skip_main skip_menu skip_search

Olovené a oceľové

Broky do vzduchovky

Pomáhame s výberom

Broky nevynikajú veľkou presnosťou a hodia sa najmä na deštrukčnú streľbu, napríklad na plechovky. Existujú dva druhy. Prvým sú olovené broky. Vyrábajú ich Kovohutě Příbram a používajú sa do vzduchoviek s drážkovanou hlavňou. Druhým typom sú oceľové broky, tie sú predovšetkým do vzduchoviek s hladkým vývrtom.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Broky do vzduchovky

Olovené Broky č.9 4,4mm 600ks

2x

Olovené broky českého výrobcu Kovohutě Příbram č. 9 v kalibru 4,40 mm sú vhodné pre vzduchovky s drážkovanou hlavnou kalibru 4,5 mm. Balenie obsahuje 600 ks.

Skladom > 50 ks, v streda 5. 4. u vás

€ 5.4

OLOVENÉ BROKY

Mnohí si ich pamätajú z detstva, kedy ich ládovali do starej dobrej Slavie alebo vojenskej vzduchovky vz. 47. Olovené broky nie sú príliš presné, ale zabavíte sa s nimi pri deštrukčnej streľbe na krátku vzdialenosť. Vyrába ich osvedčená firma Kovohutě Příbram. Na presnú streľbu na terč radšej siahnite po diabolkách.

OCELOVÉ BROKY

Oceľové BB broky vyžadujú väčšinou zbrane s hladkou hlavňou, patrí medzi ne väčšina CO2 pištolí a CO2 vzduchoviek. Sú lacnejšie, ale menej presné než diabolky. Behom streľby doporučujeme používať ochranné okuliare, pretože majú tendenciu k odrazom. Vynikajúce sú na rýchlu deštrukčnú streľbu. Ponúkajú ich dve značky – Umarex a Venox. Žiadne rozdiely v kvalite a presnosti mezi nimi nehľadajte.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, či už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku alebo guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz