skip_main skip_menu skip_search

Pohodlný a bezpečný transport zbraní

Puzdrá na pušky

Pomáhame s výberom

Mäkké puzdro na pušku je ideálnym príslušenstvom na prepravu zbrane na strelnicu. Vďaka praktickému uchu sa veľmi pohodlne nosí a väčšina modelov je taktiež vybavená kapsičkami na strelivo a ďalšie drobné príslušenstvo. Stačí si len vybrať z našej bohatej ponuky správny rozmer.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Kvalitná taška na nosenie dlhých športových alebo loveckých zbraní. Materiál je dostatočne pevný a odolný. Farba CAMO je vhodná do exteriéru.

Skladom > 50 ks, v štvrtok 18. 8. u vás

€ 21.9

Kvalitná taška na nosenie dlhých športových a loveckých zbraní. Materiál je dostatočne pevný a odolný. Taška má aj ramenný popruh.

Skladom > 100 ks, v štvrtok 18. 8. u vás

€ 21.9

Puzdro menších rozmerov vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý udržuje zbraň v bezpečí. Určite využijete množstvo vreciek a popruh cez rameno.

Skladom > 50 ks, v štvrtok 18. 8. u vás

€ 36.5

Táto taška je tiež vybavená dostatočne silnými rukoväťami na nosenie ťažkého nákladu. Vtipný dizajn od spoločnosti Umarex.

Skladom 8 ks, v štvrtok 18. 8. u vás

€ 29.8

Praktické puzdro na dlhé zbrane od spoločnosti Venox. Je vyrobená z odolnej cordury a má aj ramenný popruh s nastaviteľnou dĺžkou.

Skladom > 20 ks, v štvrtok 18. 8. u vás

€ 31.4

Taška väčších rozmerov na prenášanie zbrane a puškohľadu. Poteší vás množstvo vreciek na príslušenstvo. Vhodná ochrana proti poškodeniu.

Skladom > 50 ks, v štvrtok 18. 8. u vás

€ 43.3

Venox Hunter Tactical je odolné puzdro na nosenie dvoch kratších zbraní typu bullpup alebo karabína. Jeho vnútorné rozmery sú 92×30×10 cm.

Skladom > 100 ks, v štvrtok 18. 8. u vás

€ 59.2

Novinka

Taktické puzdro EVA udrží vašu pušku v úplnom bezpečí za akýchkoľvek podmienok. Vrchná vrstva je kombináciou polyesteru a gumového plášťa, pod kapotou sa skrýva kvalitné polstrovanie pokryté mäkkou plyšovou podšívkou – povrchová úprava a celá zbraň zostanú v absolútnom pohodlí.

Skladom > 50 ks, v štvrtok 18. 8. u vás

€ 118.7

Novinka

Puzdro Bandera II z polyesteru 600D je ideálne na uloženie či prepravu dlhej zbrane medzi streleckými stanovišťami. Konštrukcia spája v sebe vysokú funkčnosť a praktický design.

Skladom > 50 ks, v štvrtok 18. 8. u vás

€ 47.3

Novinka

Puzdro Diablo II je ideálne na uloženie či prepravu dlhej zbrane medzi streleckými stanovišťami. Konštrukcia spája v sebe vysokú funkčnosť a praktický design.

Skladom > 50 ks, v štvrtok 18. 8. u vás

€ 39.3

Novinka

Kvalitné taktické puzdro na dlhú zbraň od spoločnosti Evolution Outdoor. Tento model je vyrobený z vysoko odolnej polyesterovej tkaniny 1680D. Vďaka tomu vydržia dlhé roky intenzívneho používania v náročných podmienkach.

Skladom 6 ks, v štvrtok 18. 8. u vás

€ 79.0

Novinka

Marksman II od spoločnosti Evolution Outdoor je kvalitné puzdro na pušku alebo brokovnicu. Tento model je vyrobený z vysoko odolnej polyesterovej tkaniny 1680D. Polstrované steny ochránia vašu zbraň pred nárazmi a vo vnútri nájdete mäkkú plyšovú podšívku, ktorá poskytuje účinnú ochranu pred poškriabaním.

Skladom > 50 ks, v štvrtok 18. 8. u vás

€ 79.0

Novinka

Mäkké čierne puzdro na dlhú zbraň od spoločnosti Evolution Outdoor. Tento model je vyrobený z odolného polyesteru. Rozmery sú 122 cm x 25 cm x 2 cm.

Skladom > 50 ks, v štvrtok 18. 8. u vás

€ 19.5

ĽAHKÉ A ODOLNÉ PUZDRÁ NA ZBRANE

Pokiaľ vlastníte vzduchovku alebo inú dlhú zbraň, rozhodne sa vyplatí si k nej zadovážiť aj kvalitné mäkké puzdro. Uľahčí vám transport a taktiež vašu zbraň ochráni pred odrením alebo iným poškodením. Zatvárajú sa väčšinou na zips a často sú doplnené praktickými kapsičkami, do ktorých si môžete uložiť strelivo alebo ďaľšie drobné príslušenstvo, ako napríklad čistenie na zbrane.

DOSTATOK RÔZNYCH VARIÁNT

K dispozícii je samozrejmě celá rada rôznych rozmerov a farebných prevedení. Pokiaľ preferujete klasický vzhľad, môžeme vám ponúknuť puzdrá na zbrane v čiernej alebo zelenej farbe. Dostupné sú aj modely v rôznych maskovacích vzoroch, vyrába ich napríklad Venox.

PUZDRÁ NA VETROVKY

V poslednej dobe sa stále väčšej popularite tešia vetrovky s tzv. Bullpup konštrukciou, ktorá im umožňuje mať plnohodnotnú dlhú hlaveň a pritom si stále zachovať kompaktné rozmery. Skvelým príkladom je napríklad PCP vzduchovka Taipan Veteran Standard, na ktorú ponúkame luxusné puzdro s dvomi ramennými popruhmi, takže ho môžete nosiť ako klasický batoh.

Doporučené články

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz