skip_main skip_menu skip_search

A je po probléme

Adaptéry

Pomáhame s výberom

Tieto adaptéry a redukcie vyriešia potiaže pri montáži optiky. Pokiaľ na zbrani máte napríklad 11mm rybinu a potrebujete na ňu upevniť weaver lištu, pomôže vám adaptér Raven a Umarex. V opačnom prípade môžete vďaka adaptéru Leapers pripevniť napríklad kolimátor s 11mm montážou na weaver lištu.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Adaptéry

Adaptér Hawke dvojdielny z 11mm na 22mm

Novinka

1x

Dvojdielny adaptér Hawke umožňuje zmeniť parametre montážnej lišty z 11 mm na 22 mm – weaver. Jeho potenciál sa dá využiť nielen na dlhých zbraniach, ale najmä na športových pištoľiach.

Skladom 2 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 35.4

Adaptéry

Adaptér Hawke redukce z 11mm na 22mm

Novinka

Montážny adaptér Hawke umožňuje zmeniť parametre montážnej lišty z 11 mm na 22 mm – weaver. Jeho potenciál sa dá využiť na dlhých zbraniach.

Skladom 5 ks, v piatok 9. 12. u vás

€ 33.8

REDUKCIA VYRIEŠI PROBLÉM RAZ DVA

Máte kolimátor alebo puškohľad s inou montážou, než aká je na zbrani? Nevadí. Existuje jednoduché riešenie v podobe adaptéra. Bohužiaľ nie vždy je riešenie v podobe redukcie ideálne, preto je vždy lepšie sa s nami poradiť a nájsť optimálne riešenie.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, či už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku alebo guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz