skip_main skip_menu skip_search

Najsilnejšie a najpresnejšie

Vzduchové PCP pištole

Pomáhame s výberom

PCP pištole sú najsilnejšie a najpresnejšie vzduchové pištole. Princíp je rovnaký ako pri PCP vzduchovkách. Stlačený vzduch je uchovávaný v kartuši a po stlačení spúšte vyženie diabolku von z hlavne vysokou rýchlosťou. Najpredávanejším modelom je Crosman 1377, ktorý k naplneniu nepotrebuje fľašu ani pumpu. Plní sa totiž pumpovaním spodnou pákou v predpažbí.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

PCP PISTOLE – PRESNOSŤ NA PRVOM MIESTE

Vzduchovky sú ideálne na športovú streľbu. Majú prepracovanú konštrukciu a nulový spätný ráz. PCP pištole v presnosti nič neprekoná. Počítajte pravdaže s počiatočnými nákladmi. Na plnenie kartuše bežným kompresorom rovno zabudnite. K tomu slúžia špeciálne pumpy alebo tlakové flaše. Je tu aj iné riešenie, napríklad americký Crosman robí pištole, ktoré sa pumpujú pomocou predpažbia. Reč je o modeloch Crosman 1377 a 1322. Perfektný pomer ceny a výkonu z nich robí najpredávanejšie PCP pištole na svete.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, či už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku alebo guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz