skip_main skip_menu skip_search

Všetko pre puškohľady

Príslušenstvo pre puškohľady

Pomáhame s výberom

Vyberte si užitočné príslušenstvo pre váš puškohľad. Máme náhradné krytky, ktoré sa tak radi strácajú. Priehľadné aj nepriehľadné. Nechýbajú ani kolesá paralaxy alebo veľké ovládacie páky zväčšenia. Užitočným doplnkom je tiež slnečná clona alebo killflash, ktorý zabráni nežiadúcim odleskom optiky a v neposlednom rade ochranný vodovzdorný obal na puškohľad.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Čistenie

GNG Čistič optiky 100 ml

Čistič optiky GNG je moderný prostriedok na čistenie sklenených a plastových povrchov. Ľahko odstraňuje odtlačky prstov, mastnotu a najmenšie čiastočky prachu. Vďaka absencii alkoholu je veľmi šetrný ku všetkým citlivým povrchom a antireflexným vrstvám.

Skladom 5 ks, v štvrtok 8. 6. u vás

€ 7.9

Príslušenstvo pre puškohľady

Killflash Valiant Zephyr 50mm

1x

Ide o nástavec na optiku, ktorý zabezpečuje, že puškohľad už nebude vrhať žiadne odlesky. Je určený pre ďalekohľady Valiant Zephyr 4–16×50, 5–20×50 a 6–24×50.

Skladom > 100 ks, v štvrtok 8. 6. u vás

€ 23.5

Príslušenstvo pre puškohľady

Súprava krytiek Arken 56mm

V sade určenej pre puškohľady Arken nájdeme dve krytky – na objektív a na okulár. Konštrukcia každej krytky je tvorená gumovým tubusom a polymérovým odklopným záverom.

Skladom 5 ks, v štvrtok 8. 6. u vás

€ 51.2

Príslušenstvo pre puškohľady

Kryt pre kolimátor Vortex UH-1

Kryt Sure Fit Sight Cover XL chráni váš kolimátor Vortex UH-1 (a iné kolimátory podobnej veľkosti) pred dažďom, prachom a inými nepriaznivými vplyvmi. Je vyrobený z pružného, ale odolného neoprénu, takže sa ľahko nasadzuje a sťahuje. V prípade zanesenia nečistotami ho stačí opláchnuť pod tečúcou vodou alebo vyprať v práčke. Najlepšie sa hodí pre kolimátory s objektívmi 55–61 mm s celkovou dĺžkou do 127 mm.

Skladom 3 ks, v štvrtok 8. 6. u vás

€ 27.4

PRÍSLUŠENSTVO K PUŠKOHĽADOM

Máme celý rad príslušenstiev nielen pre puškohľady Valianta Fomei. Vybrať si môžete náhradné krytky, ktoré sa radi strácajú. Nechýbajú veľké kolesá paralaxy na jednoduchšie ovládanie alebo ovládacie páky na zväčšenie. Počas slnečného počasia sa hodí clona. Pokiaľ chcete zostať neodhalení, potom doporučujeme nasadiť na puškohľad špeciálny killflash, ktorý zaistí, že sklo už nebude hádzať žiadne odlesky. Svoj drahocenný puškohľad ochránite pred poškodením a nepriaznivými vplyvmi neoprenovým vodovzdorným obalom.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, či už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku alebo guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz