skip_main skip_menu skip_search

Maximálna presnosť

PCP vzduchovky

Pomáhame s výberom

Nulový spätný ráz, kvalita spracovania a vysoká presnosť. Tým sa charakterizujú zbrane poháňané stlačeným vzduchom, inak taktiež vetrovky. Odtiaľ označenie PCP = Pre Charged Pneumatic. Sú to najsilnejšie vzduchovky na trhu. Bohužiaľ u nás si musí aj tá najsilnejšia vzduchovka bez ZP vystačiť s maximálnou úsťovou energii 16.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

PCP vzduchovky

Vzduchovka Crosman Pumpmaster 760 SET 4,5mm

Vzduchovka poháňaná stlačeným vzduchom, ktorý získate pumpovaním predpažbia. Nízka hmotnosť a dobrá cena sú hlavné výhody, vďaka ktorým sa hodí aj pre juniorov.

Skladom > 100 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 89.3

PCP vzduchovky

Vzduchovka Daisy Powerline 880S 4,5 mm

Pumpovacia vzduchovka s optikou a možnosťou streľby oceľovými brokmi kalibru 4,5 mm alebo jednotlivými výstrelmi s použitím olovených brokov kalibru 4,5 mm.

Skladom > 50 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 75.0

PCP vzduchovky

Vzduchovka Daisy Powerline 901 4,5mm

Pumpovacia puška s možnosťou streľby oceľových brokov alebo diaboliek kalibru 4,5 mm. Celokovové telo dopĺňa predpažbie a pažba z odolného polyméru.

Skladom > 100 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 75.0

PCP vzduchovky

Vzduchovka Umarex APX 4,5mm

Veľmi dobre spracovaná pumpovacia vzduchovka. Model je nástupcom najslávnejšieho modelu Pumpmaster 760. Pumpovanie je pohodlnejšie.

Skladom, v piatok 19. 8. u vás

€ 79.0

PCP vzduchovky

Vzduchovka Crosman M4-177 SET 4,5 mm

Pažba tohto modelu je nastaviteľná do niekoľkých polôh, takže si ju môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv. Replika slávnej útočnej pušky M4.

Skladom > 20 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 126.6

PCP vzduchovky

Vzduchovka SPA Snowpeak M25 4,5 mm

Moderná karabína s taktickým dizajnom od SPA. Dĺžka hlavne 550 mm zaručuje vysokú presnosť a je zakončená moderátorom hluku.

Skladom 8 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 416.2

PCP vzduchovky

Vzduchovka Crosman 2100X 4,5mm

Pokud jste fanoušci přesnější střelby na terč, tak vás určitě potěší možnost střelby také olověných diabolek.

Skladom > 20 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 146.8

PCP vzduchovky

Vzduchovka SPA Artemis P15 5,5 mm

Malá kompaktná vzduchovka typu bullpup. Regulátor tlaku je súčasťou pištole. Drážkovaná hlaveň a zásobník na viac nábojov.

Skladom 16 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 654.2

PCP vzduchovky

Vzduchovka SPA Artemis M30 5,5 mm

Jedinečný koncept vetrovky, ktorá má okolo hlavne vzduchovú kazetu. M30 je už vybavený regulátorom tlaku, ktorý je možné nakonfigurovať.

Skladom 16 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 793.0

PCP vzduchovky

Vzduchová pištoľ Vixen 5,5 mm

Vixen je ľahký ako pierko, malý, vyvážený a dokonale presný. Dôležité je, že je mimoriadne tichý vďaka masívnemu moderátoru hluku.

Skladom 2 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 1 265.5

PCP ZBRANE – NAJSILNEJŠIE VZDUCHOVKY

PCP je skratkou Pre-charged Pneumatic. Pretože k ich pohonu slúži stlačený vzduch, označujú sa aj ako vetrovky. U niektorých modelov dosahuje prevádzkový tlak v kartuši až 300 barov, takže na plnenie bežným kompresorom rovno zabudnite. K tomu slúžia špeciálne pumpy alebo tlakové fľaše. Veľký tlak dokáže urobiť veľkú ranu, a preto sú práve PCP najsilnejšie vzduchovky. Bohužiaľ u nás si musí vystačiť aj tá najsilnejšia vzduchovka bez ZP s maximálnou energiou 16 J.

PCP JSOU NAJPRESNEJŠIE ŠPORTOVÉ VZDUCHOVKY

Akonáhle vyskúšate presnosť PCP, už nebudete chcieť nič iného. Niektorí odborníci dokonca tvrdia, že práve PCP vzduchovky sú najpresnejšie zbrane na svete. Za zmienku iste stojí, že mnoho špičkových PCP sa vyrába v Českej republike. Príkladom buď Taipan, Kalibrgun, Airgun Royal a Altaros. Zámerne sme vynechali Českú Zbrojovku, ktorá výrobu obľúbeného modelu CZ 200 už ukončila.

Spočítané, podčiarknuté: ide o špičkové zbrane pre športové disciplíny HTF, Hunter Field Target, a FT, Field Target. Vyššie kalibre využijete aj na deštrukčnú streľbu a lov.

KVALITNÉ VETROVKY OD SVETOVÝCH VÝROBCOV

Pokiaľ obľubujete britský štýl, pozrite sa po značkách Air Arms a BSA. Nemecká precíznosť sa zrkadlí v PCP vzduchovkách Weihrauch. Najznámejšie značky ďalej reprezentuje korejský Evanix, turecký Kral Arms, americký Crosman alebo španielska Cometa. Vychádzajúcou hviezdou je slovinská spoločnosť RTI, ktorá s modelom RTI Priest II zbiera jedno ocenenie za druhým. Čím ďalej obľúbenejšie sú aj vetrovky SPA, útočia totiž nízkou cenou a vysokým výkonom. A ak hľadáte absolútnuú špičku, mrknite na FX Airguns s vlajkovou loďou FX Impact MKII.

Doporučené články

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz