skip_main skip_menu skip_search

Merajú vzdialenosti, uhly aj rýchlosť

Laserové diaľkomery

Pomáhame s výberom

Laserový diaľkomer slúži k veľmi presnému meraniu vzdialeností pomocou laserového lúča. Má široké možnosti použitia, nech už potrebujete prevádzať meranie objektov na stavbách, určiť vzdialenosť cieľa pri loveckej aj športovej streľbe alebo určiť vzdialenosť jamky pri golfe, vždy rýchlo a jednoducho dostanete presné hodnoty.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Laserové diaľkomery

Diaľkomer Vector Optics Paragon 6X25 GENIII

Novinka

Diaľkomer Paragon GENIII je kompaktný diaľkomer s telom vyrobeným z kombinácie polyméru a gumy s krytím IPX4. Merania sa vykonávajú pomocou 905 nM lasera, ktorý presne označí cieľ a zobrazí údaje na LCD displeji.

Skladom 10 ks, 8. - 11. 12. u vás

€ 261.5

LOVECKÉ DIAĽKOMERY

Poznať presnú vzdialenosť cieľa je pre strelcov celkom zásadné. Spoliehať sa len na odhad je obzvlášť s narastajúcou vzdialenosťou veľmi ošemetné. Preto je vhodné overiť vzdialenosť pomocou laserového diaľkomeru alebo ďalekohľadu s diaľkomerom. Dnes už sú dokonca běžne k dostaniu taktiež puškohľady s diaľkomerom a dokonca existuje tiež prídavný diaľkomer na puškohľad.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz