skip_main skip_menu skip_search

Legendárne bubienkače na CO2

Vzduchové revolvery

Pomáhame s výberom

V minulosti dobrý sluha všetkých kovbojov, pištoľníkov, milovníkov Divokého západu. Dnes obľúbenec hobby strelcov a športovcov, ktorí kašlú na trendy a idú si svoj vlastný štýl. To je revolver. Varianta s pohonom na CO2 pracuje tak, že diabolku či brok vymrští von z hlavne stlačený plyn.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Vzduchové revolvery

Vzduchový revolver ASG Schofield 6" Silver 4,5mm Diabolo

4x

Vzduchový revolver inšpirovaný modelom Smith & Wesson Schofield. Nábojnice naplnené olovenými diabolkami sa vkladajú do šesťkomorového bubienka. Tento model je v lesklom striebornom prevedení a pýši sa šesťpalcovou hlavnou.

Skladom 9 ks, 8. - 11. 12. u vás

€ 170.2

Vzduchové revolvery

Vzduchový revolver Crosman Triple Threat 4,5 mm

4x

Crosman Triple Threat pretvára dizajn klasického revolvera na vzduchovú pištoľ poháňanú kartušou CO2. Revolver je schopný strieľať diabolkami aj oceľovými brokmi 4,5 mm a ponúka single action aj double action režim. Súčasťou balenia sú ľahko vymeniteľné hlavne rôznych dĺžok.

Skladom > 20 ks, 8. - 11. 12. u vás

€ 118.7

Vzduchové revolvery

Vzduchový revolver Umarex Legends S25

4x

Celokovová konstrukce revolveru má lesklou chromovanou úpravu. Legends S25 nabízí realistické nabíjení, které ještě usnadňuje rychloplnička.

Skladom na centrálnom sklade, 11. - 12. 12. u vás

€ 130.6

Vzduchové revolvery

Crosman Remington 1875 4,5mm

1x

Americký výrobca Crosman priniesol na trh s veľmi podarenú repliku revolvera Remington mod. 1875. Zbraň má kvalitný rám z nemagnetického kovu, črienky imitujúce slonovú kosť sú vyrobené z tvrdeného polyméru.

Dočasne nedostupný

€ 186.1

Detail

MODERNÁ VERZIA KLASICKÝCH REVOLVEROV

Repliky revolverov sú takmer k nerozoznaniu od svojich ostrých predlôh. Niektoré modely majú o trochu dlhšiu hlaveň než vzduchové pištole, a preto sú presnejšie. Revolvery sú preslávené vysokou spoľahlivosťou, budete sa však musieť zmieriť s menším počtom nábojov. Valec je obvykle na 6 rán, či už v podobe oceľových brokov alebo olovených diabolek.

MÁME CO2 REVOLVERY OD OVERENÝCH VÝROBCOV

Keď sa u nás povie revolver, väčšine sa vybaví kolt a jeho otec Samuel Colt. Pravdou je, že dnes sa značka sústredí na iné zbrane. Najoverenejšie vzduchové CO2 revolvery vyrábajú v súčasnosti firmy ASG, nemecký gigant Umarex alebo napríklad Crosman. Posledná spomenutá značka vyrába dokonalú repliku kultového amerického revolveru Colt Peacemaker.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, nech už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku či guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Vzduchovky s tureckými koreňmi

Turecké vzduchovky predstavujú fenomén, ktorý stále evolvuje a neprestáva prekvapovať novými technickými riešeniami a nápaditými dizajnovými prvkami.

Ako sa starať o zbrane?

V tomto článku sa dozviete, prečo zbrane čistiť a ako pri tom postupovať. Povieme si tiež niečo k čistiacim a konzervačným prípravkom. Najprv si povieme, ako čistiť palné zbrane. Potom sa pustíme aj do čistenia plynoviek.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz