skip_main skip_menu skip_search

Všetko pre puškohľady

Príslušenstvo pre puškohľady

Pomáhame s výberom

Vyberte si užitočné príslušenstvo pre váš puškohľad. Máme náhradné krytky, ktoré sa tak radi strácajú. Priehľadné aj nepriehľadné. Nechýbajú ani kolesá paralaxy alebo veľké ovládacie páky zväčšenia. Užitočným doplnkom je tiež slnečná clona alebo killflash, ktorý zabráni nežiadúcim odleskom optiky a v neposlednom rade ochranný vodovzdorný obal na puškohľad.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Príslušenstvo pre puškohľady

Killflash Valiant 50mm

Ide o nástavec na optiku, ktorý zabezpečuje, že puškohľad už nebude vrhať žiadne odlesky. Je určený pre ďalekohľady Valiant Zephyr 4–16×50, 5–20×50 a 6–24×50.

Skladom > 100 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 23.5

Príslušenstvo pre puškohľady

Súprava krytiek Arken 56mm

Novinka

V sade určenej pre puškohľady Arken nájdeme dve krytky – na objektív a na okulár. Konštrukcia každej krytky je tvorená gumovým tubusom a polymérovým odklopným záverom.

Skladom 10 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 51.2

PRÍSLUŠENSTVO K PUŠKOHĽADOM

Máme celý rad príslušenstiev nielen pre puškohľady Valianta Fomei. Vybrať si môžete náhradné krytky, ktoré sa radi strácajú. Nechýbajú veľké kolesá paralaxy na jednoduchšie ovládanie alebo ovládacie páky na zväčšenie. Počas slnečného počasia sa hodí clona. Pokiaľ chcete zostať neodhalení, potom doporučujeme nasadiť na puškohľad špeciálny killflash, ktorý zaistí, že sklo už nebude hádzať žiadne odlesky. Svoj drahocenný puškohľad ochránite pred poškodením a nepriaznivými vplyvmi neoprenovým vodovzdorným obalom.

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz