skip_main skip_menu skip_search

Veľká zábava v malom balení

Vzduchové pištole a revolvery

Pomáhame s výberom

Fungujú tak, že stlačený plyn vymrští diabolku alebo brok kalibru 4,5 mm alebo 5,5 mm. V Česku sú vzduchovky na vzostupe. Strelci ich používajú hlavne na šport a zábavu. K týmto účelom máte na výber z troch druhov: pištole na CO2 bombičky, PCP pištole a klasické pružinovky.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Vzduchové pružinové pištole

Vzduchová pištoľ Ruger Mark IV 4,5 mm

4x

Mark IV je replika obľúbenej malokalibrovej pištole Ruger kalibru .22. Kvalitný polymérový rám pokrýva spoľahlivé kovové jadro. Tvoria ju najdôležitejšie súčasti vzduchovky – drážkovaná hlaveň, spúšťový mechanizmus a mechanické mieridlá. Rovnako ako jeho predchodca je veľmi presný. Zbraň nájde uplatnenie najmä pri výcviku a rekreácii.

Skladom na centrálnom sklade, 11. - 12. 12. u vás

€ 71.1

Vzduchové CO2 pištole

Vzduchová pištoľ Bruni C11

4x

Bruni C11 je kompaktní a lehká pistole s polymerovým rámem s 22mm montážní lištou a kovovými vnitřními díly.

Skladom na centrálnom sklade, 11. - 12. 12. u vás

€ 37.7

Vzduchové CO2 pištole

Vzduchová pištoľ Gamo PT-85 Blowback 4,5 mm SET

1x

Vzduchová pištoľ Gamo PT-85 je inšpirovaná súčasnými armádnymi pištoľami. Jej vnútorný mechanizmus je poháňaný jednou 12g bombičkou CO2 a jej konštrukcia pištole je vyrobená z kombinácie kovu a polyméru.

Skladom > 20 ks, 8. - 11. 12. u vás

€ 110.7

Vzduchové pištole a revolvery - VYBERTE SI Z PODKATEGÓRIÍ

VZDUCHOVÉ PIŠTOLE A REVOLVERY PODĽA TYPU STRELIVA

Krátkym vzduchovým zbraniam slúžia ako strelivo oceľové broky alebo diabolky. Prvé menované slúžia najmä na rekreačnú streľbu. Zbrane na diabolky s drážkovanou hlavňou sa vyznačujú vyššou presnosťou a dovoľujú vychutnať si presnú streľbu na terč, takými sú napríklad pištole SPA.

PIŠTOLE NA CO2

Skvelý pomer cena výkon z nich robí obľúbenú záležitosť. Poháňajú ich jednorázové bombičky, s ktorými dáte plus mínus 60 rán. Strelcov najviac priťahujú repliky ostrých zbraní. Ruku na srdce, kto by nechcel mať doma legendy ako Glock, Walther, CZ alebo Sig Sauer? Ide to aj bez zbrojáku. Stačí si vybrať z ponuky licencovaných CO2 pištolí. Výrobci ako Umarex a ASG nelenili a vyjednali si u zbrojoviek licencie na TOP pištole sveta. Obzvlášť dánsky výrobca Action Sport Games si získal srdce českých strelcov vynikajúcou radou pištolí CZ. A ruský Baikal? To je úplne iná liga, robí si ostrý aj vzduchový Makarov sám, v jednej továrni a čiastočne z rovnakých dielov.

PCP PIŠTOLE

Technicky najvyspělejší zástupca svojej triedy sa ideálne hodí na športové účely. Vďaka prepracovanej konštrukcii a nulovému spätnému rázu sú PCP pištole veľmi presné. PCP je skratkou Pre-charged Pneumatic. Pretože k ich pohonu slúži stlačený vzduch, označujú sa aj ako vetrovky. Na plnenie kartuše bežným kompresorom rovno zabudnite. K tomu slúžia špeciálne pumpy alebo tlakové fľaše.

PRUŽINOVÉ PIŠTOLE

Vzduchové pištole pružinové sú ideálna voľba pro tých, čo nechcú neustále dokupovať CO2 bombičky. Princíp je podobný ako pri dlhej pružinovej vzduchovke. Obvykle stačí hlaveň zalomiť a vložiť do nej jednu diabolku. Niektoré modely, napr. od firmy Crosman, majú dokonca zásobník a pružina sa naťahuje pomocou uzáveru podobne ako pri ostrej pištoli.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Vzduchovky s tureckými koreňmi

Turecké vzduchovky predstavujú fenomén, ktorý stále evolvuje a neprestáva prekvapovať novými technickými riešeniami a nápaditými dizajnovými prvkami.

Ako sa starať o zbrane?

V tomto článku sa dozviete, prečo zbrane čistiť a ako pri tom postupovať. Povieme si tiež niečo k čistiacim a konzervačným prípravkom. Najprv si povieme, ako čistiť palné zbrane. Potom sa pustíme aj do čistenia plynoviek.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz