skip_main skip_menu skip_search

Pre našich štvornohých priateľov

Kynologické potreby

„Poľovník bez psa je len polovičný poľovník.“ Známe príslovie je platné už po stáročia. Lovecký pes nás verne sprevádza po celý svoj život.Okrem lásky a trpezlivosti potrebuje kvalitné krmenie, vodítko, obojok atď. V dobe honov a nahániek príde vhod GPS lokátor, vďaka ktorému budete mať prehľad o jeho polohe.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Hračky pre psov

Hračka pre psov - Divoká kačica

1x

Je to hračka pre psa, ktorá predstavuje divokú kačicu. Hračka slúži aj ako výcviková pomôcka, vďaka ktorej sa pes naučí, ako s kačicou zaobchádzať.

Skladom na centrálnom sklade, v štvrtok 6. 4. u vás

€ 21.9

Postroje pre psov

Postroj Hunter brown pre malé psy

Je to ideálna výcviková pomôcka nielen pre poľovné psy. Postroj je pohodlnejší ako obojok. Pes má viac slobody a hlavne ho nič neškrtí.

Skladom na centrálnom sklade, v štvrtok 6. 4. u vás

€ 41.9

KYNOLÓGIA V POĽOVNÍCTVE

„Poľovník bez psa je len polovičný poľovník.“ Toto známe príslovie je platné už po stáročia. Poľovníctvo a kynológia sú spolu pevne spojené. Kynológia sa zaoberá štúdiom psov, väčšinou ju však poznáme vďaka praktickým aktivitám, ako je výcvik psov, chovateľstvo a ich pracovná a lovecká upotrebiteľnosť. Bez kynológie by sa poľovníctvo neobišlo. Veď lovecký pes je pre poľovníka nepostrádateľný pomocník.

KYNOLOGICKÉ POMÔCKY

Lovecký pes nás verne sprevádza po celý svoj život. Okrem lásky a trpezlivosti potrebuje množstvo starostlivosti. Kvalitné krmenie, vodítko, obojok atď. Počas honov a nahániek príde vhod GPS lokátor, vďaka ktorému budete mať prehľad o jeho polohe.

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz