skip_main skip_menu skip_search

Nemecké outdoorové vybavenie

MFH

MFH

MFH je jednou zo štyroch obchodných značiek, pod ktorou nemecká firma Max Fuchs AG z Bavorska predáva vojenské a outdoorové oblečenie a výbavu. Jej široká ponuka produktov zahrňuje maskáčové oblečenie, obuv, pokrývky hlavy, tašky, batohy a mnoho ďalších potrieb pre pobyt v prírode, lov a rybárčenie. A to všetko vo veľkej škále maskovacích vzorov a farieb.

Vďaka neustálemu rozširovaniu ponuky a logistickému zázemiu sa značka ustálila ako jedna z najúspešnejších vo svojom obore. Nech už ste military nadšenec alebo rád vyrážate do prírody, so značkou MFH iste neprehlúpite.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Ručné kreslo od nemeckého výrobcu MFH v army dizajne. Tyč stoličky je odolná voči vlhkosti. Vďaka tomu môžeme rozložiť oheň prakticky kdekoľvek.

Skladom 1 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 10.4

Outdoorová jedáleň od nemeckého výrobcu MFH s ľahkým polymérovým telom. Tepelnoizolačné vlastnosti sa zlepšujú špeciálnym obalom.

Skladom 3 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 7.7

Užitočná súprava pre všetkých nadšencov prežitia a milovníkov divokej prírody. Táto súprava obsahuje všetko, čo potrebujete na založenie dobrého ohňa.

Skladom 1 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 15.5

Nemecká spoločnosť MFH ho navrhla na kempovanie a pohodlný odpočinok po náročnej expedícii. Dostatočná hrúbka zaručuje ideálne izolačné vlastnosti.

Skladom 2 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 33.0

Kvalitný kompas vybavený odolným kovovým puzdrom. Uzavreté puzdro chráni kompas pred poškriabaním a mechanickým poškodením.

Skladom 3 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 8.6

Taktické stehenné puzdro v zelenej farbe od spoločnosti MFH. Tento model je vhodný pre väčšinu štandardných pištolí s dĺžkou hlavne od 3" do 4".

Skladom 3 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 9.3

Špeciálne navrhnutý poľný varič, ktorý funguje na princípe spaľovania benzínu. Rozložiteľná konštrukcia je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a mosadze.

Skladom 2 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 90.3

Balenie dvoch hliníkových karabín na zavesenie výstroja od nemeckého výrobcu MFH. Majú veľkosť 8 cm a sú vybavené skrutkovacím zámkom.

Skladom 11 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 4.4

Kempingové kladivo na zatĺkanie a vyťahovanie stanových kolíkov. Oceľová hlava s páčidlom je namontovaná na drevenej doske.

Skladom 11 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 18.3

Kovové putá na retiazke v striebornej farbe.

Skladom 8 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 19.5

Taktické stehenné puzdro v maskovacom vzore CCE, ktoré používa francúzska armáda. Na boku je vrecko na náhradný zásobník.

Skladom 1 ks, v štvrtok 11. 8. u vás

€ 9.6

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz