skip_main skip_menu skip_search

Máte dotaz? Sme tu pre vás Michal +420 778 772 453, Po–Pia, 8:00–16:00

Zbierajte vernostné diabolky a šetrite na nákupe

icon_in_basket 0 Prázdny
Marek Děngl

Mirka

Váš košík je prázdny

Pridajte do neho vybraný tovar. Premýšľate, kde začať?

Prehliadnite si najpredávanejšie kusy alebo našu poradňu.

Účinný pohon pre vzduchovky

Bombičky CO2 a plnenie

Veľká časť vzduchových zbraní v našej ponuke využíva k svojmu pohonu bombičky obsahujúce oxid uhličitý (CO2). Tieto praktické kovové kartuše sú dostupné buď s objemom 12 g alebo 88 g a dokonca sa predávajú aj špeciálne olejové bombičky, ktoré vám pomôžu udržať vašu zbraň v streľby schopnom stave.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Bombičky CO2 a plnenie

CO2 12g olejová bomba ASG 1ks

64x

Na dôkladné premazanie vnútorných častí pištole sa používajú 12g olejové bombičky. Výrazne zvyšujú životnosť a spoľahlivosť vzduchových zbraní na CO2.

Skladom > 100 ks, v utorok 26. 9. u vás

€ 2.2

JEDNORÁZOVÉ CO2 BOMBIČKY PRE VZDUCHOVKY

Určite ste si všimli, že sa v našom e-shope vyskytujú vzduchové pištole, vzduchovky a zbrane RAM, ktoré k svojmu pohonu potrebujú bombičky obsahujúce oxid uhličitý. Najbežnejším typom sú 12 g CO2 bombičky, ale niektoré dlhé zbrane vyžadujú väčšie 88 g CO2 bombičky. Všetky sú jednorázové a nemožno ich znovu plniť.

ZÁSADY, KTORÉ JE NUTNÉ POZNAŤ A DODRŽOVAŤ

Po napichnutí musíte bombičku kompletne vystrieľať. Nedoporučujeme ju nechávať dlhšiu dobu v zbrani, pretože CO2 môže poškodiť tesnenie. Pokiaľ vám už došlo strelivo a stále v bombičke zostáva plyn, nie je nič jednoduchšie než ju naprázdno vystrieľať a následne vyskrutkovať. Dôležitú úlohu hrá tiež vonkajšia teplota, pretože bombičky nefungujú dobre pri nízkych teplotách a mali by sa používať len v teplých jarných a letných mesiacoch.

OLEJOVÉ BOMBIČKY UDRŽIA VAŠU ZBRAŇ V CHODE

Okrem pohonu je pre správne fungovanie vašej vzduchovej zbrane dôležitá taktiež pravidelná údržba a mazanie. Preto si u nás môžete zaobstarať olejové CO2 bombičky, ktoré fungujú ako obyčajné varianty, ale pri každom výstrele rozptýlia olej do zbrane. Vďaka tomu zostanú všetky vnútorné časti dobre premazané a budú fungovať tak, ako majú. Olejovou bombičku doporučujeme používať po každých 10 klasických bombičkách.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Vzduchovky s tureckými koreňmi

Turecké vzduchovky predstavujú fenomén, ktorý stále evolvuje a neprestáva prekvapovať novými technickými riešeniami a nápaditými dizajnovými prvkami.

Ako sa starať o zbrane?

V tomto článku sa dozviete, prečo zbrane čistiť a ako pri tom postupovať. Povieme si tiež niečo k čistiacim a konzervačným prípravkom. Najprv si povieme, ako čistiť palné zbrane. Potom sa pustíme aj do čistenia plynoviek.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz