skip_main skip_menu skip_search

Zdravý spánok aj na cestách

Karimatky a nafukovacie vankúše

Pohodlie je dôležité nielen doma, ale aj na cestách. Ako by ste si mohli užiť výlet na horách, keď budete rozlámaní z nepohodlnej karimatky. Nafukovací vankúš vám zaistí mäkkú oporu hlavy nielen počas spánku v stane, ale aj v aute alebo v lietadle. Samonafukovacia karimatka vám zase ušetrí prácu. Stačí ju rozložiť a uvoľniť ventil.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Nafukovacie karimatky

Nafukovací karimatka CRYSTAL 195x58x5cm šedá

Nafukovací karimatka spoločnosti Cattara bude základom kvalitného a pohodlného spánku v poľných podmienkach. Špeciálne tvarovaný povrch a vankúš zaručujú vysokú úroveň pohodlia na každej túre alebo festivale. Karimatka má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, takže sa budete cítiť ako na obláčiku. Podložka na spanie je 195 cm dlhá, 58 cm široká a 5 cm vysoká a dodáva sa s praktickým poťahom. Zložená zaberá len dva litre a váži 500 g, takže ju môžete mať vždy pri sebe.

Skladom 3 ks, v štvrtok 23. 3. u vás

€ 39.3

Skladacie karimatky

US Army MFH zelená 1,2cm

Nemecká spoločnosť MFH ho navrhla na kempovanie a pohodlný odpočinok po náročnej expedícii. Dostatočná hrúbka zaručuje ideálne izolačné vlastnosti.

Skladom 3 ks, v štvrtok 23. 3. u vás

€ 52.4

Karimatky a vankúše - VYBERTE SI Z PODKATEGÓRIÍ

KARIMATKA NA JÓGU AJ DO STANU

Bivakovanie v prírode je neodmysliteľne spojené so stanmi, spacákmi a karimatkami. Dnes už nemáme len klasické penové karimatky, ale taktiež nafukovacie a samonafukovacie. Využijete ich ale aj pri ďalších príležitostiach. Veľmi moderným spôsobom je napríklad karimatka na jógu. S jej pomocou si v prírode dokonca vytvoríte aj pohodlné dvojlôžko.

SAMONAFUKOVACIE KARIMATKY - LEN POVOLIŤ VENTIL A ZAĽAHNÚŤ

Zdravý spánok už dávno nespojujeme len s vysokým matracom u nás v spálni. Dnes sa pohodlne vyspíme aj na tráve, hline alebo štrku. Stačí vám k tomu dostatočne hrubá samonafukovacia karimatka. Tu len vytiahnete z obalu na karimatku, povolíte ventil a počkáte, než sa sama nafúkne. Maximálny komfort vám zaistí karimatka Zulu Ceza Double, ktorú využijete ako dvojlôžko.

POHODLNÝ SPÁNOK NA NAFUKOVACEJ KARIMATKE

Chcete se pohodlne vyspať nielen doma, ale aj v prírode? Nafukovacia karimatka vám k tomu dopomôže. Stačí ju rozbaliť, odklopiť ventil a nafúknuť. Behom chvíľky máte pohodlnú posteľ aj v prírode. Vďaka nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom ju so sebou môžete brať v podstate kdekoľvek. Veď karimatka Zulu Alex zabere len toľko miesta, čo fľaša na pitie.

KARIMATKY NA CVIČENIE AJ BIVAKOVANIE

S ich pomocou v lesoch prespávali aj naši prarodičia. Skladacie karimatky ale nie sú len spomienkou na časy dávno minulé. Aj dnes na trhu nájdete množstvo kvalitných penových karimatiek, na nich sae pohodlne vyspíte. Alebo ich môžete využiť ako karimatku na cvičenie. U nich totiž nehrozí, že by praskli pri nerovnomernom rozložení váhy.

POHODLIE V PRÍRODE AJ NA CESTÁCH

Vankúše využijete nilen na pohodlné nocovanie v spálni. Zídu sa Vám tiež aj ako nafukovacie vankúše na výletoch do prírody. Situáciu by ste nemali podceniť ani na dlhých cestách autom či vlakom. Pohodlná cestovný vankúš príde vždy vhod. A pokiaľ to chcete mať úplne bez práce, stačí si zaobstarať samonafukovací vankúš.

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz