skip_main skip_menu skip_search

Český špecialista na nanotechnológie

Nanoprotech

Nanoprotech

Už od roku 2012 sa česká značka značka NanoProtech špecializuje na výrobu a vývoj technických produktov na základe nanotechnológií.

Všetky oleje od NanoProtech obsahujú nanočastice, ktoré dokonale preniknú do štruktúry materiálu a vyplnia aj tie najjemnejšie mikrotrhliny. Vďaka tomu vytesňujú nečistoty, odpudzujú vodu a vlhkosť a obmedzujú trenie. V ponuke nájdete celú radu mazív a antikoróznych a elektroizolačních prostriedkov.

DOKONALÁ OCHRANA 

Cieľom NanoProtech bolo vždy byť najlepší, nepostrádateľný a unikátny. S len dobrým výrobkom sa nikdy neuspokojí. Aby svoje produkty doviedol do čo možno najvyšších výšin, spolupracuje tento výrobca s niekoľkými vedeckými pracoviskami a vývojármi v Českej republike a ďalších európskych zemiach.

Nech už potrebujete olej na zbrane (NanoProtech Gun), impregnáciu na odevy alebo ochranu proti vlhkosti pre vaše RC modely, tento výrobca je jasnou voľbou.

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

Impregnácia

GNP Tekuté stierače

Súprava na čistenie autoskiel obsahuje 30 ml prípravku, jednorazové rukavice, aplikačnú hubku, 2 odmasťovacie utierky a utierku z mikrovlákna.

Skladom 4 ks, v pondelok 22. 8. u vás

€ 13.1

Impregnácia

Huba na aplikáciu produktov

Špongia je skvelým nástrojom na nanášanie impregnácie. Pomáha vám roztok jemne a dôkladne rozotrieť do materiálu

Skladom 8 ks, v pondelok 22. 8. u vás

€ 1.2

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz