skip_main skip_menu skip_search

Lovu zdar

Poľovníctvo a lov

K úspešnému lovu potrebuje každý poľovník nielen spoľahlivú flintu, ale taktiež kvalitné vybavenie. Základom je pohodlné poľovnícke oblečenie a obuv, lovecký nôž, ďalekohľad a optika. Máme aj termovízie a nočné videnie. Nezabudli sme ani na potreby pre lovecké psy. Proste všetko potrebné, aby ste si mohli naplno vychutnať krásne okamihy v revíri.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Termo oblečenie

Termobielizeň Remington Expedition

4x

Termobielizeň Remington Expedition je vhodná pre všetkých, ktorým je pobyt medzi štyrmi stenami trochu nepríjemný. Ocenia ho horolezci, poľovníci, rybári a ľudia, ktorí majú radi čerstvý vzduch, pekné výhľady a chladnejšie počasie. Udrží vás v teple až do –35 °C, takže sa nemusíte obávať chladu.

Skladom 8 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 47.3

Termo oblečenie

Termobielizeň Remington Extreme

3x

Termobielizeň Remington je vhodná pre všetkých, ktorým je pobyt medzi štyrmi stenami trochu nepríjemný. Ocenia ho horolezci, poľovníci, rybári a ľudia, ktorí majú radi čerstvý vzduch, pekné výhľady a chladnejšie počasie. Udrží vás v teple až do –30 °C, takže sa nemusíte obávať chladu.

Skladom > 20 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 47.3

Termo oblečenie

Termobielizeň Remington Reflective

Termobielizeň Remington sa hodí pre každého, komu je pobyt medzi štyrmi stenami trochu nepohodlný. Ocenia ho horolezci, poľovníci, rybári a ľudia, ktorí majú radi čerstvý vzduch, pekné výhľady a chladnejšie počasie. Udrží vás v teple až do –25 °C, takže sa nemusíte obávať chladu.

Skladom > 50 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 43.3

Váhy na zver

Realhunter Kladivo na zver do 450 kg

Odolný kladkostroj na zver s nosnosťou do 450 kg od poľského výrobcu Realhunter. Kladkový systém znižuje pôvodnú hmotnosť úlovku až o 70 %.

Skladom na centrálnom sklade, v štvrtok 15. 12. u vás

€ 17.5

Vábničky

Vábnička na jelene Buttolo ball

Je to ideálny pomocník pri love jeleňov. Dokáže verne napodobniť hvízdanie lane počas ruje. Je vhodný najmä na lov zo zeme.

Skladom 7 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 27.0

Sušiče a vyhrievanie

Ohrievač rúk Thermopad

Novinka

Ohrievač rúk Thermopad je všestranný nástroj, ktorý sa dá použiť na viacero účelov. Hodí sa najmä do extrémnych podmienok a na dlhodobý pobyt v exteriéri – na stavbu, poľovníctvo, ale aj na filmovú produkciu. Ocenia ho tiež športovci.

Skladom > 20 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 2.0

Vábničky

Bažant vábnička PC01 Gunbroker

Je to ideálny pomocník pri love bažantov. Telo vábničky je vyrobené z tvrdého dreva. Vábnička vydáva prirodzený zvuk bažantieho samca.

Skladom 4 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 15.5

Vnadidlá

Eurohunt Bukový decht 5l

Veľké päťlitrové balenie bukového dechtu od nemeckej spoločnosti Eurohunt. Je to veľmi účinná návnada na čiernu a jeleniu zver.

Skladom 3 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 25.8

Vábničky

Gunbroker FC041 Mouse Squeaker Fox Lure

Je to návnada na líšky, ktorá dokáže verne napodobniť piskot a kvílenie poranenej myši alebo iného hlodavca, čo priláka dravce všetkého druhu.

Skladom 4 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 15.5

Sušiče a vyhrievanie

Ohrievač na prsty u nôh Thermopad

Novinka

Ohrievač na prsty u nôh Thermopad je všestranný nástroj, ktorý sa dá použiť na viacero účelov. Hodí sa najmä do extrémnych podmienok a na dlhodobý pobyt v exteriéri – na stavbu, poľovníctvo, ale aj na filmovú produkciu. Ocenia ho tiež športovci.

Skladom > 20 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 3.6

Sušiče a vyhrievanie

Vložky do topánok Thermopad

Novinka

Vložka Thermopad je všestranný nástroj, ktorý možno použiť vo viacerých aplikáciách. Je vhodný najmä do extrémnych podmienok a na dlhodobý pobyt v exteriéri – na stavbu, poľovníctvo, ale aj na filmovú produkciu. Ocenia ju tiež športovci.

Skladom > 50 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 4.0

Remene na zbrane

Opasok Forsport PBN3 hnedý

Neoprénový opasok na zbraň od poľského výrobcu Forsport. Tento model je hnedý a dĺžka neoprénovej časti je 55 cm.

Skladom 1 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 22.4

Ostatné

Veľká vaňa na prepravu ulovenej zveri

1x

Tento model je ideálnym doplnkom pre každého poľovníka. Vďaka svojej robustnej konštrukcii vám vydrží niekoľko sezón.

Skladom na centrálnom sklade, v štvrtok 15. 12. u vás

€ 92.6

Vábničky

Vábnička na jelene Gunbroker DEC02

Je to ideálny pomocník pri love jeleňov. Je to dvojdielna teleskopická vábnička, s ktorou môžete dosiahnuť zvuk mimoriadnej hĺbky a rezonancie.

Skladom 4 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 47.3

Ostatné

Malá vaňa na prepravu ulovenej zveri

Tento model je ideálnym doplnkom pre každého poľovníka. Vďaka svojej robustnej konštrukcii vám vydrží niekoľko sezón.

Skladom na centrálnom sklade, v štvrtok 15. 12. u vás

€ 69.1

Vábničky

Nástraha Nordik Mini Predator Fox

Je to ideálny pomocník pri love líšok. Dokáže napodobniť pískanie hraboša alebo myši a piskot králika.

Skladom na centrálnom sklade, v štvrtok 15. 12. u vás

€ 18.9

Vábničky

Návnada Nordik Predator Crying Bird Fox

Je to ideálny pomocník pri love líšok. Dokáže verne napodobniť zvuky vtáka v núdzi. To priláka nielen líšku, ale aj akéhokoľvek predátora.

Skladom 2 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 23.6

Vábničky

Primos Still Cottontail Rabbit Fox Lure

Je to ideálny pomocník pri love líšok. Napodobňuje vysoký piskot zraneného divokého králika. Priťahuje dravce na krátke i dlhé vzdialenosti.

Skladom 2 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 11.4

Vnadidlá

Eurohunt Bukový decht 2,5l

Bukový decht od nemeckej spoločnosti Eurohunt v dvojbalení. Je to veľmi účinná návnada na čiernu a jeleniu zver.

Skladom 3 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 17.1

POĽOVNÍCTVO A LOV

Poľovníctvo a lovectvo má dlhú históriu a tradíciu. My v Balistas dobre vieme, že poľovníctvo nie je len o love, ale hlavne o celoročnej starostlivosti o zver a ochrane lesa. Preto sa vám, kolegom poľovníkom, snažíme ponúknuť všetko potrebné do revíru.

LOVECKÉ POTREBY

Ponúkame kvalitné poľovnícke oblečenie a obuv, s ktorým vás už nepriaznivé počasie nezastaví. Pýchou poľovníka a istým ukazovateľom prestíže je flinta, venujte jej dostatok starostlivosti a vyberte si u nás zo širokej ponuky príslušenstva, olejov a čistenia na zbrane. Vo výbave nesmie chýbať ostrý lovecký nôž s pílkou a led svietidlo.

OPTIKA

K ľahkému oboznámeniu zveri a zameraniu slúži ďalekohľad a optika. Pretože často lovíme ráno alebo za súmraku, je dôležité vybrať tú s čo najlepšou svetelnosťou. A aby zver prišla bližšie, budú sa hodiť vábničky.

TERMOVÍZIE A NOČNÉ VIDENIE

Najmodernejšie technológie prenikli aj do tak tradičného odvetvia, ako je poľovníctvo. Termovízie a nočné videnie umožňujú nahliadnuť do nočného života v lese a efektívnejšie loviť. Pomôžu pri regulácii premnoženej čiernej zveri a škodnej.

FOTOPASCE

Fotopasca vám umožní nepozorovane sledovať zver alebo ustrážiť pozemok pred nepozvanými hosťami. Lacné fotopasce postačia na časozberné snímky. Pokiaľ chcete napríklad nachytať čiernu zver na hromade, zaobstarajte si fotopascu s GSM modulom, ktorá vám pošle SMS a môžete ihneď vyraziť na lov.

KYNOLOGICKÉ POTREBY

„Poľovník bez psa je len polovičný poľovník.“ Známe príslovie je platné už po stáročia. Lovecký pes nás verne sprevádza po celý svoj život. Okrem lásky a trpezlivosti potrebuje kvalitné kŕmenie, vodítko, obojok atď. V čase honov a naháňania príde vhod GPS lokátor, vďaka ktorému sa váš štvornohý priateľ nestratí.

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz