skip_main skip_menu skip_search

Máte dotaz? Sme tu pre vás Michal +420 778 772 453, Po–Pia, 8:00–16:00

Zbierajte vernostné diabolky a šetrite na nákupe

icon_in_basket 0 Prázdny
Marek Děngl

Mirka

Váš košík je prázdny

Pridajte do neho vybraný tovar. Premýšľate, kde začať?

Prehliadnite si najpredávanejšie kusy alebo našu poradňu.

Chráňte svoju čepeľ

Puzdrá na nože

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Puzdrá na nože

Puzdro Mikov 232 kožené hnedé

Puzdro Mikov 232 je vyrobené z hnedej nubukovej kože a je určené pre nože Mikov Praktik a iné. Nôž sa vkladá do vrecka a zaisťuje klopou so zapínaním na petentku. Na zadnej strane sa nachádza pútko na opasok. Jednotlivé časti puzdra sú spojené pomocou švov.

Skladom, v utorok 26. 9. u vás

€ 9.5

Puzdrá na nože

Puzdro Mikov 241 kožené čierne

Elegantné kožené puzdro od svetoznámej firmy Mikov je vhodné pre univerzálne skladacie nože zo serií PREDATOR. Obal je vyrobený s pevnými švami, vrecko má zapínanie na patentku a na zadnej strane sa nachádza pútko na opasok. Nadčasový dizajn navyše oplýva vôňou pravej kože.

Skladom 3 ks, v utorok 26. 9. u vás

€ 15.5

Puzdrá na nože

Puzdro Mikov UTON 362-OG-1 kožené, čierne

Puzdro Mikov UTON 362-OG-1 je vyrobené z čiernej nubukovej kože a je určené pre nôž 362-OG. Nôž sa vkladá do vrecka a zaisťuje remienkom so zapínaním na petentku. Na zadnej strane sa nachádza pútko na opasok.

Skladom, v utorok 26. 9. u vás

€ 21.4

Puzdrá na nože

Malý prívesok na kľúče Victorinox 40 cm

Praktická retiazka s dĺžkou 40 cm a priemerom 1,8 mm, zakončená na oboch koncoch malým krúžkom na kľúče, umožňuje pripevniť švajčiarsky armádny nôž k batohu alebo pútku nohavíc a zabrániť tak jeho strate.

Skladom 1 ks, v utorok 26. 9. u vás

€ 3.4

Puzdrá na nože

Puzdro Mikov 232 kožené čierne

Elegantné kožené puzdro Stovka od svetoznámej firmy Mikov je vhodné pre univerzálne skladacie nože zo serií FIXIR, PRAKTIK a HIKER. Obal je vyrobený s pevnými švami, vrecko má zapínanie na patentku a na zadnej strane sa nachádza pútko na opasok. Nadčasový dizajn navyše oplýva vôňou pravej kože.

Skladom 1 ks, v utorok 26. 9. u vás

€ 9.5

Puzdrá na nože

Puzdro Mikov 241 kožené hnedé

Puzdro Mikov 241 je vyrobené z hnedej nubukovej kože a je určené pre vyhadzovací nôž Predátor. Nôž sa vkladá do vrecka a zaisťuje klopou so zapínaním na patentku. Na zadnej strane sa nachádza pútko na opasok.

Skladom 1 ks, v utorok 26. 9. u vás

€ 15.1

Puzdrá na nože

Puzdro Mikov UTON 362-1 camo

Puzdro Mikov UTON 362–1 je z pevného textilu a je určené pre nôž 362. Nôž sa vkladá do vrecka a zaisťuje remienkom so zapínaním na patentku. Na zadnej strane sa nachádza pútko na opasok.

Skladom 2 ks, v utorok 26. 9. u vás

€ 17.5

Puzdrá na nože

Puzdro Mikov UTON 362-4 camo s príslušenstvom

Puzdro Mikov UTON 362–4 camo je vyrobené z odolnej tkaniny s kamuflážnou úpravou a je určené pre nôž 362-OG. Súčasťou puzdra je aj príslušenstvo, ktoré zahŕňa pilník, pílku, šnúrku z paracordu a kolík na upevnenie nástroja v rukoväti.

Skladom 1 ks, v utorok 26. 9. u vás

€ 34.5

Puzdrá na nože

Puzdro Mikov UTON 362-OG-4 kožené, čierne

Puzdro Mikov UTON 362-OG-4 je vyrobené z čiernej nubukovej kože a je určené pre nôž 362-OG. Nôž sa vkladá do vrecka a zaisťuje remienkom so zapínaním na patentku. Na zadnej strane sa nachádza pútko na opasok. Na prednej strane výrobca umiestnil menšie vrecko na príslušenstvo.

Skladom 2 ks, v utorok 26. 9. u vás

€ 43.3

Puzdrá na nože

Vešiak Victorinox 40 cm

Praktická retiazka s dĺžkou 40 cm a priemerom 1,5 mm, zakončená na oboch koncoch karabínkou, umožňuje pripevniť švajčiarsky nôž na batoh alebo pútko nohavíc.

Skladom 1 ks, v utorok 26. 9. u vás

€ 9.8

Puzdrá na nože

Svorka Victorinox Multiclip

Táto kovová svorka s karabínkou je ideálna na pripevnenie vreckových nožov Victorinox alebo kľúčov na opasok. Svorka je pevne pripevnená k opasku pomocou kovového zámku, ktorý zároveň slúži ako upínací otvor pre kovový krúžok.

Skladom 1 ks, v utorok 26. 9. u vás

€ 15.7

Puzdrá na nože

Victorinox popruh 40 cm - dva krúžky a karabína

Praktická retiazka s dĺžkou 40 cm a priemerom 1,8 mm, zakončená karabínkou a veľkým krúžkom na kľúče na jednom konci a jedným veľkým krúžkom na kľúče na druhom konci, umožňuje pripevniť švajčiarsky armádny nôž k batohu alebo pútku nohavíc, aby sa nestratil.

Dočasne nedostupný

€ 11.4

Detail

Puzdrá na nože

Svorka Victorinox Multiclip s retiazkou

Táto kovová svorka s karabínkou na retiazke je ideálna na pripevnenie vreckových nožov Victorinox alebo kľúčov na opasok. Svorka je pevne pripevnená k opasku pomocou kovového zámku, ktorý zároveň slúži ako upínací otvor pre kovový krúžok.

Dočasne nedostupný

€ 15.7

Detail

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Vzduchovky s tureckými koreňmi

Turecké vzduchovky predstavujú fenomén, ktorý stále evolvuje a neprestáva prekvapovať novými technickými riešeniami a nápaditými dizajnovými prvkami.

Ako sa starať o zbrane?

V tomto článku sa dozviete, prečo zbrane čistiť a ako pri tom postupovať. Povieme si tiež niečo k čistiacim a konzervačným prípravkom. Najprv si povieme, ako čistiť palné zbrane. Potom sa pustíme aj do čistenia plynoviek.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz