skip_main skip_menu skip_search

Strieľajte rýchlejšie

Vzduchovky so zásobníkom

Pomáhame s výberom

Hľadáte niečo nové a vzrušujúce? Vitajte vo svete vzduchoviek so zásobníkom. Oproti bežným zlamovačkám majú výhodu v podobe rýchleho nabíjania, ale pružinovky je stále nutné pred každým výstrelom tzv. zlomiť. Pokiaľ túžite po dychberúcej kadencii streľby, omrknite automatické vzduchovky na CO2 bombičky.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

PCP vzduchovky

Vzduchovka Crosman Pumpmaster 760 SET 4,5mm

Vzduchovka poháňaná stlačeným vzduchom, ktorý získate pumpovaním predpažbia. Nízka hmotnosť a dobrá cena sú hlavné výhody, vďaka ktorým sa hodí aj pre juniorov.

Skladom > 100 ks, v piatok 7. 10. u vás

€ 89.3

PCP vzduchovky

Vzduchovka Daisy Powerline 880S 4,5 mm

Pumpovacia vzduchovka s optikou a možnosťou streľby oceľovými brokmi kalibru 4,5 mm alebo jednotlivými výstrelmi s použitím olovených brokov kalibru 4,5 mm.

Skladom > 100 ks, v piatok 7. 10. u vás

€ 75.0

CO2 vzduchovky

Vzduchovka ASG TAC4.5 4,5 mm

Dánsky výrobca prichádza s CO2 puškou s oceľovým zásobníkom na guľôčky. Pištoľová rukoväť vhodná aj pre juniorov. Režim samonakladania.

Skladom > 20 ks, v piatok 7. 10. u vás

€ 106.8

CO2 vzduchovky

Vzduchovka Crosman DPMS SBR Full Auto 4,5mm

Vzduchová puška na bomby CO2. Model DPMS SBR je jednou z mála pušiek, ktoré môžu strieľať aj dávkou. Zážitok zo streľby umocňuje silný spätný ráz.

Skladom > 20 ks, v piatok 7. 10. u vás

€ 297.2

CO2 vzduchovky

Vzduchovka Crosman 1077 4,5mm

Najpredávanejší model výrobcu Crosman. Ľahká plastová pažba, drážkovaná hlaveň a streľba so zásobníkom sú hlavné výhody modelu.

Skladom > 100 ks, v piatok 7. 10. u vás

€ 126.6

PCP vzduchovky

Vzduchovka Daisy Powerline 901 4,5mm

Pumpovacia puška s možnosťou streľby oceľových brokov alebo diaboliek kalibru 4,5 mm. Celokovové telo dopĺňa predpažbie a pažba z odolného polyméru.

Skladom > 100 ks, v piatok 7. 10. u vás

€ 75.0

CO2 vzduchovky

Vzduchovka Sig Sauer MCX 4,5mm

Vzduchovka funguje v režime SEMI-AUTO. Stačí natiahnuť záver pred prvým výstrelom a potom len natláčať spúšť.

Skladom 7 ks, v piatok 7. 10. u vás

€ 292.4

PCP vzduchovky

Vzduchovka Umarex APX 4,5mm

Veľmi dobre spracovaná pumpovacia vzduchovka. Model je nástupcom najslávnejšieho modelu Pumpmaster 760. Pumpovanie je pohodlnejšie.

Skladom 6 ks, v piatok 7. 10. u vás

€ 79.0

PCP vzduchovky

Vzduchovka Crosman M4-177 SET 4,5 mm

Pažba tohto modelu je nastaviteľná do niekoľkých polôh, takže si ju môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv. Replika slávnej útočnej pušky M4.

Skladom > 20 ks, v piatok 7. 10. u vás

€ 126.6

PCP vzduchovky

Vzduchovka Kral Arms Puncher NP-03 S 5,5 mm

Ľahká a ľahko použiteľná karabína NP-03 ponúka skvelý pomer ceny a kvality. S hmotnosťou okolo 2 kg sa NP-03 určite stane obľúbenou zbraňou batôžkárov a lovcov drobných škodcov po celom svete.

Skladom 10 ks, v piatok 7. 10. u vás

€ 317.0

PCP vzduchovky

Vzduchovka SPA Snowpeak M25 4,5 mm

Moderná karabína s taktickým dizajnom od SPA. Dĺžka hlavne 550 mm zaručuje vysokú presnosť a je zakončená moderátorom hluku.

Skladom 4 ks, v piatok 7. 10. u vás

€ 416.2

PCP vzduchovky

Vzduchovka AirMaks Katran 5,5 mm

Okrem ľahkej konštrukcie a sklopnej pažby vyniká Katran predovšetkým fantastickým biatlonovým zaťažením, ktoré nemá konkurenciu.

Skladom 8 ks, v piatok 7. 10. u vás

€ 1 138.6

PCP vzduchovky

Vzduchovka Crosman 2100X 4,5mm

Pokud jste fanoušci přesnější střelby na terč, tak vás určitě potěší možnost střelby také olověných diabolek.

Skladom 15 ks, v piatok 7. 10. u vás

€ 146.8

Vzduchovky so zásobníkom - VYBERTE SI Z PODKATEGÓRIÍ

PIESTOVÉ A PRUŽINOVÉ VZDUCHOVKY SO ZÁSOBNÍKOM

S klasickou zlamovacou vzduchovkou sa určite stretol temer každý. Mnohým z nás sa iste vybaví ikonická Slavia 630 či 631, ktorú nám prvýkrát do rúk zveril otec alebo dedo. Nabíjanie bolo pre mladého strelca obtiažne a o kadencii streľby sa nedá hovoriť. Zlomiť hlaveň, vložiť diabolku, odistiť, vystreliť a zase znova. Priznajte sa, kto z nás niekedy nezatúžil po tom, aby mala zásobník?

Výrobcom vzduchoviek to našťastie došlo. Napríklad španielski konštruktéri firmy Gamo vytvorili celú radu pružinových a piestových vzduchoviek so zásobníkom. Po prvom modele s výstižným názvom Replay nasledovali zdokonalené vzduchovky so zásobníkom umiestneným „na plocho" s názvami Roadster a Speedster. Vďaka horizontálnemu zásobníku sú ešte spoľahlivejšie a umožňujú pohodlnejšiu montáž puškohľadu. So Španielmi sa snaží udržať krok turecký Hatsan Speedfire, ktorý vsadil na nízku cenu.

AUTOMATICKÉ VZDUCHOVKY NA CO2 – PORIADNA PORCIA ZÁBAVY

CO2 vzduchovky ponúkajú poriadnu porciu zábavy. Tento typ pohonu totiž umožňuje rýchlu streľbu nielen u opakovacích a poloautomatických, ale dokonca aj pri plne automatických vzduchoviek. Vyznávači deštrukčnej streľby pozor! Existujú totiž modely schopné streľby dávkou s teoretickou kadenciou až 1400 rán/min. Ano, hovoríme tu konkrétne o Crosmanovi DPMS, Bushmastera AK1 Full Auto. Milovníci historických zbraní by nemali prehliadnuť špičkovo spracované samopaly MP40 a M1A1 Thompson. Oba modely pochádzajú z dielne Umarexu a vedia strieľať dávkou s dychberúcou presnosťou. Zážitok zo streľby ešte umocňuje silný blowback, ktorý simuluje funkciu záveru a dodáva pocit spätného rázu.

PCP VZDUCHOVKY SO ZÁSOBNÍKOM MAJÚ ŠIROKÉ VYUŽITIE

PCP vzduchovky spravidla disponujú zásobníkom, teda až na pár výnimiek. Ani pri PCP nemusíte vyberať len z opakovačiek, k dostaniu sú aj poloautomaty, medzi ktoré patria napríklad extrémne silná vzduchovka EDgun Leshiy II, ktorá vás zaručene zdvihne zo stoličky vynikajúcou presnosťou, rýchlosťou streľby a kvalitou spracovania. Jej modulárna konštrukcia umožňuje užívateľovi jednoduchú konfiguráciu podľa potreby. Uplatní sa teda ako kompaktná lovecká vzduchovka na škodcov (kde to zákon dovoľuje) alebo s dlhou hlavňou ako long range terčovnica.

Sčítané a podtrhnuté, vzduchovka so zásobníkom je ideálna na lov škodcov a zábavnú streľbu. A pokiaľ stále neviete akú vzduchovku vybrať, pomôže vám článok z našej poradne.

Doporučené články

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz