skip_main skip_menu skip_search

Pre niekoho adrenalínový koníček, pre mnohých životný štýl

Airsoftové zbrane

Adrenalín, boj, týmová spolupráca a nekončiaca akcia. Airsoft nie je žiadne hranie sa na vojakov, pre jeho jedinečnú realističnosť ho používajú k tréningu aj ozbrojené zložky. Je to životný štýl, ktorý vás pohltí. Vydajte sa do akcie s našimi airsoftovými zbraňami.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Airsoft gulôčky

Korálky shootONE 0,25g 4000ks

Strelivo ShootONE je určené pre všetky typy airsoftových zbraní. Môže sa používať na presné (tesné) sudy bez rizika upchatia.

Skladom na centrálnom sklade, v štvrtok 8. 12. u vás

€ 7.2

Manuálne airsoft pušky

Airsoft vz.58 (Warrior W58)

5x

Veľmi pekná replika legendárneho československého samopalu vzor 58. Zbraň príjemne prekvapí svojím vysokým výkonom.

Skladom na centrálnom sklade, v štvrtok 8. 12. u vás

€ 44.9

Manuálne airsoft pušky

Airsoft vz.58 (Warrior W58S)

1x

Veľmi pekná replika legendárneho československého samopalu vzor 58 so sklopnou pažbou. Zbraň príjemne prekvapí svojím vysokým výkonom.

Skladom na centrálnom sklade, v štvrtok 8. 12. u vás

€ 49.6

Airsoft gulôčky

Korálky BLS Bio 0,25g 1kg

2x

BLS BIO možno použiť na veľmi presné sudy bez rizika zaseknutia. Vďaka svojmu zloženiu na báze kukurice sú šetrné k životnému prostrediu.

Skladom na centrálnom sklade, v štvrtok 8. 12. u vás

€ 12.7

Plyn a CO2 pre airsoft

ULTRAIR Power Gas 520 ml

4x

Plniaca ihla je vyrobená z kovu a je dostatočne dlhá. Tým sa vyhnete problému s plnením hlboko zapustených ventilov v zásobníkoch.

Skladom na centrálnom sklade, v štvrtok 8. 12. u vás

€ 6.8

Manuálne airsoft pištole

Airsoftová pištoľ ASG Sport 106 (DT)

2x

Pri manuálkach je nutné pred každým výstrelom natiahnuť záver, aby došlo k natiahnutiu pružiny. Sú to pištole v reálnom meradle a ich ovládacie prvky sú zhodné s ostrými predlohami. Niektoré značkové modely disponujú vysokou presnosťou a slušným dostrelom až 35 m. Sú vhodné pre začínajúcich hráčov.

Skladom na centrálnom sklade, v štvrtok 8. 12. u vás

€ 24.0

Airsoft Granáty

Airsoftový granát ASG 90 rán

Spoľahlivý 40 mm granát od spoločnosti ASG. Môže sa pochváliť skvelým pomerom cena/výkon a jednoduchým nabíjaním. Kapacita je 90 peliet

Skladom 1 ks, v utorok 6. 12. u vás

€ 27.3

Airsoft gulôčky

Korálky UHC 0,12g 3000ks fľaša

Presné guľôčky v praktickom balení v plastovej fľaši so zásobníkom. Skvelá voľba pre manuálne zbrane a slabé plynové zbrane.

Skladom na centrálnom sklade, v štvrtok 8. 12. u vás

€ 4.5

Airsoft gulôčky

Korálky BLS Bio 0,30g 1kg

2x

Lopty pre najnáročnejších strelcov. Vďaka precíznej výrobe možno strelivo BLS Precision použiť na veľmi presné hlavne bez rizika zaseknutia.

Skladom 2 ks, v utorok 6. 12. u vás

€ 13.9

AIRSOFT - MODERNÝ ŠPORT PLNÝ ADRENALÍNU

Airsoft pochádza z Východnej Ázie, kde sídli väčšina výrobcov zbraní a príslušenstva. Zbrane sú poháňané vzduchom alebo plynom a strieľajú plastové airsoftové guľôčky o veľkosti kalibru 6 mm. Dôležité je čestné chovanie hráčov, ktorí musia zásah priznať. Spravidla sa používajú celkom reálne airsoftové repliky ostrých zbraní, vrátane funkčných ovládacích prvkov. Poňatie airsoftu môže byť rôzne, od čisto rekreačného koníčku až po úplne vierohodné napodobovanie vojenských a policajných zložiek.

 

 

 

VŠETKO POTREBNÉ NA JEDNOM MIESTE

V ponuke nášho e-shopu nájdete širokú ponuku airsoftových pušiek, odstreľovačiek, pištolí, brokovníc, samopalov, guľometov či dokonca granátometov. Ponúkame tovar od špičkových svetových výrobcov v oblasti airsoftu ako sú Tokyo Marui, G&G, WE, Umarex, ASG, populárny Cyma a mnoho ďaľších. Samozrejme u nás môžete zakúpiť všetky príslušenstvá, plyny, batérie a pod., ktoré na tento úžasný šport potrebujete. Vyberať môžete aj z obrovskej ponuku kvalitného streliva pre všechny typy airsoftových zbraní.

SME JEDNÝMI Z VÁS

Zbrane a airsoft pre nás nepredstavujú len prácu, ale aj náš životný štýl. Pri hre nás môžete stretnúť kľudne aj cez víkend. S tovarom z nášho sortimentu tak máme skúsenosti a radi vám s výberom poradíme.

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz