skip_main skip_menu skip_search

CO2 vzduchovky

Vzduchovka ASG TAC4.5 4,5 mm

Dánsky výrobca prichádza s CO2 puškou s oceľovým zásobníkom na guľôčky. Pištoľová rukoväť vhodná aj pre juniorov. Režim samonakladania.
Viac informácií

Dočasne nedostupný

€ 106.8

Chcem info na e-mail, až bude skladom

Odoslaním stráženia súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Záruka:
24 měsíců
Výrobca:
ASG
EAN:
5707843060295
Katalógový kód:
18102

ASG Ďalšie produkty výrobcu

Podobné produkty

Popis produktu

Vzduchovka TAC 4,5 mm je jednou z prvých CO2 pušiek vyrobených spoločnosťou ASG. Konštrukčne sa veľmi podobá pištoli a vďaka pažbe pripomína taktickú zbraň. Výnimku tvorí hlaveň, ktorá je veľmi dlhá. Polymérová pažba je zakončená gumovou botkou.

Zásobník sa rovnako ako pri bežných pištoľiach vkladá do rukoväte, kam sa vkladá aj štandardný 12g náboj. Rýchlosť výmeny nábojov je zaručená vďaka tomuto systému. Zásobník s oceľovými BB guľôčkami sa uvoľní a po stlačení poistky sa okamžite vysunie. Spúšť a lučík na tejto zbrani sú vyrobené z plastu. A jedna z najdôležitejších informácií: po nabití zásobníka a natlakovaní zbrane vám už nič nebráni v streľbe 106, pretože zbraň pracuje v samonabíjacom režime.

Aby ste dobre trafili cieľ, zbraň je vybavená klasickými pevnými mieridlami. Puškohľad alebo kolimátor môže byť namontovaný na 22 mm weaver lištu. Určite oceníte aj to, že taktickú baterku alebo dvojnožku možno namontovať na lištu rovnakej veľkosti, ktorá sa nachádza na spodnej časti zbrane.

Funguje systém CO2: Bombička sa vloží do zbrane a mechanicky sa utesní k pažbe. Keď je zbraň odistená a stlačí sa spúšť, kladivko narazí na striekací ventil, ktorý uvoľní dávku CO2 do hlavne. Pružina zo zásobníka vloží do komory ďalšiu guľôčku a streľba sa opakuje jednoduchým stlačením spúšťového jazýčka.

Naše skúsenosti: Puška dobre padne do ruky aj mladším strelcom. Nielen pre začínajúcich strelcov je skvelá dvojnožka, ktorá je súčasťou balenia. Zásobník má kapacitu 21 granúl a veľkou výhodou je samonabíjací režim. Ide o lacnejšiu, atraktívne komorovanú zbraň na zábavnú streľbu s možnosťou montáže ďalšieho zaujímavého príslušenstva. Chcete používať laserový zameriavač? Žiadny problém, pod hlavňou je naň miesto. Nie je však súčasťou pištole, ale je možné ho zakúpiť ako príslušenstvo.

 

Obsah balenia

  • Puška
  • Zásobník
  • Dvojnožka

Videá (2)

Vzduchovka ASG TAC4.5 4,5mm

ASG TAC

Parametre

Výrobca:
ASG
Kalibre:
4,5 mm / .177
Úsťová rýchlosť:
127 m/s
Hmotnosť:
1565 g
Záruka:
24 měsíců
Energia: ?
3 J
Celková dĺžka:
900 mm
Strelivo:
Oceľové broky
Montážna lišta:
Ano
Kapacita zásobníka:
21
Má zásobník:
Áno
Materiál pažby:
Plast
Mieridlá:
Áno
Pohon:
CO2 bombičky
Režim streľby:
Poloautomatická

Pomáhame s výberom

Dotazy k produktu (0)

S produktom poradíme

Položte svoj dotaz

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz