skip_main skip_menu skip_search

Český špecialista na nanotechnológie

Nanoprotech

Nanoprotech

Už od roku 2012 sa česká značka značka NanoProtech špecializuje na výrobu a vývoj technických produktov na základe nanotechnológií.

Všetky oleje od NanoProtech obsahujú nanočastice, ktoré dokonale preniknú do štruktúry materiálu a vyplnia aj tie najjemnejšie mikrotrhliny. Vďaka tomu vytesňujú nečistoty, odpudzujú vodu a vlhkosť a obmedzujú trenie. V ponuke nájdete celú radu mazív a antikoróznych a elektroizolačních prostriedkov.

DOKONALÁ OCHRANA 

Cieľom NanoProtech bolo vždy byť najlepší, nepostrádateľný a unikátny. S len dobrým výrobkom sa nikdy neuspokojí. Aby svoje produkty doviedol do čo možno najvyšších výšin, spolupracuje tento výrobca s niekoľkými vedeckými pracoviskami a vývojármi v Českej republike a ďalších európskych zemiach.

Nech už potrebujete olej na zbrane (NanoProtech Gun), impregnáciu na odevy alebo ochranu proti vlhkosti pre vaše RC modely, tento výrobca je jasnou voľbou.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Oleje na čistenie zbrane

Olej na zbrane GNP 200 ml

2x

Zabezpečuje plynulú a spoľahlivú prevádzku strelných zbraní. Obsahuje nanočastice, ktoré prenikajú do štruktúry povrchu kovu.

Skladom 13 ks, 8. - 11. 12. u vás

€ 9.1

Impregnácia

Inproducts Premium Impregnácia na outdoorové oblečenie 400ml

Dokonca aj vaše oblečenie potrebuje poriadny nepremokavý plášť, a presne to získate s impregnáciou Inproducts Premium. Vrstva sa nanáša pomocou šikovného spreja, nevydáva nepríjemné pachy a vydrží približne tri mesiace náročných dobrodružstiev. Ochranná tkanina je zložená zo kremíka a ochráni váš odev pred soľným posypom, nečistotami a vlhkosťou.

Skladom 4 ks, 8. - 11. 12. u vás

€ 21.4

Impregnácia

GNP Tekuté stierače

Súprava na čistenie autoskiel obsahuje 30 ml prípravku, jednorazové rukavice, aplikačnú hubku, 2 odmasťovacie utierky a utierku z mikrovlákna.

Skladom 2 ks, 8. - 11. 12. u vás

€ 13.1

Impregnácia

Huba na aplikáciu produktov

Špongia je skvelým nástrojom na nanášanie impregnácie. Pomáha vám roztok jemne a dôkladne rozotrieť do materiálu

Skladom 5 ks, 8. - 11. 12. u vás

€ 1.2

Príslušenstvo pre puškohľady

GNG Čistič optiky 100 ml

Čistič optiky GNG je moderný prostriedok na čistenie sklenených a plastových povrchov. Ľahko odstraňuje odtlačky prstov, mastnotu a najmenšie čiastočky prachu. Vďaka absencii alkoholu je veľmi šetrný ku všetkým citlivým povrchom a antireflexným vrstvám.

Dočasne nedostupný

€ 7.9

Detail

Impregnácia

Inproducts Premium Impregnácia na obuv 400 ml

Impregnácia sa nanáša pomocou spreja, nevydáva nepríjemný zápach a jedna vrstva vydrží približne tri mesiace náročných dobrodružstiev. Účinná zložka sa skladá zo silikónu a chráni vašu obuv pred posypovou soľou, nečistotami a premoknutím.

Dočasne nedostupný

€ 20.6

Detail

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz