skip_main skip_menu skip_search

PCP vzduchovky

Vzduchovka Daisy Powerline 901 4,5mm

2x

Pumpovacia puška s možnosťou streľby oceľových brokov alebo diaboliek kalibru 4,5 mm. Celokovové telo dopĺňa predpažbie a pažba z odolného polyméru.
Viac informácií

Skladom > 50 ks, v streda 5. 4. u vás

Možnosti dopravy

€ 75.0

Predaj od 18 rokov ?

Balistas Club

Za nákup tohoto produktu získate 60 vernostných diaboliek. Viac o Balistas Club

Záruka:
24 měsíců
Výrobca:
Daisy
EAN:
039256809013
Katalógový kód:
990901-433

Daisy Ďalšie produkty výrobcu

Popis produktu

Powerline 901 je ďalšia z radu amerických vzduchoviek Daisy, ktoré ponúkajú veľmi výhodný pomer ceny a výkonu. Svojím tvarom pripomína klasickú winchestrovku v čiernom prevedení. Celokovové telo dopĺňa predpažbie a pažba z odolného polyméru. Oproti klasickým vzduchovkám značky Daisy nájdete u tohto modelu mušku so svetlovodným vláknom a nastaviteľným cieľnikom v horizontálnom i vertikálnom smere.

Polymér je na pažbe aj predpažbí vrúbkovaný tak, aby zaručil pevné a pohodlné držanie zbrane. Táto puška má značnú výhodu v tom, že využíva dva druhy streliva, a to oceľové broky a diabolky ráže 4,5 mm. Na ľavej strane nájdete viečko zásobníka, ktorý pojme až 50 oceľových brokov. Pokiaľ plánujete strieľať diabolkami, musíte ich do nábojovej komory pridávať po jednej.

Postup pre streľbu je veľmi jednoduchý. Stačí natiahnuť páku uzáveru, zabezpečiť spúšť, napumpovať vzduch predpažbím, vložiť diabolku do nábojovej komory a následne ju zavrieť. Potom už len zamierite, odistíte a vystrelíte.

K presnejšej streľbe vám poslúži nastaviteľný cieľnik či 11 mm montážna lišta pre upevnenie puškohľadu. Streľba z Powerline 901 môže byť aj veľmi nebezpečná. Po desiatich napumpovaniach puška vystrelí s energiou 10 joulov.

Aj keď výrobca uvádza, že s touto zbraňou môžu strieľať deti od 16 rokov, pri streľbe by vždy mala byť prítomná dospelá osoba. Tá bude musieť nielen dohliadať na bezpečnosť streľby, ale slabším deťom napumpovať zbraň. O bezpečnosť sa stará aj manuálna poistka v oblasti lučíku, ktorá je ľahko dostupná ukazovákom pravej ruky.

Obsah balenia

  • chovka Daisy Powerline 901 4,5mm

Parametre

Výrobca:
Daisy
Strelivo:
Diabolky aj Oceľové broky
Kaliber: ?
4,5 mm / .177
Úsťová rýchlosť: ?
240 m/s
Energia: ?
10 J
Hmotnosť:
1750 g
Celková dĺžka:
960 mm
Dĺžka hlavne:
540 mm
Montážna lišta:
Ano
Má zásobník:
Áno
Kapacita zásobníka:
50
Materiál pažby:
Plast
Mieridlá:
Áno
Pohon:
PCP
Režim streľby:
Prebíjanie
Záruka:
24 měsíců

Pomáhame s výberom

Recenzie zákazníkov

5 / 5

2× hodnotené

Pridať hodnotenie

julius

Registrovaný užívateľ, 11.12.2022

  • Velmi presna a aj dosť silna vzduchovka pri maximalnom napumpovani.
  • Na tri pumpy je celkom ticha, strielam s nou vo vnutri celu zimu.
  • Zatial nič.

Užitočné hodnotenie? Nie (0)

Michal Dočkal

Registrovaný užívateľ, z balistas.cz 12.12.2022

Strojový preklad z iného jazyka

Vyzerá to ako plastová detská hračka, ale bolo to veľmi príjemné prekvapenie. Čerpanie je veľmi jednoduché. Pri desiatich pumpách má super výkon, ale zvyčajne stačí pumpovať 4–8-krát.
Okrem toho je z výroby vybavený ľahkým vodným lúčom. Nie je dodávaný so zameriavacím ďalekohľadom 4×15 ako model 880, ale to v skutočnosti nie je bonus. Ak ho vybavíte slušným puškohľadom (stačí 4×32, najlepšie s reguláciou paralaxy), budete prekvapení jeho presnosťou. S namontovaným ďalekohľadom je ťažšie nabiť pelety, ale dá sa to rýchlo naučiť. Strieľal som aj broky, ale nie sú také presné ako pelety.

Užitočné hodnotenie? Nie (0)

Zobraziť všetky recenzie

Dotazy k produktu (0)

S produktom poradíme

Položte svoj dotaz

Podobné produkty

Doporučené články

Ako vybrať vzduchovku?

Vzduchovka je strelná zbraň využívajúca k fungovaniu stlačený vzduch. Pokiaľ máte viac ako 18 rokov, môžete si ju zaobstarať bez zbrojného preukazu.

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz