skip_main skip_menu skip_search

Spoľahlivá zbraň je základ úspechu

Príslušenstvo k palným zbraniam

Základom úspešného lovu je spoľahlivá flinta. Preto je nutné sa o ňu správne starať. K tomu je potrebné kvalitné čistenie a olej na zbrane. K preprave sa vyplatí zaobstarať si púzdro alebo kufor, tým ochránite zbraň pred poškodením a zvedavými pohľadmi okolia. A na presnú mušku na posliedku sa hodí monopod či bipod.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Remene na zbrane

Neoprénový opasok Forsport PBW

Široký opasok na zbraň od poľského výrobcu Forsport. Tento model je v zelenej farbe a je široký 6 cm. Dĺžka neoprénovej časti je 65 cm.

Skladom na centrálnom sklade, v štvrtok 6. 4. u vás

€ 32.4

PRÍSLUŠENSTVO PRE KRÁTKE AJ DLHÉ ZBRANE

Vyberte si tie správne doplnky pre zbrane. Vybavte svoju pušku napríklad pekným neoprenovým alebo koženým remeňom. Ale pozor! Uistite sa, že máte na zbrani dostatočne pevné pútka na remeň, aby vám v priebehu nosenia nespadla. Chráňte zbraň pred poškodením behom transportu a zvedavými pohľadmi verejnosti tým, že ju uložíte do kufra nebo púzdra.

ÚDRŽBA ZBRANÍ – OLEJE A ČISTENIE

Ako každý iný nástroj aj zbrane potrebujú pravidelnú údržbu. Predĺžite tým ich životnosť a zaistíte správne fungovanie vnútorných mechanizmov. Kľúčom k úspechu je mať kvalitný olej na čistenie zbrane. Vybrať si ten najlepší olej na zbrane nie je úplne jednoduché, ale pokiaľ si neviete rady, tak vedzte, že s olejom Ballistol nikdy nešliapnete vedľa. Na skutočne dôkladné čistenie doporučujeme Nanoprotech Gun Cleaner. Vďaka špeciálnemu zloženiu s nanočasticami dokonale zbaví zbraň zbytkov strelného prachu, olova, medi a iných nečistôt.

Olej sám o sebe nestačí, odstrániť nečistoty sa musia silou. Na najzákladnejšiu údržbu sa skvele hodí boresnake, čo je čistiaca šnúra na zbrane so zabudovanými štetinkami na hrubé nečistoty. Na dôkladnú údržbu je nutné kompletné čistenie na zbrane. Pre fajnšmekrov doporučujeme výborné sady na čistenie zbraní od americkej značky Real Avid. Dostupné sú v rôznych kalibroch.

STABILITA PRI STREĽBE – BIPODY, STRELECKÉ PALICE, STRELECKÉ VAKY

Trafiť sa na veľkú vzdialenosť len tak z voľnej ruky je umenie. S oporou v podobe streleckého vaku či dvojnožky to pôjde omnoho lepšie. Pre poľovníkov máme strelecké palice s teleskopickou konštrukciou, tie umožnia pohodlne podoprieť ťažkú flintu a presne zamieriť.

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz