skip_main skip_menu skip_search

Nie je varič ako varič

Outdoorové variče

Chcete si uľahčiť prácu s varením v prírode? Potom sú variče tým ideálnym pomocníkom. Nech už využijete plynový varič Cattara alebo gelový varič, značne si tým uľahčíte prácu. Ako kempingový varič sa využíva tiež JUBÖ 4heat stove. Ten stačí len zložiť z jednoduchých plechov a vnútri založiť malý oheň.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Campingový riad

Cattara skladací statív 86cm

Je to praktická skladacia trojnožka na zavesenie kanvice nad oheň alebo sporák. Statív pozostáva z troch sklopných nôh z odolného hliníka a háčika na zavesenie.

Skladom 2 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 19.8

Outdoorové variče

Turistický benzínový varič MFH

Špeciálne navrhnutý poľný varič, ktorý funguje na princípe spaľovania benzínu. Rozložiteľná konštrukcia je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a mosadze.

Skladom 2 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 90.3

Outdoorové variče

Kazeta Cattara Meva 230g

Ide o kartušu pre plynové sporáky so závitom 7/16". Kazeta obsahuje 230 g zmesi propánu a butánu. Je tiež odolný voči mrazu.

Skladom 5 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 7.0

Outdoorové variče

Plynový kempingový varič Cattara MINI

Novinka

S varičom MINI si môžete vychutnať teplé a čerstvé jedlá na cestách. Pripojenie sa vykonáva jednoduchým naskrutkovaním variča na kartušu s propán-butánom. Varič je kompatibilný s bombičkami, ktoré sú vyrobené podľa normy EN 417 – musia však mať samotesniaci ventil so závitom 7/16".

Skladom 3 ks, v piatok 19. 8. u vás

€ 21.7

Outdoorové variče

Závetrie pre sporák Cattara

Veľmi praktická vetrovka pre outdoorových a kempingových kuchárov od českého výrobcu outdoorových potrieb Cattara. Tento model je vysoký 135 mm.

Skladom na centrálnom sklade, v pondelok 22. 8. u vás

€ 13.9

CAMPINGOVÉ VARIČE

Moderné turistické varičeľahké a rýchlo rozložiteľné. Ľahko ich zbalíte do batohu a chutné jedlo si na nich pripravíte aj za silného vetra či dažďa. V ponuke máme napríklad obľúbené outdoorové variče Cattara.

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz