skip_main skip_menu skip_search

Proti vode pomôže za všetkých okolností

Impregnácia

Pomáhame s výberom

Mikroskopická ochrana sa počíta tiež. Nanotechnológia využitá pri impregnačných sprejoch bez okolkov ochrání vaše odevy aj obuv. Vy sa musíte len postarať o to, aby vám do topánok nenatiekla zhora. Suché chodidlá vám zaistí kvalitná impregnácia na topánky a o zbytok tela sa postará impregnácia na textil.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

GNP Tekuté stierače

Súprava na čistenie autoskiel obsahuje 30 ml prípravku, jednorazové rukavice, aplikačnú hubku, 2 odmasťovacie utierky a utierku z mikrovlákna.

Skladom 1 ks, 27. - 28. 2. u vás

€ 13.1

Huba na aplikáciu produktov

Špongia je skvelým nástrojom na nanášanie impregnácie. Pomáha vám roztok jemne a dôkladne rozotrieť do materiálu

Skladom 5 ks, 27. - 28. 2. u vás

€ 1.2

Inproducts Premium Impregnácia na outdoorové oblečenie 400ml

Dokonca aj vaše oblečenie potrebuje poriadny nepremokavý plášť, a presne to získate s impregnáciou Inproducts Premium. Vrstva sa nanáša pomocou šikovného spreja, nevydáva nepríjemné pachy a vydrží približne tri mesiace náročných dobrodružstiev. Ochranná tkanina je zložená zo kremíka a ochráni váš odev pred soľným posypom, nečistotami a vlhkosťou.

Dočasne nedostupný

€ 21.4

Detail

Inproducts Premium Impregnácia na obuv 400 ml

Impregnácia sa nanáša pomocou spreja, nevydáva nepríjemný zápach a jedna vrstva vydrží približne tri mesiace náročných dobrodružstiev. Účinná zložka sa skladá zo silikónu a chráni vašu obuv pred posypovou soľou, nečistotami a premoknutím.

Dočasne nedostupný

€ 20.6

Detail

NANOPROTECH – NANO IMPREGNACE 21. STOROČIA

Po aplikácii impregnáciou Nanoprotech vznikne na ošetrovanom povrchu tenký film kremíkových nanočastíc. Ten ochráni akékoľvek membránové oblečenie, napríklad Gore-Tex, Climatic, Gelanots a ďalšie proti vlhnutiu a znečisteniu. Nanesením impregnácie predĺžite životnosť outdoorových odevov až o niekoľko rokov.

IMPREGNÁCIA NA KOŽU

Chcete vrátiť pôvodný lesk koženým sedačkám a kreslám? Impregnácia s nanočasticami a príměsou vosku ochráni kožené poťahy až na 3 mesiace pred vlhkom, nečistotami a popraskaním. Naviac kožu zvláčňuje, vyživuje.

IMPREGNÁCIA NA STANY A BATOHY

Vyrážate radi na túry a chcete váš stan a batoh chrániť pred vodou a nečistotami? Vyskúšajte impregnáciu. Vytvára na povrchu ochranný film z nanočastíc odpudzujúcich vodu aj nečistoty. Vďaka tomu tkanina ani koža nepremokne a zároveň si zachová svoju priedušnosť. Napríklad váš stan bude chránený proti vlhkosti, ale zároveň sa v ňom bude dať pohodlne dýchať. Nemusíte se obávat vzniku plesní alebo poškodeniu zo slnečného žiarenia.

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz