadúcimi hosťami. Lacné fotopasce postačia na časozberné snímky. Pokiaľ chcete nachytať čiernu zver na hromade, zaobstarajte si fotopascu s GSM modulom, ktorá vás informuje smskou a môžete ihneď vyraziť na lov. Medzi najpredávanejšie patria napríklad české fotopasce Bunaty.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Fotopasce s WiFi

Fotopasca FOXcam Wi-Fi

Hlavnou výhodou tejto fotopasce je pripojenie Wi-Fi, ktoré umožňuje priamy prenos obrazu do mobilného telefónu až do vzdialenosti 25 metrov. Patentovaná technológia FOXmove zvyšuje ostrosť a hĺbku farieb. Fotopasca je napájaná 8 batériami AA.

Dočasne nedostupný

€ 118.7

Detail

Fotopasce - VYBERTE SI Z PODKATEGÓRIÍ

CO JE TO FOTOPASCA?

Fotopasca je vlastne špecifický fotoaparát, ktorý je schopný zaobstarať fotografie či videá vo dne aj v noci. Aktivuje sa vtedy, pokiaľ v zornom poli IR snímača zaznamená pohyb, napríklad človeka či zvieraťa. Sú malé a pri správnom umiestnení ťažko viditeľné. Poľovníci ich často využívajú na sledovanie zveri v prirodzenom prostredí, ale skvele sa hodia aj k monitorovaniu a ochrane pozemku pred nežiadúcimi hosťami.

FOTOPASCA S GSM

Mobilná brána GSM umožňuje okamžite zaslať fotografie do mobilu alebo na email. Je vhodné k nim zaobstarať SIM kartu s predplateným tarifom. Môžete tak nachytať zlodeje ako sa hovorí „na slivkách“ alebo vyraziť na nič netušiace diviaky. Pokiaľ je fotopasca s Wi-Fi, môžete si rýchlo stiahnuť obrázky a videá do chytrého telefónu. Medzi najpredávanejšie fotopasce sa radí česká značka Bunaty.

PODĽA ČOHO VYBERAŤ

Dosah pohybového snímača

Maximálna vzdialenosť, na ktorú je IR senzor schopný detekovať pohyb. Pri špičkových fotopasciach sa dosah pohybuje okolo 20 metrov.

Zorné pole

Dôležitým parametrom je zorné pole. Menší zorný uhol znamená dlhší dosah, naopak širší uhol zase kratší dosah. Preto je dobre si vopred premyslieť, kam fotopascu umiestnime a aký veľký priestor máme v pláne pokryť.

Vlnová dĺžka IR prisvietenia

Prisvietenie 940 nm - je neviditeľné pre ľudské oko, vhodné na ochranu majetku pred zlodejmi. Nevýhodou je kratší dosah.

Prisvietenie 850 nm - má väčšinou dlhšie dosvietenie, ale pri vytváraní snímkov LED ľahko žeravie do červena.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, či už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku alebo guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz