skip_main skip_menu skip_search

Piť sa musí. Ale z čoho?

Hydratácia a filtre na vodu

Pitný režim je veľmi dôležité dodržiavať. Každému sa hodí niečo iného. Vojaci ocenia kvalitnú čutoru, atléti zase športovú fľašu. Zálesák potom bude chcieť odolnú fľašu, v ktorej si prihreje čaj na ohni. Turisti ocenia termosku na čaj, ktorý ich zahřeje aj na hrebeňoch hôr. Veľké plus prinášajú cestovné filtre, s nimi si rýchlo pripravíte pitnú vodu.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Čutory a poľné fľaše

Čutora Scout MFH 1,75 l

1x

Outdoorová jedáleň od nemeckého výrobcu MFH s ľahkým polymérovým telom. Tepelnoizolačné vlastnosti sa zlepšujú špeciálnym obalom.

Skladom 13 ks, v utorok 28. 3. u vás

€ 7.7

Ploskačky

Fľaša s objemom 235 ml

1x

Klasická fľaša s telom z nehrdzavejúcej ocele a lešteným povrchom. Vnútro tela je prispôsobené na studené aj horúce nápoje.

Skladom 2 ks, v utorok 28. 3. u vás

€ 6.4

Vaky na vodu / Hydrovaky

Vak na vodu 2l

Tento praktický hydrovak od spoločnosti Cattara pojme 2 litre vody a vďaka svojim kompaktným rozmerom je vhodný na použitie v batohu.

Skladom 1 ks, v utorok 28. 3. u vás

€ 9.5

Ploskačky

Flaša Cattara 175 ml s puzdrom na cigary

2x

Je to 175 ml fľaša z nehrdzavejúcej ocele s puzdrom na cigarety. Flaša má skrutkovací uzáver s tesnením pripevneným k hornej časti fľaše.

Skladom 1 ks, v utorok 28. 3. u vás

€ 10.7

Ploskačky

Fľaša 1+4 175 ml

1x

Kompletná turistická súprava, ktorá obsahuje užitočný lievik a štyri panáky v koženom puzdre.

Skladom 1 ks, v utorok 28. 3. u vás

€ 10.7

Ploskačky

Fľaša fľaša zelená 175 ml

Klasická fľaša s užitočným koženým poťahom po celom obvode. Povlak chráni banku pred poškodením a náhodným spálením.

Skladom 4 ks, v utorok 28. 3. u vás

€ 6.4

Vaky na vodu / Hydrovaky

Vak na vodu US Digital 2,5 l

Je to základná výbava pre outdoorových nadšencov. Okrem objemu 2,5 litra sa Hydrovak môže pochváliť aj štýlovým maskovacím vzorom Digital.

Skladom na centrálnom sklade, v streda 29. 3. u vás

€ 44.0

PITNÁ VODA KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK

Pitný režim je veľmi dôležité dodržiavať. Každému sa hodí niečo ného. Vojaci ocenia kvalitnú čutoru, atléti zase športovú fľašu. Zálesák bude chcieť odolnú fľašu, v kterej si prihreje čaj na ohni. Turisti ocenia termosku na čaj, ktorý ich zahreje aj na hrebeňoch hôr. Veľké plus prinášajú cestovné filtre, s nimi si rýchlo pripravíte pitnú vodu.

TERMOSKY UDRŽIA STABILNÚ TEPLOTU

Studené nápoje za parného leta a horúce za tuhých zím nie sú vďaka termoskám ničím nepravdepodobným ani v horšie dostupnom teréne. Termoska na čaj vás zahreje a termoska na jedlo potom ponúkne teplé jedlo aj na vrcholkoch hôr. Z našej ponuky si môžete vybrať z termosiek Thermos, Esbit alebo Klean Kanteen. Do tejto kategórie sa radia taktiež detské termosky. Deti si ich zamilujú vďaka sfarbeniu a kompaktným rozmerom. Nájdeme tu tiež precízne stvárnené termohrnčeky Contigo. Tie vynikajú unikátnou konštrukciou a jednoduchým ovládaním.

PITNÝ REŽIM JE ZÁKLAD ÚSPECHU

Na trhu je množstvo druhov fliaš na vodu. Nech už ste vojak z povolania, profesionálny športovec alebo zálesák, čo si rád vyrazí kempovať, potrebujete pre seba tú ideálnu fľašu. Pitný režim sa musí dodržiavať. Inak len ťažko dosiahnete výsledkov, ktoré by ste si priali. Vyberte si zo širokej ponuky od športových fliaš cez detské fľaše až po ploskačky.

NA PITIE KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK

Vak na vodu je elegantné riešenie pre vojakov aj športovcov. Keď robíte fyzicky namáhavú činnost, musíte dodržiavať pitný režim. A hydrovak vám v tom pomôže. Stačí si ho nasadiť na chrbát alebo vložiť do batohu a piť z hadičky na ramennom popruhu. Vak na pitie sa často stáva aj vítaným doplnkom taktickej výbavy a využijete ho aj s filtrom na vodu.

PIJTE VODU, PIJTE PITNÚ VODU…

Pitná voda nie je všade na svete samozrejmosťou. Aj na Slovensku narazíte na pramene a potôčiky, z ktorých napriamo pijú len tí najodvážnejší. Filtre na vodu sú teda základnou potrebou pre prežitie v prírode. Divili by ste sa, ale filtrácia vody nie je nič zložitého. Dôkazom toho sú filtre Sawyer a Grayl. Pri obidvoch máte pomocou filtračného systému v priebehu niekoľkých sekúnd pitnú vodu.

TEPLÁ SPRCHA KDEKOĽVEK CHCETE

Stačí mať pri sebe dostatok vody a behom chvíle si vyrobíte vlastný sprchový kút. K nahriatiu vody využijete slunko. Taká kempingová sprcha je k nezaplateniu obzvlášť v parnom lete na dlhších festivaloch. Pri cestovnej sprche musíte dbať len na to, aby ste sa stihli umyť skôr, než vám dôjde voda.

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz