skip_main skip_menu skip_search

Optiky na kuše

Kušohľady

Pomáhame s výberom

Kušohľad je jeden zo spôsobov ako zlepšiť strelecké výsledky pri streľbe z kuše. Vyzerá ako bežný puškohľad, ale je prispôsobený tak, aby odolal nárazom a vibráciám, ktoré vznikajú rýchlym pohybom tetivy. Tiež osnovy jednotlivých kušohľadov umožňujú jednoduché mierenie na rôzne vzdialenosti.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Kušohľady

Kušohľad Valiant Kronos II 4x40 SIR ARC

Valiant Kronos II je druhou generáciou produktovej série puškohľadov od českej spoločnosti Valiant. Tento model je vďaka svojmu štvornásobnému zväčšeniu skvelou voľbou pre streľbu na kratšie vzdialenosti.

Skladom > 100 ks, v utorok 6. 6. u vás

€ 236.1

OPTIKY NA KUŠE

Optiky na kuše, alebo taktiež kušohľady, slúžia k presnejšej streľbě najmä na dlhšie vzdialenosti. Na krátke vzdialenosti si vystačíte aj s kolimátorom. Solídne konštrukcie obstoja aj voči nepríjemným nárazom vyvolaným rýchlym pohybom tetivy. Poklesu šípu behom letu sú prispôsobené tiež zámerné osnovy. Kušohľady sú vítaným doplnkom najmä pre lovecké kuše.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, či už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku alebo guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz