skip_main skip_menu skip_search

Veľká zábava v malom balení

Vzduchové pištole a revolvery

Pomáhame s výberom

Fungujú tak, že stlačený plyn vymrští diabolku alebo brok kalibru 4,5 mm alebo 5,5 mm. V Česku sú vzduchovky na vzostupe. Strelci ich používajú hlavne na šport a zábavu. K týmto účelom máte na výber z troch druhov: pištole na CO2 bombičky, PCP pištole a klasické pružinovky.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Vzduchové revolvery

Vzduchový revolver ASG Schofield 6" čierny 4,5mm

5x

V minulosti dobrý sluha všetkých kovbojov, pištoľníkov, milovníkov Divokého západu. Dnes obľúbenec hobby strelcov a športovcov, ktorí kašlú na trendy a idú si svoj vlastný štýl. To je revolver. Varianta s pohonom na CO2 pracuje tak, že diabolku či brok vymrští von z hlavne stlačený plyn.

Skladom > 20 ks, v piatok 2. 6. u vás

€ 148.8

Vzduchové revolvery

Crosman Remington 1875 4,5mm

Americký výrobca Crosman priniesol na trh s veľmi podarenú repliku revolvera Remington mod. 1875. Zbraň má kvalitný rám z nemagnetického kovu, črienky imitujúce slonovú kosť sú vyrobené z tvrdeného polyméru.

Dočasne nedostupný

€ 186.1

Detail

Vzduchové CO2 pištole

Vzduchová pištoľ Sig Sauer 1911 Emperor Scorpion 4,5 mm

1x

Táto nádherná replika mýtickej pištole 1911 od spoločnosti Sig Sauer poteší každého nadšenca zbraní aj náhodného kolemjdúceho. Celokovové telo sa veľkosťou a hmotnosťou veľmi približuje originálu. Systém Blowback verne imituje pohyb záveru a zbraň je vybavená aj autentickou dlaňovou poistkou, ktorá je zakončená špecifickým beavertailom. 

Skladom 7 ks, v piatok 2. 6. u vás

€ 170.2

Vzduchové pištole a revolvery - VYBERTE SI Z PODKATEGÓRIÍ

VZDUCHOVÉ PIŠTOLE A REVOLVERY PODĽA TYPU STRELIVA

Krátkym vzduchovým zbraniam slúžia ako strelivo oceľové broky alebo diabolky. Prvé menované slúžia najmä na rekreačnú streľbu. Zbrane na diabolky s drážkovanou hlavňou sa vyznačujú vyššou presnosťou a dovoľujú vychutnať si presnú streľbu na terč, takými sú napríklad pištole SPA.

PIŠTOLE NA CO2

Skvelý pomer cena výkon z nich robí obľúbenú záležitosť. Poháňajú ich jednorázové bombičky, s ktorými dáte plus mínus 60 rán. Strelcov najviac priťahujú repliky ostrých zbraní. Ruku na srdce, kto by nechcel mať doma legendy ako Glock, Walther, CZ alebo Sig Sauer? Ide to aj bez zbrojáku. Stačí si vybrať z ponuky licencovaných CO2 pištolí. Výrobci ako Umarex a ASG nelenili a vyjednali si u zbrojoviek licencie na TOP pištole sveta. Obzvlášť dánsky výrobca Action Sport Games si získal srdce českých strelcov vynikajúcou radou pištolí CZ. A ruský Baikal? To je úplne iná liga, robí si ostrý aj vzduchový Makarov sám, v jednej továrni a čiastočne z rovnakých dielov.

PCP PIŠTOLE

Technicky najvyspělejší zástupca svojej triedy sa ideálne hodí na športové účely. Vďaka prepracovanej konštrukcii a nulovému spätnému rázu sú PCP pištole veľmi presné. PCP je skratkou Pre-charged Pneumatic. Pretože k ich pohonu slúži stlačený vzduch, označujú sa aj ako vetrovky. Na plnenie kartuše bežným kompresorom rovno zabudnite. K tomu slúžia špeciálne pumpy alebo tlakové fľaše.

PRUŽINOVÉ PIŠTOLE

Vzduchové pištole pružinové sú ideálna voľba pro tých, čo nechcú neustále dokupovať CO2 bombičky. Princíp je podobný ako pri dlhej pružinovej vzduchovke. Obvykle stačí hlaveň zalomiť a vložiť do nej jednu diabolku. Niektoré modely, napr. od firmy Crosman, majú dokonca zásobník a pružina sa naťahuje pomocou uzáveru podobne ako pri ostrej pištoli.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, či už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku alebo guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz