skip_main skip_menu skip_search

Nič vás nezastaví, ani keď leje ako z konvy

Ochrana pred vodou – vybavenie do dažďa

Pomáhame s výberom

Do vaku schováte spacák, stan, oblečenie, topánky… Vodovzdorné puzdro zase postráži doklady aj peňaženku. Skladná pláštenka do dažďa zaberie v batohu minimum miesta. Takže nech sa omylom vykúpete v Hrone, zastihne vás búrka na rybách alebo v horách, vy aj vaše veci sú pekne v suchu.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Impregnácia

Inproducts Premium Impregnácia na outdoorové oblečenie 400ml

Dokonca aj vaše oblečenie potrebuje poriadny nepremokavý plášť, a presne to získate s impregnáciou Inproducts Premium. Vrstva sa nanáša pomocou šikovného spreja, nevydáva nepríjemné pachy a vydrží približne tri mesiace náročných dobrodružstiev. Ochranná tkanina je zložená zo kremíka a ochráni váš odev pred soľným posypom, nečistotami a vlhkosťou.

Skladom 5 ks, 6. - 7. 12. u vás

€ 21.4

Nepremokavé vaky

Vodotesná taška Wildee 20L Orange

Praktická vodotesná taška od spoločnosti Wildee poskytuje ochranu pred vodou. Je k dispozícii v troch objemoch – 2 l, 10 l a 20 l.

Skladom > 100 ks, 6. - 7. 12. u vás

€ 17.9

Nepremokavé vaky

Vodotesná taška Wildee 10L Orange

Praktická vodotesná taška od spoločnosti Wildee poskytuje ochranu pred vodou. Je k dispozícii v troch objemoch – 2 l, 10 l a 20 l.

Skladom > 100 ks, 6. - 7. 12. u vás

€ 13.9

Impregnácia

GNP Tekuté stierače

Súprava na čistenie autoskiel obsahuje 30 ml prípravku, jednorazové rukavice, aplikačnú hubku, 2 odmasťovacie utierky a utierku z mikrovlákna.

Skladom 2 ks, 6. - 7. 12. u vás

€ 13.1

Impregnácia

Huba na aplikáciu produktov

Špongia je skvelým nástrojom na nanášanie impregnácie. Pomáha vám roztok jemne a dôkladne rozotrieť do materiálu

Skladom 5 ks, 6. - 7. 12. u vás

€ 1.2

Nepremokavé vaky

Vodotesná taška Wildee 2L Orange

Praktická vodotesná taška od spoločnosti Wildee poskytuje ochranu pred vodou. Je k dispozícii v troch objemoch – 2 l, 10 l a 20 l.

Skladom > 50 ks, 6. - 7. 12. u vás

€ 10.0

Impregnácia

Inproducts Premium Impregnácia na obuv 400 ml

Impregnácia sa nanáša pomocou spreja, nevydáva nepríjemný zápach a jedna vrstva vydrží približne tri mesiace náročných dobrodružstiev. Účinná zložka sa skladá zo silikónu a chráni vašu obuv pred posypovou soľou, nečistotami a premoknutím.

Dočasne nedostupný

€ 20.6

Detail

Ochrana pred vodou - VYBERTE SI Z PODKATEGÓRIÍ

PLÁŠTENKY DO DAŽĎA NA DAŽDIVÉ DNI V PRÍRODE

Najlepšou ochranou pred dažďom je bezpochyby pláštenka do dažďa. Dáždnik je sice decentným doplnkom, ale využijete ho predovšetkým v meste. V prírode hrá prím pláštenka do dažďa. Veľmi praktickou záležitosťou sú nepremokavé pláštenky a pončá, ktoré môžete behom niekoľkých okamihov pretvoriť na bivakovaciu celtu.

STANY AKO ABSOLÚTNA OCHRANA PRED DAŽĎOM

Pláštenka do dažďa vás síce ochráni a ponúkne vám pohodlie na cestách. Ale pokiaľ chcete 100% ochranu pred dažďom, tak tu vám poskytne len stan. Ak vyrážate na výlety ako pár, vystačíte si so stanom pre 2 či stanom pre 3. Pre väčšiu skupinu sa zase hodia rodinné stany. Na záhrade vás pred dažďom ukryje zase párty stan, kam sa krátkodobo schová aj viac ľudí.

NEPROMOKAVÉ VAKY PRE SUCHÉ VYBAVENIE

Chcete byť v suchu nielen cez deň, ale aj v noci? Stan, spacák alebo karimatku musíte chrániť pred dažďom, ale aj pred vodou z rieky. Ak radi splavujete divokú vodu, moc dobre viete, aké je dôležité, uchovať si veci suché. A k tomu vám pomôžu nepremokavé vaky na vodu. S ich pomocou síce neochránite priamo seba, ale podarí sa vám udržať suché potrebné vybavenie.

PÚZDRA NA DOKLADY CHRÁNIA AJ VAŠE PENIAZE

Nepremokavé puzdrá chránia vaše doklady a peňaženku pred premočením a poškodením vodou. Mokré peniaze vám v reštaurácii prijmu asi ťažko. Vodovzdorný obal je preto tým najlepším riešením, ako ochrániť tie najdôležitejšie veci. Vďaka jeho rozmerom ho využijete aj ako vodovzdorné puzdro na mobil.

IMPREGNÁCIA POMÔŽE ZA VŠETKÝCH OKOLNOSTÍ

Mikroskopická ochrana sa počíta tiež. Nanotechnológia využitá pri impregnačných sprejoch bez okolkov ochráni vaše odevy aj obuv. Vy se musíte postarať len o to, aby vám do topánok nenatieklo zhora. Suché chodidlá vám zaistia kvalitné impregnácie na topánky a o zbytok tela sa postará impregnácia na textil. 

VODOVZDORNÉ ZÁPISNÍKY

Špeciálne zápisníky do poľných podmienok odolajú vlhku aj vode. Sú z pevného materiálu, takže sa len tak neroztrhnú. Akúkoľvek myšlienku či informáciu potrebujete uchovať, na patentovaný nepremokavý zápisník sa môžete spoľahnúť.

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz