skip_main skip_menu skip_search

Najobľúbenejšie a najzábavnejšie

Vzduchové CO2 pištole

Pomáhame s výberom

Kto by nechcel mať doma legendy ako Glock, Walther, CZ nebo Sig Sauer? Ide to aj bez zbrojáku. Stačí si vybrať z ponuky CO2 pištolí. Ako strelivo používajú oceľové broky či olovené diabolky. Sú výborné predovšetkým na rekreačnú streľbu na plechovky, ale niektoré modely zvládnu aj presnú terčovú streľbu, vydareným príkladom je SPA CP-1M.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Vzduchové CO2 pištole

Vzduchová pištoľ Sig Sauer 1911 Emperor Scorpion 4,5 mm

1x

Táto nádherná replika mýtickej pištole 1911 od spoločnosti Sig Sauer poteší každého nadšenca zbraní aj náhodného kolemjdúceho. Celokovové telo sa veľkosťou a hmotnosťou veľmi približuje originálu. Systém Blowback verne imituje pohyb záveru a zbraň je vybavená aj autentickou dlaňovou poistkou, ktorá je zakončená špecifickým beavertailom. 

Skladom 7 ks, v streda 7. 6. u vás

€ 170.2

PIŠTOLE NA CO2

Skvelý pomer cena výkon z nich robí obľúbenú záležitosť. Poháňajú ich jednorázové bombičky CO2, s ktorými dáte plus mínus 60 rán. Diabolku či brok vyženie von z hlavne tlak plynu. Nevýhodou je ich náchylnosť na teplotu, najviac im svedčí teplota od +10 °C a viac. Ako strelivo používajú oceľové broky alebo diabolky, existujú však modely, ktoré vedia používať obidva typy streliva. Pokiaľ chcete vypilovať nácvik streľby a zdokonaliť svoje strelecké návyky, je pre vás CO2 pištoľ tou pravou zbraňou.

VERNÉ KÓPIE OSTRÝCH PIŠTOLÍ

Strelcov najviac priťahujú repliky ostrých zbraní. Ruku na srdce, kto by nechcel mať doma legendy ako Glock, Walther, CZ alebo Sig Sauer? Ide to aj bez zbrojáku. Stačí si vybrať z ponuky licencovaných CO2 pištolí. Výrobcovia ako Umarex a ASG nelenili a vyjednali si u zbrojoviek licenciu na najlepšie pištole sveta. Obzvlášť dánsky výrobca Action Sport Games si získal srdce českých strelcov vynikajúcou radou pištolí CZ. Realite sa najviac blížia pištole s blowbackem, záver sa u nich pohybuje rovnako ako pri ostrej, vďaka tomu si vychutnáte spätný ráz a jedinečný zážitok zo streľby.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, či už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku alebo guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz