skip_main skip_menu skip_search

Legenda všetkých legiend

Umarex

Umarex

Umarex začal v roku 1972 vyrábať plynové a signálne zbrane, v tej dobe najkvalitnejšie na trhu. To mu zaistilo štart z ríše snov. Neskôr pridal aj vzduchovky. A keď dvoch vedúcich mužov v spoločnosti Wulfa-Heinza Pflaumera a Franza Wonischa napadlo robiť repliky zbraní, nikto netušil, že to je ten pravý zásah do čierneho.

Všetko začalo prvým modelom RECK PK 800. Ten je celkom verný originálu Walther PPK, ktorý si 18x zahral v bondovkách. Dnes má značka právo užívať licenciu svetoznámych výrobcov, a tak robí dokonalé napodobeniny pištolí a revolverov Walther, Colt, Browning, Reck, Smith & Wesson a BERETTA.

Pokiaľ ide o dlhé vzduchové zbrane, firma ponúka 4 typy. Základné modely predstavujú klasické lámačky ako Hammerli 750 combo. Druhým typom sú pružinové vzduchovky so spodným náťahom ako Hammerli 900 Combo. Tretí typ: zbrane na CO2, medzi ne patrí obľúbený model Airmagnum 850. A do štvorice: PCP zbrane s moderným kovovým dizajnom.

Umarex dnes vyrába snáď všetko, na čo si spomeniete: airsoft zbrane, optiku, taktické rukavice a putá, náboje a plnenie a ďalšie príslušenstvo k zbraniam.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Diabolky 4,5 mm

Diabolo Umarex Jackal 4,5mm 500ks

6x

Diabolo Umarex se špičatou hlavou, dvojitým obojkovým ohraničením hlavy a drážkovaným tělem. Skvělé pro destrukční střelbu.

Skladom 3 ks, v streda 5. 4. u vás

€ 8.3

Praky

Prak NXG PPS-210

1x

Vysokokvalitný prak s laserovým zameriavačom od nemeckého výrobcu Umarex. Rukoväť slúži ako zásobník na loptičky s praktickým zásobníkom.

Skladom 2 ks, v streda 5. 4. u vás

€ 34.1

Kolimátory na zbrane

Kolimátor Umarex Nano Point 4

1x

Nano Point 4 je robustný uzavretý kolimátor vyrobený z odolného kovu a skla. Zameriavací bod je farebne variabilný, takže ho môžete nastaviť na červenú alebo zelenú farbu s nastaviteľným jasom. Kolimátor sa montuje na 22 mm lištu a je vodotesný podľa IP6.

Skladom 2 ks, v streda 5. 4. u vás

€ 59.2

Vzduchové CO2 pištole

Vzduchová pištoľ Umarex Glock 17 Gen5 diabolo 4,5mm

1x

Ďalšia zo série úspešných replík legendárnej pištole Glock 17 piatej generácie od spoločnosti Umarex. Rovnako ako predchádzajúce modely, aj tento má verný blowback systém a funguje v poloautomatickom režime, keďže záver sa stará o naťahovanie systému. Táto replika používa ako muníciu diabolky – to je možné vďaka jedinečnému zásobníku so zabudovaným nábojovým pásikom na 21 nábojov.

Skladom, v streda 5. 4. u vás

€ 198.0

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz