skip_main skip_menu skip_search

Pohodlie na cestách ako doma

Kempingový nábytok

Kempovanie s rodinou je síce niekedy adrenalín, ale pokiaľ máte tú správnu výbavu, hneď sa všetko ukľudní. Poriadny rodinný stan bohužiaľ niekedy nestačí. Je nutné pribaliť kuchynský stôl, jedálenský stôl a stoličky. Na pláži sa zase nezaobídete bez lehátka. A pokiaľ máte strach z chrobákov a inej hávede, doporučujeme vám využiť hamaku. S ňou budete nad vecou. Doslova.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Pobyt v prírode

Hojdacia sieť Lesovik Ghost blue

Všestranná hojdacia sieť, ktorá nájde uplatnenie počas akéhokoľvek outdoorového dobrodružstva a je veľmi kompaktná a ľahká.

Skladom na centrálnom sklade, v štvrtok 15. 12. u vás

€ 59.3

Pobyt v prírode

Obloženie Lesovik Otul zelená

Novinka

OTUL je trojsezónna podšívka (jeseň, zima, jar) pre pohodlný spánok počas chladnejších nocí. Prikrývka je vhodná pre teploty od –10 °C do 7 °C.

Skladom na centrálnom sklade, v štvrtok 15. 12. u vás

€ 130.6

Pobyt v prírode

Hojdacia sieť Lesovik Spirit amber

Všestranná hojdacia sieť, ktorá nájde uplatnenie počas akéhokoľvek outdoorového dobrodružstva a je veľmi kompaktná a ľahká.

Skladom na centrálnom sklade, v štvrtok 15. 12. u vás

€ 59.3

Kempingové stoličky

Kempingová stolička malá Frog

Kempingová stolička špeciálne navrhnutá pre najmenších. Dizajn stoličky je inšpirovaný žabou, na operadle je vyobrazená hlava.

Skladom na centrálnom sklade, v utorok 13. 12. u vás

€ 15.7

Kempingové lehátka

Lehátko - Kreslo Comfort zelené

1x

Skladacie lehátko s možnosťou prestavby na pohodlné kreslo. Tento model je ideálnym riešením pre rybárov a všetkých, ktorí trávia čas v prírode.

Skladom 1 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 42.9

Kempingové lehátka

Lehátko Korfu modré

Jednoduché polohovateľné kreslo s možnosťou nastavenia sklonu opierky hlavy. Konštrukcia je vyrobená z oceľových rúrok.

Skladom 1 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 21.4

Kempingový nábytok - VYBERTE SI Z PODKATEGÓRIÍ

S KEMPINGOVÝM NÁBYTKOM BUDETE NAD VECOU

Kempování s rodinou je síce niekedy adrenalín, ale pokiaľ máte tú správnu výbavu, hneď sa všetko ukľudní. Poriadny rodinný stan bohužiaľ niekedy nestačí. Je nutné pribaliť kuchynský stôl, jedálenský stôl a stoličky. Na pláži sa zase nezaobídete bez lehátka. A pokiaľ máte strach z chrobákov a inej hávede, doporučujeme vám využiť hamaku. Budete tak nad vecou. Doslova.

KEMPINGOVÉ STOLIČKY

Kempovanie s priateľmi môže byť veľká zábava. Čo keď ale v prírode nezoženiete nič, na čo by sa dalo sadnúť? Za skladaciu stoličku by ste v takej chvíli zaplatili zlatom. Obzvlášť pokiaľ si vozíte kempingový nábytok so sebou v aute. Potom nie je, čo riešiť. Kempingová stolička sa vám do výbavy proste vojde. Vďaka výhodným cenám a dostatočnému komfortu sú veľmi obľúbené kempingové stoličky Zulu či Cattara.

KEMPINGOVÉ STOLY

Nízka hmotnosť, kompaktné rozmery a stabilná kovová konštrukcia. Tak to sú základné požiadavky na kempingový stôl. O tom, že musí ísť o skladací stôl, nie je pochýb. Len vďaka tomu vám v aute zaberie minimum miesta. Stôl a stoličky sú od seba navzájom neodlúčiteľné. To vie aj Cattara, ktorá si pre vás nachystala kompletnú sadu kemping Double teleskop.

KEMPINGOVÉ LEHÁTKA

Odpočinúť si po ťažkom dni v práci, alebo len tak chytať bronz na záhrade. K tomu všetkému vám poslúži kempingové lehátko. Väčšinou ide o skladacie lehátka určené pre rychlý a jednoduchý prevoz. Vďaka tomu ich môžete taktiež využiť ako plážové lehátka. Naviac sa tak vyhnete horúcemu piesku.

HÚPACIE SIETE A HAMAKY

Pokiaľ chcete vyraziť von skutočne naľahko, predstavuje hamaka skvelé riešenie. Ultraľahká húpacia sieť určená k zaveseniu medzi stromy sa hodí ako na odpočinok, tak na plnohodnotné prenocovanie v prírode. Povinná výbava každého skúseného cestovateľa či milovníka survivalu alebo bushcraftu.

PIKNIKOVÉ DEKY

Piknik je tou pravou romantikou. Už len predstava jedla v prírode vo vás určite vyvolá úsmev. Dať si tak obed v prírode so svojou drahou polovičkou. To je to pravé orechové. Len pri sebe musíte mať tú správnu piknikovú deku a prútený kôš, kde poskladáte kempingový riad, príbory a samozrejme aj jedlo na cesty. Ale hlavne nezabudnite so sebou vziať repelent proti kliešťom.

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz