skip_main skip_menu skip_search

Obrana na jediné švihnutie ruky

Teleskopické obušky

Teleskopy uvediete do prevádzky jednoduchým švihom ruky. V zloženom stave obušok zaberie len minimum miesta, môžete ho tak nosiť nenápadne v púzdre na opasku. Po rozbalení je až trikrát dlhší. Teleskopické obušky bývajú dvojaké – odolné kalené a cenovo dostupnejšie nekalené.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Teleskopické obušky - VYBERTE SI Z PODKATEGÓRIÍ

KALENÉ TELESKOPICKÉ OBUŠKY

Kalený materiál sa neohýba. Teleskop tak viac vydrží – napríklad aj silné nárazy do pevných prekážok. Preto je určený profesionálom do najnáročnejších podmienok.

NEKALENÉ TELESKOPICKÉ OBUŠKY

Nekalené teleskopy majú podstatne nižšiu cenu. Vystačí vám na najnutnejšiu obranu. Na odolné tvrdé prekážky sa zas až tak nehodí.

Malé obušky majú v rozloženom stave okolo 31 cm. Sú ideálne na skryté nosenie. Veľké teleskopy s dĺžkou pol metra a viac nájdete najmä u obranných zložiek.

NAJLEPŠIE TELESKOPY ČESKEJ FIRMY ESP

Značka Euro Security Products má vo svete donucovacích prostriedkov to najlepšie meno. Práve z tohoto dôvodu sme ESP do ponuky zaradili.

Zmieňme aj celosvetovo známu firmu Walther. Okrem slávnych vzduchoviek dnes vyrába práve aj nekalené obušky, nože alebo multitool náradie.

Najčastejšie príslušenstvo k obuškom predstavujú svietidlá, ktoré priskrutkujete na koniec teleskopu. Dajú sa použiť aj samostatne. Ďalej sú vyhľadávané taktiež odnímateľné šrobovateľné lopaty na obušky.

Doporučené články

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz