skip_main skip_menu skip_search

Na cestách ako doma

Jedlo na cesty a varenie v prírode

So solídnou výbavou na jedlo a varenie si výpravy do prírody užijete naplno. S dostatočným prísunom energie a bez zbytočného hladovania. Variče, riad, fľaše, príbory, podpaľovače, alebo rovno bojová dávka potravín MRE… Akonáhle sa raz poriadne vybavíte, máte postarané nastálo.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Kresadlá na oheň

Stolička Cattara

3x

Odolná stolička na prežitie s dvojdielnou konštrukciou. Obe časti do seba zapadajú, takže oba nástroje sú vždy suché a pripravené na prácu.

Skladom 19 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 5.4

Termosky

Esbit Termonadoba 500ml

1x

Malá termoska na jedlo s oceľovou konštrukciou, ktorú tvorí dvojitá stena z nehrdzavejúcej ocele. Povrch má protišmykovú úpravu.

Skladom na centrálnom sklade, v štvrtok 15. 12. u vás

€ 15.1

Kresadlá na oheň

Kreslo Spark

1x

Iskra v čiernej farbe je ideálnym nástrojom na založenie ohňa alebo zapálenie sporáka či grilu.

Skladom 14 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 6.4

Zakladanie ohňa

Zápalky prežitia Woloszyn 20ks

Novinka

Hermeticky uzavreté balenie zápaliek je odolné voči vlhkosti a iným nepriaznivým poveternostným podmienkam. Ideálne do súpravy na prežitie.

Skladom 6 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 2.2

Kresadlá na oheň

Armádny horčíkový rezač MFH

Vysoko odolný horčíkový kremeň špeciálne navrhnutý pre vojakov a milovníkov prežitia. Zóna chvenia je odolná voči vlhkosti.

Skladom na centrálnom sklade, v štvrtok 15. 12. u vás

€ 6.0

MRE

Krutóny na cibuli Adventure Menu

Ide o sterilizovanú stravu na cesty, ktorú spoločnosť Adventure Menu vyrába zo 100 % prírodných zložiek. Vo vnútri vrecka nájdete morčacie mäso na cibuli.

Skladom 11 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 7.5

MRE

Kuracie krídla s medom a chilli Adventure Menu

Ide o sterilizovanú stravu na cesty, ktorú spoločnosť Adventure Menu vyrába zo 100 % prírodných zložiek. Vo vnútri nájdete kuracie krídla s medom a chilli.

Skladom 1 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 7.9

Outdoorové variče

Kazeta Cattara Meva 230g

Ide o kartušu pre plynové sporáky so závitom 7/16". Kazeta obsahuje 230 g zmesi propánu a butánu. Je tiež odolný voči mrazu.

Skladom 4 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 9.1

Outdoorové variče

Turistický benzínový varič MFH

Špeciálne navrhnutý poľný varič, ktorý funguje na princípe spaľovania benzínu. Rozložiteľná konštrukcia je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a mosadze.

Skladom 1 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 90.3

Cestovné príbory

Príbor Cattara TREBLE set 3ks

Ide o sadu vonkajších skladacích oceľových príborov v textilnom puzdre. Obsahuje jednu lyžicu, nôž a vidličku, ktoré sú dlhé 16 cm.

Skladom 1 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 10.6

Campingový riad

Riad Cattara TRIPPLE set 3ks

Ide o trojdielnu súpravu vonkajšieho riadu, ktorá sa skladá z kanvice, panvice a hrnca s pokrievkou. Súprava je tiež veľmi ľahká a odolná voči vysokým teplotám.

Skladom 2 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 31.7

MRE

Strelecký balík Arpol SET2

Strelecký balíček od poľskej spoločnosti APROL. SET2 obsahuje mäsové guľky v paradajkovej omáčke, klasický varič Esbit a tablety tvrdého alkoholu.

Skladom na centrálnom sklade, v utorok 13. 12. u vás

€ 14.2

MRE

Hovädzia pečienka na tymiáne Dobrodružstvo Menu

Ide o sterilizované jedlo na cesty vyrobené zo 100 % prírodných surovín od českého výrobcu Adventure Menu. Vo vnútri nájdete hovädzie mäso na tymiáne.

Skladom 6 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 10.0

Varenie a jedlo - VYBERTE SI Z PODKATEGÓRIÍ

POĽNÉ KUCHYNE: VARIČ A RIAD JE GRUNT

Moderné turistické variče sú ľahké, rýchlo rozložiteľné. Jedlo na nich pripravíte aj za silného vetra či dažďa. Rovnako tak je outdoorový riad maximálne ľahký, z odolných nerez materiálov. S takou výbavou vám varenie v prírode zaberie len pár minút a jedlo si môžete hneď vychutnať.

PITIE NA CESTÁCH

Pri dvojtýždňovom treku využijete filtráciu na vodu. Cez zimu vás zahreje čaj aj s niečím ostrejším v kvalitnej nerez termoske, kde nápoj vydrží teplý aj 24 hodín. Ďalej máme športové fľaše, ktoré doplňujú klasické čutory.

JEDLO DO PRÍRODY

Konzervy neurčitej farby a chuti sú pasé. Dehydrovaná strava je plnohodnotným zdrojom potravy. Bez chémie, umelých farbív a konzervantov. MRE, Meal Ready to Eat pokročilo natoľko, že v priebehu pár sekúnd si doprajete hovädzí guláš, kuracie kari s ryžou, sladký nákyp aj veganský pokrm. Najznámejšie sú iste americké MRE, ale dobrou správou je, že nezostanú ochudobnené ani chuťové bunky tuzemských stravníkov, tí si iste pochutnajú na menu od českej firmy One Meal.

V ponuke máme horaly, zálesáky a bushmany overenej značky ako Fox Outdoor, Wildee, One Meal nebo MFH.

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz