skip_main skip_menu skip_search

Optiky na kuše

Kušohľady

Pomáhame s výberom

Kušohľad je jeden zo spôsobov ako zlepšiť strelecké výsledky pri streľbe z kuše. Vyzerá ako bežný puškohľad, ale je prispôsobený tak, aby odolal nárazom a vibráciám, ktoré vznikajú rýchlym pohybom tetivy. Tiež osnovy jednotlivých kušohľadov umožňujú jednoduché mierenie na rôzne vzdialenosti.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Kušohľad Valiant Kronos II 4x40 SIR ARC

zdarma

1x

Valiant Kronos II je druhou generáciou produktovej série puškohľadov od českej spoločnosti Valiant. Tento model je vďaka svojmu štvornásobnému zväčšeniu skvelou voľbou pre streľbu na kratšie vzdialenosti.

Skladom > 100 ks, 26. - 27. 6. u vás

€ 236.0

Barnett VariZoom 1,5-5x32 Iluminated

Puškohľad Barnett 1,5–5×32 je určený pre vysoko výkonné kuše (do 420 FPS). Montáž sa vykonáva na 22 mm montážnu lištu. Zelené a červené podsvietenie.

Dlhodobo nedostupný

€ 249.5

Detail

Trojbodová osnova Crosshairs 4x32

Zameriavače vychádzajú z klasických puškohľadov. Majú však odlišný zorný uhol. Puškohľad je možné namontovať na 22 mm lištu weaver.

Dlhodobo nedostupný

€ 75.0

Detail

Štvorbodový puškohľad Venox 4x32

Kuša je určená pre tých, ktorí chcú používať kušu na presnú streľbu. V porovnaní s kolimátorom dosiahnete oveľa väčšiu presnosť na väčšie vzdialenosti.

Dočasne nedostupný

€ 45.6

Detail

OPTIKY NA KUŠE

Optiky na kuše, alebo taktiež kušohľady, slúžia k presnejšej streľbě najmä na dlhšie vzdialenosti. Na krátke vzdialenosti si vystačíte aj s kolimátorom. Solídne konštrukcie obstoja aj voči nepríjemným nárazom vyvolaným rýchlym pohybom tetivy. Poklesu šípu behom letu sú prispôsobené tiež zámerné osnovy. Kušohľady sú vítaným doplnkom najmä pre lovecké kuše.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Nové puškohľady VALIANT EPIC

Predstavujeme nový rad špičkových puškohľadov VALIANT EPIC. Už názov napovedá, že ide o výsledok spolupráce českých výrobcov Valiant a Epic Airguns. Tieto puškohľady sa môžu pochváliť leptaným krížom FFP, šošovkami ED, vežičkami Zero Stop, variabilným priblížením a mimoriadne odolnou konštrukciou plnenou dusíkom.

Bc. Michal Kuczaj,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz