skip_main skip_menu skip_search

Full servis pre vašu zbraň

Príslušenstvo ku zbraniam

Pomáhame s výberom

Aby vám zbraň verne slúžila počas dlhej doby, je fajn používať príslušenstvo. Kufor či vak zaručia, že svojho miláčka len tak neotlčiete alebo nepoškodíte. Pokiaľ ho chcete nosiť so sebou, hodí sa puzdro. Vyhnete sa tak nechceným pohľadom. Čistiace pomôcky a oleje zase zabezpečia, že pošlape bez problémov.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Terče pre vzduchovky

Výbušné terče Beast Hunter 5ks

Novinka

1x

Balenie 5 výbušných terčov, ktoré po zásahu vytvoria silný akustický efekt. Pre správnu aktiváciu je nutné terč zasiahnuť čo najbližšie k stredu zo zbrane minimálnej kalibru 4,5 mm as úsťovou rýchlosťou aspoň 175 m/s.

Skladom 16 ks, v streda 5. 4. u vás

€ 5.2

Čistenie

Čistenie Venox Expert Set 4,5 mm + 5,5 mm

10x

Vysokokvalitná čistiaca súprava pre vzduchovky a malokalibrové pušky kalibru 4,5 mm a 5,5 mm. Všetko, čo potrebujete na dôkladné vyčistenie zbrane, v praktickom puzdre.

Skladom > 100 ks, v streda 5. 4. u vás

€ 15.5

Lapače brokov a diaboliek

Lapač striel Venox 2v1

10x

Môže sa používať ako strieľňa alebo strelnica. Vhodné pre vzduchové pušky do 16 J. Vždy zohľadnite vzdialenosť cieľa a výkon vzduchovky.

Skladom > 100 ks, v streda 5. 4. u vás

€ 21.8

Puzdrá na pušky

Puzdro Venox Hunter Tactical

8x

Venox Hunter Tactical je odolné puzdro na nosenie dvoch kratších zbraní typu bullpup alebo karabína. Jeho vnútorné rozmery sú 92×30×10 cm.

Skladom > 50 ks, v streda 5. 4. u vás

€ 59.2

Zásobníky pre pružinové a piestové vzduchovky

Zásobník Gamo Speedster GEN3 4,5mm

2x

Rotačný zásobník pre zlamovacie vzduchovky Roadster/Speed­ster/Replay tretej generácie s kapacitou 10 diaboliek ráže 4,5 mm. Vďaka zabudovanej poistke sa venček vždy zastaví v pozícii vybranej komory. V prípade uvoľnenia poistky, venček sa vráti do východiskovej pozície.

Skladom 8 ks, v streda 5. 4. u vás

€ 18.3

Pumpy na vetrovky

Ručná PCP pumpa Venox

9x

Kvalitné a cenovo dostupná pumpa pre vzduchové pušky PCP od českého výrobcu Venox. Súčasťou balenia je hadica s rýchlospojkou a priehľadný manometer.

Skladom 7 ks, v streda 5. 4. u vás

€ 118.7

Puzdrá na pušky

Puzdro Venox Hunter Strike velké

3x

Taška väčších rozmerov na prenášanie zbrane a puškohľadu. Poteší vás množstvo vreciek na príslušenstvo. Vhodná ochrana proti poškodeniu.

Skladom 5 ks, v streda 5. 4. u vás

€ 43.3

DOPLNKY K STREĽBE – LEN ZBRAŇ A STRELIVO NESTAČIA

Ak vás pohltil koníček menom streľba, ťažko si vystačíte len so zbraňou a strelivom. Vzduchovky na CO2 a PCP sa neobídu bez CO2 bombičky a PCP plnenia. Aby bolo na čo strieľať, chce to terč nebo strelnicu. Nezabudnite na náhradní zásobníky, tých nie je nikdy dosť. Strelecké výsledky zlepšíte vhodnou optikou, pri PCP se bude hodiť aj regulátor tlaku pre lepšiu konzistenciu streľby. Čas od času sa niečo pokazí, preto sú tu náhradné diely.

STRELECKÉ OKULIARE A SLÚCHADLA CHRÁNIA VAŠE ZMYSLY

Bezpečnosť je pri streľbe najdôležitejšia. Chráňte si oči streleckými okuliarmi, nepodceňujte ani slabé vzduchovky, odrazený brok či diabolka môžu vážně poškodiť zrak. Slúchadlá sú nemenej dôležité, poškodenie sluchu nadmerným hlukom výstrelu už nemožno zvrátiť.
ČIŠTENIE ZBRANÍ SA NESMIE ZANEDBÁVAŤ

Korózie a usadené nečistoty sú najväčším nepriateľom zbraní. Správnym čistením zaistíte spoľahlivú funkciu a dlhú životnosť. Základom je kvalitný olej plus sada na čistenie zbraní príslušného kalibru. K rýchlemu pretiahnutiu hlavne na strelnici či loveckej výprave je ako stvorený boresnake. Ako na čistenie zbraní sa dozviete v našej poradni.

KUFRY A PUZDRÁ NA ZBRANE SÚ NEVYHNUTNÁ VÝBAVA

Na verejnosti sa nemôžete so zbraňou promenádovať len tak. Zákon káže jasne, zbraň musí být prenášaná v uzavretom puzdre alebo kufri. Na skryté nosenie revolveru či pištole sú určené vnútorné a opaskové púzdra.

STABILITA PRI STREĽBE – BIPODY, DVOJNOŽKY A STRELECKÉ PALICE

Kľudná muška je základ. Ideálne je vybaviť zbraň bipodom, alebo ju alespoň podložiť, k tomu slúžia strelecké vaky. Získate tak stabilnú platformu a väčšie pohodlie. V prírode pomôžu strelecké palice, ktoré často využívajú poľovníci pri love, ale taktiež fotografovia ako odolný statív.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, či už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku alebo guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz