skip_main skip_menu skip_search

Majte prehľad o aktuálnom dianí v revíri

Fotopasti s GSM

Pomáhame s výberom

Mobilná brána GSM umožňuje okamžite zaslať fotografie do mobilu alebo na email. Je vhodné k nim zaobstarať SIM kartu s predplateným tarifom. Môžete tak nachytať zlodeja ako sa hovorí „na slivkách“ alebo vyraziť na nič netušiacich diviakov. Medzi najpredávanejšie fotopasce sa právom radí česká značka Bunaty.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Fotopasca Hikmicro M15

zdarma

HIKMICRO M15 je fotopasca s nočným videním určená pre poľovníkov a pozorovateľov prírody. Zariadenie umožňuje registráciu obrazu za denného svetla a za súmraku pomocou infračerveného osvetlenia s vlnovou dĺžkou 940 nm.

Skladom na centrálnom sklade, 26. - 29. 7. u vás

€ 218.2

Fotopasca TenoTrail EasySend

zdarma

Vďaka pripojeniu 4G, snímaču Full HD a efektívnemu dosahu detekcie až 22 metrov je TenoTrail EasySend ideálny na nepretržité monitorovanie miest, kde nemôžete byť osobne, priamo z pohodlia vášho domova.

Skladom na centrálnom sklade, 26. - 29. 7. u vás

€ 257.5

Bunaty Wide Full HD foto pasca s GSM 4G

Kvalitná a odolná fotopasca od českého výrobcu Bunaty s rýchlym 4G GSM modulom a SMS diaľkovým ovládaním. Vhodné na pozorovanie zveri a ochranu majetku.

Dlhodobo nedostupný

€ 356.6

Detail

Fotopasca Bunaty Full HD s GSM 4G

Vysokokvalitná a odolná fotopasca s rýchlym modulom 4G GSM, diaľkovým ovládaním SMS a uhlom snímania 55°. Vhodné na pozorovanie zveri a ochranu majetku.

Dlhodobo nedostupný

€ 336.8

Detail

FOTOPASCE S GSM VÁS UDRŽIA V OBRAZE

Výhodou GSM fotopasce je, že umožňuje okamžite zaslať fotografie do mobilu alebo na email. Potrebujete ale SIM kartu s predplateným tarifom. Odmenou vám bude prehľad o aktuálnom dianí v stráženom sektore. Môžete tak nachytať zlodeja ako sa hovorí „na slivkách“ alebo vyraziť na nič netušiacich diviakov. Pokiaľ je fotopasca s Wi-Fi, môžete si rýchlo stiahnuť obrázky a videá do chytrého telefónu. Medzi najpredávanejšie fotopasce sa radí česká značka Bunaty.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Nové puškohľady VALIANT EPIC

Predstavujeme nový rad špičkových puškohľadov VALIANT EPIC. Už názov napovedá, že ide o výsledok spolupráce českých výrobcov Valiant a Epic Airguns. Tieto puškohľady sa môžu pochváliť leptaným krížom FFP, šošovkami ED, vežičkami Zero Stop, variabilným priblížením a mimoriadne odolnou konštrukciou plnenou dusíkom.

Bc. Michal Kuczaj,

Videoreport: IWA 2024

Tento rok sme sa zúčastnili veľtrhu IWA 2024 v nemeckom Norimbergu. Okrem nášho vlastného stánku sme si prezreli aj produkty od výrobcov, ako sú Umarex, Hatsan a ďalší. Pozrite sa s nami na najzaujímavejšie novinky.

Marek Děngl,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz

Pridajte sa k viac ako 100.000 odberateľom a získajte novinky, akcie a recenzie

Prihlásením súhlasíte so spracovaním osobných údajov.