skip_main skip_menu skip_search

Lovu zdar

Poľovníctvo a lov

K úspešnému lovu potrebuje každý poľovník nielen spoľahlivú flintu, ale taktiež kvalitné vybavenie. Základom je pohodlné poľovnícke oblečenie a obuv, lovecký nôž, ďalekohľad a optika. Máme aj termovízie a nočné videnie. Nezabudli sme ani na potreby pre lovecké psy. Proste všetko potrebné, aby ste si mohli naplno vychutnať krásne okamihy v revíri.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Termo oblečenie

Termobielizeň Remington Expedition

6x

Termobielizeň Remington Expedition je vhodná pre všetkých, ktorým je pobyt medzi štyrmi stenami trochu nepríjemný. Ocenia ho horolezci, poľovníci, rybári a ľudia, ktorí majú radi čerstvý vzduch, pekné výhľady a chladnejšie počasie. Udrží vás v teple až do –35 °C, takže sa nemusíte obávať chladu.

Skladom 3 ks, v utorok 28. 3. u vás

€ 47.3

Termo oblečenie

Termobielizeň Remington Extreme

4x

Termobielizeň Remington je vhodná pre všetkých, ktorým je pobyt medzi štyrmi stenami trochu nepríjemný. Ocenia ho horolezci, poľovníci, rybári a ľudia, ktorí majú radi čerstvý vzduch, pekné výhľady a chladnejšie počasie. Udrží vás v teple až do –30 °C, takže sa nemusíte obávať chladu.

Skladom > 20 ks, v utorok 28. 3. u vás

€ 47.3

Sušiče a vyhrievanie

Vložky do topánok Thermopad

Vložka Thermopad je všestranný nástroj, ktorý možno použiť vo viacerých aplikáciách. Je vhodný najmä do extrémnych podmienok a na dlhodobý pobyt v exteriéri – na stavbu, poľovníctvo, ale aj na filmovú produkciu. Ocenia ju tiež športovci.

Skladom > 20 ks, v utorok 28. 3. u vás

€ 4.0

Termo oblečenie

Termobielizeň Remington Reflective

2x

Termobielizeň Remington sa hodí pre každého, komu je pobyt medzi štyrmi stenami trochu nepohodlný. Ocenia ho horolezci, poľovníci, rybári a ľudia, ktorí majú radi čerstvý vzduch, pekné výhľady a chladnejšie počasie. Udrží vás v teple až do –25 °C, takže sa nemusíte obávať chladu.

Skladom > 50 ks, v utorok 28. 3. u vás

€ 43.3

Sušiče a vyhrievanie

Ohrievač na prsty u nôh Thermopad

Ohrievač na prsty u nôh Thermopad je všestranný nástroj, ktorý sa dá použiť na viacero účelov. Hodí sa najmä do extrémnych podmienok a na dlhodobý pobyt v exteriéri – na stavbu, poľovníctvo, ale aj na filmovú produkciu. Ocenia ho tiež športovci.

Skladom 5 ks, v utorok 28. 3. u vás

€ 3.6

Váhy na zver

Realhunter Kladivo na zver do 450 kg

Odolný kladkostroj na zver s nosnosťou do 450 kg od poľského výrobcu Realhunter. Kladkový systém znižuje pôvodnú hmotnosť úlovku až o 70 %.

Skladom 2 ks, v utorok 28. 3. u vás

€ 17.5

Vábničky

Bažant vábnička PC01 Gunbroker

Je to ideálny pomocník pri love bažantov. Telo vábničky je vyrobené z tvrdého dreva. Vábnička vydáva prirodzený zvuk bažantieho samca.

Skladom 1 ks, v utorok 28. 3. u vás

€ 15.5

Ostatné

Veľká vaňa na prepravu ulovenej zveri

1x

Tento model je ideálnym doplnkom pre každého poľovníka. Vďaka svojej robustnej konštrukcii vám vydrží niekoľko sezón.

Skladom na centrálnom sklade, v streda 29. 3. u vás

€ 111.1

Ostatné

Malá vaňa na prepravu ulovenej zveri

Tento model je ideálnym doplnkom pre každého poľovníka. Vďaka svojej robustnej konštrukcii vám vydrží niekoľko sezón.

Skladom na centrálnom sklade, v streda 29. 3. u vás

€ 69.1

Vábničky

Primos Still Mouse Squeeze Fox Lure

Je to nástraha, ktorá verne napodobňuje piskot a kvílenie poranenej myši alebo iného hlodavca. Takéto lákadlo k vám priláka dravce všetkých druhov.

Skladom 2 ks, v utorok 28. 3. u vás

€ 15.5

Vábničky

Návnada Nordik Predator Fox Heat Fox

1x

Je to ideálny pomocník pri love líšok. Využijete ho najmä počas obdobia ruje. Verne napodobňuje zvuk kvákajúcej líšky a štekania líšky.

Skladom na centrálnom sklade, v streda 29. 3. u vás

€ 23.5

Vnadidlá

Eurohunt Bukový decht 2,5l

Bukový decht od nemeckej spoločnosti Eurohunt v dvojbalení. Je to veľmi účinná návnada na čiernu a jeleniu zver.

Skladom 1 ks, v utorok 28. 3. u vás

€ 17.1

Vábničky

Návnada na líšku Gunbroker FC02

Je to ideálny pomocník pri love líšok. Vydáva zvuk, ktorý je vernou kópiou piskotu raneného zajaca. To priláka všetky dravce v oblasti.

Skladom 2 ks, v utorok 28. 3. u vás

€ 10.8

Vábničky

Primos Still Mouse Squeaker

Je to návnada, ktorá napodobňuje piskot a kvílenie poranenej myši alebo iného hlodavca. Návnada potom priláka všetky druhy dravcov, nielen líšky.

Skladom 1 ks, v utorok 28. 3. u vás

€ 21.7

Vnadidlá

RealHunter Bukový decht 5l

Bukový decht od poľského výrobcu RealHunter. Je to veľmi účinná návnada na čiernu a jeleniu zver vo veľkom päťlitrovom balení.

Skladom 1 ks, v utorok 28. 3. u vás

€ 21.2

POĽOVNÍCTVO A LOV

Poľovníctvo a lovectvo má dlhú históriu a tradíciu. My v Balistas dobre vieme, že poľovníctvo nie je len o love, ale hlavne o celoročnej starostlivosti o zver a ochrane lesa. Preto sa vám, kolegom poľovníkom, snažíme ponúknuť všetko potrebné do revíru.

LOVECKÉ POTREBY

Ponúkame kvalitné poľovnícke oblečenie a obuv, s ktorým vás už nepriaznivé počasie nezastaví. Pýchou poľovníka a istým ukazovateľom prestíže je flinta, venujte jej dostatok starostlivosti a vyberte si u nás zo širokej ponuky príslušenstva, olejov a čistenia na zbrane. Vo výbave nesmie chýbať ostrý lovecký nôž s pílkou a led svietidlo.

OPTIKA

K ľahkému oboznámeniu zveri a zameraniu slúži ďalekohľad a optika. Pretože často lovíme ráno alebo za súmraku, je dôležité vybrať tú s čo najlepšou svetelnosťou. A aby zver prišla bližšie, budú sa hodiť vábničky.

TERMOVÍZIE A NOČNÉ VIDENIE

Najmodernejšie technológie prenikli aj do tak tradičného odvetvia, ako je poľovníctvo. Termovízie a nočné videnie umožňujú nahliadnuť do nočného života v lese a efektívnejšie loviť. Pomôžu pri regulácii premnoženej čiernej zveri a škodnej.

FOTOPASCE

Fotopasca vám umožní nepozorovane sledovať zver alebo ustrážiť pozemok pred nepozvanými hosťami. Lacné fotopasce postačia na časozberné snímky. Pokiaľ chcete napríklad nachytať čiernu zver na hromade, zaobstarajte si fotopascu s GSM modulom, ktorá vám pošle SMS a môžete ihneď vyraziť na lov.

KYNOLOGICKÉ POTREBY

„Poľovník bez psa je len polovičný poľovník.“ Známe príslovie je platné už po stáročia. Lovecký pes nás verne sprevádza po celý svoj život. Okrem lásky a trpezlivosti potrebuje kvalitné kŕmenie, vodítko, obojok atď. V čase honov a naháňania príde vhod GPS lokátor, vďaka ktorému sa váš štvornohý priateľ nestratí.

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz