skip_main skip_menu skip_search

Parádne zbrane na airsoft

ASG

ASG

Action Sport Game vyrába verné repliky strelných zbraní, ktoré nenechajú chladným predovšetkým milovníkov fair play hry, čo sa do vás doslova zahryzne. Streľba hučí, guličky sa sypú jedna za druhou. A keď sa trafí, urobia solídny zárez do tela. Adrenalín. Zábava. Pohyb. Taktika. Presne preto to hráči airsoftu radi risknú zas a znova.

Dáni presunuli väčšinu prevádzky do Taiwanu, z ktorého pod kontrolou odchádzajú revolvery a pištole na CO2. Tie sa vďaka nižším teplotám do Česka hodia. Kto chodí na airsoftové akcie, vie, že CZ 75 je medzi strelcami veľmi obľúbená. Je to jediná replika populárnej slovenskej zbrane, ktorá sa na svete vyrába. Pre detailné prepracovanie a autentické nábojnice je populárny aj revolver Dan Wesson.

Väčšina tovaru má licenciu od výrobcov originálu. Vzduchové CO2 pištole ASG používajú ako strelivo prevažne oceľové broky. Preto sa hodí ako na hobby, tak aj deštruktívnu streľbu.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Bombičky CO2 a plnenie

CO2 12g olejová bomba ASG 1ks

Na dôkladné premazanie vnútorných častí pištole sa používajú 12g olejové bombičky. Výrazne zvyšujú životnosť a spoľahlivosť vzduchových zbraní na CO2.

Skladom > 100 ks, v pondelok 22. 8. u vás

€ 2.2

Kolimátory na zbrane

Kolimátor ASG Strike 1x20x30mm

Tento kompaktný otvorený kolimátor od dánskeho výrobcu ASG je určený len pre airsoftové zbrane. Štvorcový objektív má rozmery 20×30 mm.

Skladom na centrálnom sklade, v streda 24. 8. u vás

€ 11.8

Vzduchové revolvery

Vzduchový revolver ASG Schofield 6" čierny 4,5mm

V minulosti dobrý sluha všetkých kovbojov, pištoľníkov, milovníkov Divokého západu. Dnes obľúbenec hobby strelcov a športovcov, ktorí kašlú na trendy a idú si svoj vlastný štýl. To je revolver. Varianta s pohonom na CO2 pracuje tak, že diabolku či brok vymrští von z hlavne stlačený plyn.

Skladom 9 ks, v pondelok 22. 8. u vás

€ 148.8

Plyn a CO2 pre airsoft

ULTRAIR Power Gas 520 ml

Plniaca ihla je vyrobená z kovu a je dostatočne dlhá. Tým sa vyhnete problému s plnením hlboko zapustených ventilov v zásobníkoch.

Skladom 1 ks, v pondelok 22. 8. u vás

€ 6.8

Manuálne airsoft pištole

Airsoftová pištoľ ASG Sport 106 (DT)

Pri manuálkach je nutné pred každým výstrelom natiahnuť záver, aby došlo k natiahnutiu pružiny. Sú to pištole v reálnom meradle a ich ovládacie prvky sú zhodné s ostrými predlohami. Niektoré značkové modely disponujú vysokou presnosťou a slušným dostrelom až 35 m. Sú vhodné pre začínajúcich hráčov.

Skladom na centrálnom sklade, v streda 24. 8. u vás

€ 24.0

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz