skip_main skip_menu skip_search

Full servis pre vašu zbraň

Príslušenstvo k zbraniam

Pomáhame s výberom

Aby vám zbraň verne slúžila počas dlhej doby, je fajn používať príslušenstvo. Kufor či vak zaručia, že svojho miláčka len tak neotlčiete alebo nepoškodíte. Pokiaľ ho chcete nosiť so sebou, hodí sa puzdro. Vyhnete sa tak nechceným pohľadom. Čistiace pomôcky a oleje zase zabezpečia, že pošlape bez problémov.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Bombičky CO2 a plnenie

CO2 12g olejová bomba ASG 1ks

Na dôkladné premazanie vnútorných častí pištole sa používajú 12g olejové bombičky. Výrazne zvyšujú životnosť a spoľahlivosť vzduchových zbraní na CO2.

Skladom > 100 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 2.2

Lapače brokov a diaboliek

Lapač striel Venox 2v1

Zľava 15%

Môže sa používať ako strieľňa alebo strelnica. Vhodné pre vzduchové pušky do 16 J. Vždy zohľadnite vzdialenosť cieľa a výkon vzduchovky.

Skladom > 100 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 21.8 € 18.5

Strelnice pre vzduchové zbrane

Strelnica Venox Spinner

Zľava 15%

Otočná strelnica vhodná pre dlhé vzduchové pušky a vzduchové pištole. Vhodné na športovú, tréningovú a rekreačnú streľbu.

Skladom > 100 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 15.5 € 13.1

Čistenie

Čistenie Venox Expert Set 4,5 mm + 5,5 mm

Vysokokvalitná čistiaca súprava pre vzduchovky a malokalibrové pušky kalibru 4,5 mm a 5,5 mm. Všetko, čo potrebujete na dôkladné vyčistenie zbrane, v praktickom puzdre.

Skladom > 100 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 15.5

Puzdrá na pušky

Puzdro na pušku HUNTER CAMO

Kvalitná taška na nosenie dlhých športových alebo loveckých zbraní. Materiál je dostatočne pevný a odolný. Farba CAMO je vhodná do exteriéru.

Skladom > 50 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 21.9

Puzdrá na pušky

Puzdro na pušku HUNTER GREEN

Kvalitná taška na nosenie dlhých športových a loveckých zbraní. Materiál je dostatočne pevný a odolný. Taška má aj ramenný popruh.

Skladom > 100 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 21.9

Pumpy na vetrovky

Pumpa pre vetrovky Hill MK5

Najkvalitnejšie ručná pumpa na trhu od anglického výrobcu Hill. Je vhodný na plnenie všetkých typov vzduchových zbraní PCP.

Skladom > 20 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 186.1

DOPLNKY K STREĽBE – LEN ZBRAŇ A STRELIVO NESTAČIA

Ak vás pohltil koníček menom streľba, ťažko si vystačíte len so zbraňou a strelivom. Vzduchovky na CO2 a PCP sa neobídu bez CO2 bombičky a PCP plnenia. Aby bolo na čo strieľať, chce to terč nebo strelnicu. Nezabudnite na náhradní zásobníky, tých nie je nikdy dosť. Strelecké výsledky zlepšíte vhodnou optikou, pri PCP se bude hodiť aj regulátor tlaku pre lepšiu konzistenciu streľby. Čas od času sa niečo pokazí, preto sú tu náhradné diely.

STRELECKÉ OKULIARE A SLÚCHADLA CHRÁNIA VAŠE ZMYSLY

Bezpečnosť je pri streľbe najdôležitejšia. Chráňte si oči streleckými okuliarmi, nepodceňujte ani slabé vzduchovky, odrazený brok či diabolka môžu vážně poškodiť zrak. Slúchadlá sú nemenej dôležité, poškodenie sluchu nadmerným hlukom výstrelu už nemožno zvrátiť.
ČIŠTENIE ZBRANÍ SA NESMIE ZANEDBÁVAŤ

Korózie a usadené nečistoty sú najväčším nepriateľom zbraní. Správnym čistením zaistíte spoľahlivú funkciu a dlhú životnosť. Základom je kvalitný olej plus sada na čistenie zbraní príslušného kalibru. K rýchlemu pretiahnutiu hlavne na strelnici či loveckej výprave je ako stvorený boresnake. Ako na čistenie zbraní sa dozviete v našej poradni.

KUFRY A PUZDRÁ NA ZBRANE SÚ NEVYHNUTNÁ VÝBAVA

Na verejnosti sa nemôžete so zbraňou promenádovať len tak. Zákon káže jasne, zbraň musí být prenášaná v uzavretom puzdre alebo kufri. Na skryté nosenie revolveru či pištole sú určené vnútorné a opaskové púzdra.

STABILITA PRI STREĽBE – BIPODY, DVOJNOŽKY A STRELECKÉ PALICE

Kľudná muška je základ. Ideálne je vybaviť zbraň bipodom, alebo ju alespoň podložiť, k tomu slúžia strelecké vaky. Získate tak stabilnú platformu a väčšie pohodlie. V prírode pomôžu strelecké palice, ktoré často využívajú poľovníci pri love, ale taktiež fotografovia ako odolný statív.

Doporučené články

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz