skip_main skip_menu skip_search

Pritiahnuť a pal

Praky

Praky spájajú zábavu s adrenalínom a rizikom. A to je proste lákavé. Preto sa výrobcovia predbiehajú, kto vymyslí niečo zaujímavejšie. A tak sa robia praky na zábavu, praky na lov aj na šport. Praky s opierkou mieria presnejšie. Strela z praku s dvojitou gumou zase dokáže svišťať rýchlosťou nad 100 kilometrov za hodinu.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Prak Black Panther s opierkou

1x

Jednoduchý prak s odolnou ocelovou vidlicí. Prak má ergonomicky tvarovanou rukojeť se sklopnou opěrkou, díky čemuž je střelba přesnější.

Skladom 4 ks, 21. - 24. 6. u vás

€ 9.1

Slingshot Wildee Pocket Shot Black

3x

Tento kompaktný vreckový prak sa skladá z plastového krku a čiernej latexovej kapsy. Jeho používanie je veľmi jednoduché a môže ho používať každý.

Skladom > 100 ks, 21. - 24. 6. u vás

€ 11.5

Prak NXG PPS-210

4x

Vysokokvalitný prak s laserovým zameriavačom od nemeckého výrobcu Umarex. Rukoväť slúži ako zásobník na loptičky s praktickým zásobníkom.

Skladom 3 ks, 21. - 24. 6. u vás

€ 38.9

Adaptér na šípky Wildee Pocket Shot

Tento praktický adaptér umožňuje strieľať šípy z praku Wildee Pocket Shot. Jednoducho ho zaskrutkujte do hrdla v prednej časti závesu.

Skladom 11 ks, 21. - 24. 6. u vás

€ 7.5

Prak Barnett Diablo

Jde o profesionální prak s velkým výkonem. Pohodlný úchop zajišťuje nová technologie „soft touch“. Výhodou je složitelná stabilizační opěra.

Skladom > 20 ks, 21. - 24. 6. u vás

€ 36.9

Slingshot Wildee Pocket Shot Red

1x

Tento kompaktný vreckový prak sa skladá z plastového krku a červeného latexového vrecka. Jeho používanie je veľmi jednoduché a môže ho používať každý.

Skladom 14 ks, 21. - 24. 6. u vás

€ 11.5

Sling NXG PPS-200

Kvalitný prak s laserovým zameriavačom od nemeckého výrobcu Umarex. Protišmyková rukoväť slúži ako zásobník na lopty.

Skladom 8 ks, 21. - 24. 6. u vás

€ 38.4

Drak Prak Wildee

20x

Wildee Dragon je malý a ergonomický prak, ktorý perfektne padne do ruky. Je vybavená svetelnými vodiacimi mieridlami na jednoduché zamierenie na cieľ.

Dočasne nedostupný

€ 7.5

Detail

Prak Wildee Wolf Wood

14x

Wildee Wolf je jednoduchý prak s pevnou celokovovou konstrukcí. Rukojeť je osazena plastovými střenkami. Trojitá guma dává praku překvapivou sílu.

Dočasne nedostupný

€ 5.1

Detail

Prak Wildee Wolf Camo

16x

Wildee Wolf je jednoduchý prak s pevnou celokovovou konstrukcí. Rukojeť je osazena plastovými střenkami s camo potiskem.

Dočasne nedostupný

€ 5.1

Detail

Prak ALPHA 2 dvojitá guma

Tento prak má dvojitou gumu pro opravdu silnou destrukční střelbu. Samozřejmost představuje pevná opěrka předloktí pro lepší zacílení.

Dočasne nedostupný

€ 21.8

Detail

Prak Barnett Cobra

Jde o velmi profesionální prak s velkým výkonem. Prak má mířidlo, ergonomickou rukojeť a složitelnou stabilizační opěru.

Dočasne nedostupný

€ 36.5

Detail

Prak Barnett Pro Diablo 2

Jde o nejprofesio­nálnější prak firmy Barnett, jenž je silný a pohodlný díky systému „sof touch“. Prak je vybaven třemi stabilizátory.

Dočasne nedostupný

€ 41.7

Detail

Prak Barnett Black Widow

Prak určený zejména pro destrukční střelbu. Pohodlný úchop zajistí ergonomicky tvarovaná rukojeť. Latexová guma je odolná proti roztahování.

Dočasne nedostupný

€ 19.8

Detail

Prak Mirage s opierkou

Tento prak je základním modelem, ale má ocelovou vidlici a tvarovanou rukojeť s polymeru. Je zde také opěrka předloktí pro lepší zacílení.

Dočasne nedostupný

€ 21.4

Detail

Prak Barnett Strike 9

Prak využijete především na destrukční střelbu do láhví nebo plechovek, můžete jej ale použít i pro terčovou střelbu.

Dočasne nedostupný

€ 11.5

Detail

Prak David bez opierky

Základní prak bez opěry, který má menší sílu. Proto je vhodný hlavně pro začátečníky. Ti si s ním jistě užijí spoustu zábavy.

Dočasne nedostupný

€ 5.9

Detail

Prak Target

Kvalitní prak vhodný zejména pro začátečníky a rekreační střelce. Target do výbavy dostal sklopnou opěrou. Vejde se tak do každé kapsy.

Dlhodobo nedostupný

€ 8.3

Detail

Prak Vortex-Pro

Prak do výbavy dostal silnější gumu, která zajistí dostatečnou sílu. Rukojeť je ergonomicky tvarovaná s opěrou předloktí.

Dlhodobo nedostupný

€ 15.8

Detail

Praky - VYBERTE SI Z PODKATEGÓRIÍ

KVALITNĚ PRAKY PRE KAŽDÉHO

Vetva v tvare Y, letecká guma, koža, špagát. Tiež ste sa pretekali, komu z kamarátov doletia kamienky z vlastného praku ďalej? Má to svoje kúzlo, ale pokiaľ chcete hračku, ktorá je odolná, dá sa s ňou slušne mieriť a nejako vyzerá, tak mrknite na našu ponuku. Máme kvalitné lacné praky na bežné používanie aj drahšie kusy na šport.

ČÍM SVOJ PRAK NAKŔMIŤ

Najčastejšie sa používajú plastové a oceľové guľôčky. Pokiaľ sa vám minú, improvizujte: kamienky, gaštany... použiť sa dá toho veľa. Len dávajte pozor, aby vám pri naťahovaní nepraskla guma.

ŠIROKÝ VÝBĚR OD OVERENÝCH VÝROBCOV

S talianskou značkou Megaline si za málo peňazí, užijete mnoho zábavy. Po ich praku siahnete, pokiaľ si chcete zastrieľať na plechovky či terč. Ďalšie praky na zábavnú streľbu robí Wildee. Hodia sa aj pre mladších strelcov. Pokiaľ chcete synátora či dcéru zapojiť do vašej zábavy, doporučujeme. Na druhú stranu, americká značka Barnett ponúka profesionálne praky pre ostrieľaných lovcov a športovcov.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Vzduchovky s tureckými koreňmi

Turecké vzduchovky predstavujú fenomén, ktorý stále evolvuje a neprestáva prekvapovať novými technickými riešeniami a nápaditými dizajnovými prvkami.

Ako sa starať o zbrane?

V tomto článku sa dozviete, prečo zbrane čistiť a ako pri tom postupovať. Povieme si tiež niečo k čistiacim a konzervačným prípravkom. Najprv si povieme, ako čistiť palné zbrane. Potom sa pustíme aj do čistenia plynoviek.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz