skip_main skip_menu skip_search

Zbraň, ktorá vás vráti do detstva

Megaline

Megaline

Tradičná talianska firma vyrába čistiace sady, kufre na zbrane, ale vo svojom hľadáčiku má hlavne praky. Značka razí cestu: za málo peňazí mnoho zábavy.

Praky Megaline tak najlepšie využijete na zábavnú streľbu na terč či plechovky. Vyberiete si, či hľadáte prak s opierkou, bez opierky či s dvojitou gumou.

Hitem je kvalitný prak s dvojitou gumou Alpha 2, ktorý zaručuje dostatok sily a presnosti. Dostrel má až na 100 metrov. Ako muníciu využijete originálne oceľové guličky, ale kľudne aj to, čo príroda dá: gaštany, žalude či drobné kamienky.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Praky

Prak ALPHA 2 dvojitá guma

Tento prak má dvojitou gumu pro opravdu silnou destrukční střelbu. Samozřejmost představuje pevná opěrka předloktí pro lepší zacílení.

Skladom 5 ks, v streda 22. 3. u vás

€ 21.8

Praky

Prak David bez opierky

Základní prak bez opěry, který má menší sílu. Proto je vhodný hlavně pro začátečníky. Ti si s ním jistě užijí spoustu zábavy.

Skladom 15 ks, v streda 22. 3. u vás

€ 6.0

Praky

Prak Black Panther s opierkou

1x

Jednoduchý prak s odolnou ocelovou vidlicí. Prak má ergonomicky tvarovanou rukojeť se sklopnou opěrkou, díky čemuž je střelba přesnější.

Skladom > 20 ks, v streda 22. 3. u vás

€ 9.1

Praky

Prak Mirage s opierkou

Tento prak je základním modelem, ale má ocelovou vidlici a tvarovanou rukojeť s polymeru. Je zde také opěrka předloktí pro lepší zacílení.

Skladom > 20 ks, v streda 22. 3. u vás

€ 21.4

Kufre na dlhé a krátke zbrane

Kufor na zbrane 98x35x12 bez zámku

3x

Pevné kufre na zbrane ponúkajú najlepšiu možnú ochranu pre vašu pušku alebo pištoľ. Vonkajšie steny sú vyrobené z odolného polyméru a vnútri býva spravidla mäkká molitanová vložka, ktorá chráni vášho miláčika pred poškriabaním alebo iným poškodením.

Dočasne nedostupný

€ 35.4

Detail

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz