skip_main skip_menu skip_search

Zbierajte vernostné diabolky a šetrite na nákupe


Pridajte sa teraz k Balistas Clubu a získajte 50 diaboliek!

ZALOŽIŤ ÚČET

Vernostni program stranka sk

 

Ako diabolky fungujú

balistas club skZa každý nákup

Pri jednotlivých produktoch vidíte, koľko diaboliek dostanete. Na váš účet sa pripíšu za 30 dní od dokončenia objednávky.

 

bonusovy pocetBonusový počet 

Pravidelne chystáme akcie, pri ktorých sa vám načíta 2× až 3× viac diaboliek. K zľave sa tak priblížite rýchlejšie. Akciový tovar je označený ikonou s bonusovým násobkom.

 

vymena za slevu SKVýmena za zľavu

Akonáhle získate potrebný počet, vymeníte si diabolky za výhodnejšiu cenu na vybraný produkt. Vo svojom účte vidíte, koľko ich potrebujete na zľavu 10 % alebo 20 %.

 

Neprepadnú

Diabolky zbierate, i pokiaľ ste si vybraný produkt nenastavili. Pre lepší prehľad ho ale odporúčame zvoliť pri prvom prihlásení do účtu. Keby niečo, dá sa kedykoľvek zmeniť.

Pokiaľ nestihnete diabolky vyčerpať do 1 roka od pripísania, stačí pred prepadnutím urobiť 1 nákup v ľubovoľnej hodnote. Ich platnosť sa automaticky predĺži o rok.


Ako na registráciu do Balistas Clubu

Tento vernostný program je súčasťou registrácie do e-shopu. Akonáhle ju uskutočníte a prihlásite se, tak uvidíte svoj Balistas Club

 

Všetko zvládnete vo svojom účte

  1. Zaregistrujte sa.
  2. Potom sa prihláste k účtu. Na úvodnej obrazovke nájdete informácie o Balistas Clube. Detaily nájdete na karte Vernostný účet.
  3. Nastavte si produkt, ktorý chcete s diabolkami získať výhodnejšie. Po každom nákupe vidíte, o koľko ste bližšie k zľave na tento produkt. 

 

K výhodám klubu dostanete viac

fajfka Akcie len pre členov

 Jednoduchší nákup

 Prehľad objednávok

Registrovať sa

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz

Pridajte sa k viac ako 100.000 odberateľom a získajte novinky, akcie a recenzie

Prihlásením súhlasíte so spracovaním osobných údajov.