skip_main skip_menu skip_search

Merajú vzdialenosti, uhly aj rýchlosť

Laserové diaľkomery

Pomáhame s výberom

Laserový diaľkomer slúži k veľmi presnému meraniu vzdialeností pomocou laserového lúča. Má široké možnosti použitia, nech už potrebujete prevádzať meranie objektov na stavbách, určiť vzdialenosť cieľa pri loveckej aj športovej streľbe alebo určiť vzdialenosť jamky pri golfe, vždy rýchlo a jednoducho dostanete presné hodnoty.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Diaľkomer Vector Optics Paragon 6X25 GENIII

zdarma

Diaľkomer Paragon GENIII je kompaktný diaľkomer s telom vyrobeným z kombinácie polyméru a gumy s krytím IPX4. Merania sa vykonávajú pomocou 905 nM lasera, ktorý presne označí cieľ a zobrazí údaje na LCD displeji.

Skladom 3 ks, 26. - 27. 6. u vás

€ 261.4

Laserový diaľkomer Vector Optics Paragon 6X21 GENIII BDC

zdarma

Diaľkomer Paragon GENIII je kompaktný diaľkomer s telom vyrobeným z kombinácie polyméru a gumy s krytím IPX4. Merania sa vykonávajú pomocou 905 nM lasera, ktorý presne označí cieľ a zobrazí údaje na displeji LCD.

Skladom 5 ks, 26. - 27. 6. u vás

€ 313.0

Diaľkomer Vortex Razor HD 4000

zdarma

Vortex Razor HD 4000 je laserový diaľkomer s HD optikou určený pre športových strelcov a poľovníkov, ktorý vám umožní presne zamerať cieľ až na vzdialenosť 3600 m s presnosťou 0,9 m.

Skladom na centrálnom sklade, 27. - 28. 6. u vás

€ 555.4

Diaľkomer Vortex Viper HD 3000

zdarma

Vortex Viper HD 3000 je laserový diaľkomer s HD optikou určený pre športových strelcov a poľovníkov, ktorý umožňuje presne zamerať cieľ zo vzdialenosti až 2743 m s presnosťou 0,9 m.

Skladom na centrálnom sklade, 27. - 28. 6. u vás

€ 420.1

Diaľkomer Victoptics 6X21

Kompaktný diaľkomer Victoptics 6×21 dokáže merať vzdialenosti od 5 do 750 metrov, takže je vhodný na širokú škálu aktivít, ako je golf, poľovníctvo alebo turistika.

Dočasne nedostupný

Cena nebola stanovená

Detail

Laserový diaľkomer 400

Zariadenie Ranger Finder 400 má možnosť merania dažďa. Ďalšou funkciou je automatické vypnutie počas dlhšej nečinnosti, aby sa šetrila energia batérie.

Dlhodobo nedostupný

€ 209.9

Detail

Laserový diaľkomer 600

Kvalitný diaľkomer od amerického výrobcu Hawke s doživotnou zárukou. Veľmi rýchle meranie vzdialenosti bodov s minimálnou odchýlkou.

Dlhodobo nedostupný

€ 237.6

Detail

Laserový diaľkomer 900

Model s najdlhším rozsahom merania vzdialenosti zo série laserových diaľkomerov. Diaľkomer sa používa pri poľovníckych, športových a stavebných činnostiach.

Dlhodobo nedostupný

€ 261.4

Detail

LOVECKÉ DIAĽKOMERY

Poznať presnú vzdialenosť cieľa je pre strelcov celkom zásadné. Spoliehať sa len na odhad je obzvlášť s narastajúcou vzdialenosťou veľmi ošemetné. Preto je vhodné overiť vzdialenosť pomocou laserového diaľkomeru alebo ďalekohľadu s diaľkomerom. Dnes už sú dokonca běžne k dostaniu taktiež puškohľady s diaľkomerom a dokonca existuje tiež prídavný diaľkomer na puškohľad.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Nové puškohľady VALIANT EPIC

Predstavujeme nový rad špičkových puškohľadov VALIANT EPIC. Už názov napovedá, že ide o výsledok spolupráce českých výrobcov Valiant a Epic Airguns. Tieto puškohľady sa môžu pochváliť leptaným krížom FFP, šošovkami ED, vežičkami Zero Stop, variabilným priblížením a mimoriadne odolnou konštrukciou plnenou dusíkom.

Bc. Michal Kuczaj,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz