skip_main skip_menu skip_search

Na sebaobranu aj zábavu

Zbrane na gumové a korenisté projektily (RAM)

Pomáhame s výberom

Najlepšie zbrane na sebaobranu. Využívajú ich aj ozbrojené zložky na výcvik. Kopec zábavy si s nimi užijete pri streľbe na terč alebo plechovky, ale pokiaľ sa musíte brániť, stačí nabiť korenistými projektilmi. Tie po zásahu uvoľnia dráždivú látku a paralyzujú útočníka. Prim hrajú zbrane Umarex T4E. A čo je najlepšie, zaobstaráte si ich bez zbrojného preukazu.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Zbrane na gumové a korenisté projektily (RAM)

Guličky T4E 43 Performance TRB 100 ks

Novinka

Nočné strelivo pre zbrane RAM vyrába spoločnosť T4E Umarex z materiálu Stayglow Rubber. To znamená, že guľôčky, ktoré boli v kontakte so svetlom, budú v tme svietiť. Skratka TRB znamená Performance Tracer Ball, pretože tieto loptičky sa môžu používať ako trasovacie. Sú vhodné pre T4E .43 cal.

Skladom 10 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 19.1

Zbrane na gumové a korenisté projektily (RAM)

Guličky T4E 50 Performance TRB 100 ks

Novinka

Nočné strelivo pre zbrane RAM vyrába spoločnosť T4E Umarex z materiálu Stayglow Rubber. To znamená, že guľôčky, ktoré boli v kontakte so svetlom, budú v tme svietiť. Skratka TRB znamená Performance Tracer Ball, pretože tieto loptičky sa môžu používať ako trasovacie. Sú vhodné pre T4E .50 cal.

Skladom 5 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 22.2

Zbrane

Puška Umarex T4E TM4 RIS Full-Auto

Novinka

Plne automatická puška Umarex T4E TM4 RIS strieľa projektily kalibru 43. Je vhodná na sebaobranu, taktické cvičenia a zábavnú streľbu.

Skladom 9 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 753.4

ČO SÚ ZBRANE RAM?

Real Action Markers (ďalej len RAM), sú plynové zbrane, ktorých kinetická energia strely na ústí hlavne dosahuje najviac 16 J. Podľa našej legislatívy patria medzi zbrane kategórie D, rovnako ako napríklad vzduchovky, plynové pištole a pod. Sú voľnopredajné svojprávnym osobám od 18 rokov bez zbrojného preukazu. Ako strelivo slúžia napríklad gumové gulôčky alebo obranné korenisté projektily. 

UMAREX T4E – ZBRANE NA VÝCVIK AJ SEBAOBRANU

Nemecký výrobca Umarex je svetovou jednotkou na trhu s RAM značkovačmi. Vytvoril celkom novú kategóriu Umarex T4E – Training For Engagement, ktorá ponúka riešenie na výcvik aj sebaobranu. Podľa určenia ich delíme na:

Umarex T4E Home Defense

Ako už názov napovedá, jedná sa o odolné a spoľahlivé zbrane na sebaobranu. Tomu je prispôsobená aj ich konštrukcia. Výrobca si elegantne poradil s vkladaním CO2 bombičky. Na spodnej strane rukoväte sa nachádza uzáver a pomocou ktorého sa bombička napichne tesne pred streľbou. Stačí do neho len zospodu vraziť rukou. Vďaka tomu môžete mať bombičku v rukoväti vloženú dlhú dobu, bez toho aby došlo k poškodeniu tesnenia alebo ventilu. Medzi zbrane T4E patria brokovnice Umarex T4E HDS 68 16 J, revolver Umarex T4E HDR 50 7,5 J a pištole Umarex T4E HDP 50 7,5 J. Komu sa zdá 7,5 J málo, môže si zvoliť silnejšiu 11 J variantu pištole aj revolvera.

Umarex T4E Training

Značkovače cal .43 sú určené predovšetkým na výcvik a zábavnú streľbu. Vyznačujú sa maximálne vierohodným spracováním vrátane funkčných ovládacích prvkov. Na plnohodnotnom zážitku zo streľby má značný podiel systém blowback, ktorý imituje funkciu záveru a čiastočne taktiež spätný ráz. Umarex zatiaľ ponúka pištole Smith & Wesson M&P9 M2.0 T4E a Walther PPQ M2 T4E. A pre tých čo túžia po dlhých zbraniach je tu čínska firma APS, ktorú ale najviac preslávili airsoftové zbrane.

Doporučené články

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz