skip_main skip_menu skip_search

Mnoho zábavy, málo práce

Rímske sviece

Rímsku sviecou môžeme charakterizovať ako úzku papierovú rúru s náplňou, ktorá po zapálení vystreľuje v krátkych intervaloch farebné svetlice. Ide o pyrotechniku obľúbenú hlavne z dvoch dôvodov: užijete si s ňou dostatok zábavy a pritom je jednoduchá na obsluhu.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Rímske sviece – 20 rán

Rímska svieca 20ran 60cm 1ks

Jedna sviečka má celkovo 20 výstrelov, ktoré vystrelia približne na 50 sekúnd. Sviečkové efekty – farebné svetlice. Vystreľujú až do výšky 15 metrov.

Skladom > 100 ks, v utorok 5. 12. u vás

€ 1.2

Rímske sviece - VYBERTE SI Z PODKATEGÓRIÍ

AKO SPRÁVNE ODPÁLIŤ RÍMSKU SVIECU

Uistite sa, že nad vami v smeru výstrelov nestoja žiadne prekážky ako stromy či budovy. Rímsku sviecu zapichnite do pôdy nastojato, cca do jednej tretiny. Sviecu kategórie 3 dokonca musíte pripevniť k pevnej opore, doporučujeme to isté urobiť ale aj pri nižšej kategórii F2. Pokiaľ má zápalnica kryt, odstráňte ho.

Postavte sa bokom, nech nestojíte nad úsťou sviece. Zapáľte zápalnicu na najvzdialenejšom konci a ustúpte aspoň 8 m, v prípade kategórie 3 aspoň 15 m. Behom pár sekúnd začnú vystreľovať svetlice.

Medzi obľúbené výrobky patria batérie rímske sviece California Dreaming. A pokiaľ by ste chceli niečo silnejšieho, nahliadnite na kompakty.

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz