skip_main skip_menu skip_search

Nevyhnutné doplnky pre strelcov

Puzdrá a kufre na zbrane

Každý strelec vie, že na bezpečný a pohodlný transport zbrane potrebujete kvalitné puzdro alebo kufor. Na výber máte z celej plejády možností. Pokiaľ potrebujete bezpečne previesť svoju dlhú vzduchovku na strelnicu alebo sa chystáte tajne nosiť plynovku, určite si u nás vyberiete.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Puzdrá na pušky

Puzdro Venox Hunter Tactical

10x

Venox Hunter Tactical je odolné puzdro na nosenie dvoch kratších zbraní typu bullpup alebo karabína. Jeho vnútorné rozmery sú 92×30×10 cm.

Skladom 13 ks, v piatok 2. 6. u vás

€ 59.2

Puzdrá na pušky

Puzdro Venox Hunter Strike malé

4x

Puzdro menších rozmerov vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý udržuje zbraň v bezpečí. Určite využijete množstvo vreciek a popruh cez rameno.

Skladom > 50 ks, v piatok 2. 6. u vás

€ 36.5

Kufre na dlhé a krátke zbrane

Kufor na zbrane 98x35x12 bez zámku

3x

Pevné kufre na zbrane ponúkajú najlepšiu možnú ochranu pre vašu pušku alebo pištoľ. Vonkajšie steny sú vyrobené z odolného polyméru a vnútri býva spravidla mäkká molitanová vložka, ktorá chráni vášho miláčika pred poškriabaním alebo iným poškodením.

Skladom > 20 ks, v piatok 2. 6. u vás

€ 35.4

Puzdrá na pušky

Puzdro Evolution Diablo II

1x

Puzdro Diablo II je ideálne na uloženie či prepravu dlhej zbrane medzi streleckými stanovišťami. Konštrukcia spája v sebe vysokú funkčnosť a praktický design.

Skladom 18 ks, v piatok 2. 6. u vás

€ 39.3

Puzdrá na pušky

Puzdro Venox Hunter Cordura Camo

1x

Praktické puzdro na dlhé zbrane od spoločnosti Venox. Je vyrobená z odolnej cordury a má aj ramenný popruh s nastaviteľnou dĺžkou.

Skladom > 100 ks, v piatok 2. 6. u vás

€ 31.4

Puzdrá na pušky

Puzdro Evolution Bandera II

1x

Puzdro Bandera II z polyesteru 600D je ideálne na uloženie či prepravu dlhej zbrane medzi streleckými stanovišťami. Konštrukcia spája v sebe vysokú funkčnosť a praktický design.

Skladom > 20 ks, v piatok 2. 6. u vás

€ 47.3

Puzdrá a kufre na zbrane

Pištoľové puzdro Evolution Mesquite 11 BLK

Elegantné pištoľové puzdro, ktoré je jednoduché, ale funkčné. Má veľké vrecko a pevnú konštrukciu z odolného polyesteru. Vrecko je zabezpečené obvodovým zipsom. Na užšej strane puzdra je praktické pútko. Je vhodný pre užívateľov, ktorí potrebujú základné puzdro bez doplnkov.

Skladom > 20 ks, v piatok 2. 6. u vás

€ 9.6

ODOLNÉ KUFRE NA KAŽDÚ ZBRAŇ

Vynaložili ste nemalé imanie na svoju vytúženú vzduchovku a nechcete, aby sa vám pri prevoze na strelnicu odrela alebo inak poškodila? Výborným riešením je zaobstarať si kvalitný kufor na zbrane. Tieto pevné obaly ponúkajú najlepšiu možnú ochranu a elegantný vzhľad. Vnútorná strana býva spravidla vyplnená mäkkou molitánovou vložkou a niektoré modely sú dokonca vybavené zámkom. V našej ponuke nájdete kufre na dlhé aj krátke zbrane.

MÄKKÉ PUZDRÁ NA KRÁTKE AJ DLHÉ ZBRANE

Pokiaľ vlastníte dlhú zbraň a nechce sa vám nosiť ťažkopádny kufor, tak je mäkké puzdro na pušku jasná voľba. Dostupné sú v celej rade farebných prevedení a dĺžok, takže si vyberie skutočne každý. Samozrejme nechýbajú ani puzdrá na pištole. 

OPASKOVÉ PUZDRÁ NA SKRYTÉ NOSENIE

Opaskové puzdrá sú v súčasnosti asi najrozšírenějším nástrojom na skryté nosenie zbrane. Ako už napovedá ich názov, nosia sa pripojené k opasku alebo pásu nohavíc. Môžete naraziť na modely, ktoré sú určené pre pravákov alebo ľavákov, ale taktiež na obojstranné puzdrá. Stačí si len vybrať rozmer, ktorý sa zhoduje s vašou pištoľou alebo revolverom.

UNIKÁTNE PODPAŽNÉ PUZDRÁ

Veľmi zaujímavou kategóriou sú podpažné puzdrá, ktoré vám umožnia skryté nosenie krátkej zbrane pod sakom alebo košeľou. Každý strelec má svoje preferencie a uprednostňuje iný systém nosenia. V podstate je len na vás, pre ktorý spôsob sa rozhodnete. Majte však na pamäti, že tieto puzdrá nie sú príliš vhodné na horúce letné mesiace.

STEHENNÉ PUZDRÁ SÚ JASNOU TAKTICKOU VOĽBOU

Stehenné puzdrá sú určené hlavne na taktické účely. Veľmi obľúbené sú napríklad medzi hráčmi airsoftu. Preto sú dostupné v celej rade maskovacích vzorov a konfigurácií na jednotlivé typy airsoft pištolí. Niektoré z nich majú dokonca aj sumku na zásobník.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, či už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku alebo guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz