skip_main skip_menu skip_search

Na lov aj športovú streľbu

Chrániče sluchu: strelecké slúchadlá

Pomáhame s výberom

Doporučená výbava na strelnicu. Strelecké slúchadlá vás ochránia pred nadmerným hlukom, ktorý môže spôsobiť nepríjemné pískanie v ušiach a v extrémnych prípadoch aj roztrhnúť bubienok. V tejto sekcii nájdete běžné slúchadlá, ktoré tlmia okolitý zvuk. Máme aj pokročilé chrániče, ktoré navyše vedia zosilniť ľudský hlas.
Čítať viac

Chcete sa niečo opýtať?

Sme tu pre vás

Michal M

Michal

Zavolajte +420 778 772 453, Po–Pia, 8–16 hod.

Napíšte info@balistas.sk

Položiť otázku

KLASICKÉ CHRÁNIČE SLUCHU, PASÍVNE SLÚCHADLÁ

Ponúkame štandardné slúchadlá v modernom prevedení. Sú ľahké, pohodlné a vďaka ergonomickému tvarovaniu padnú na každú hlavu. Nestane sa vám tak, že by vám pri prudkejších  pohyboch spadli. Osvedčené pasívne slúchadlá RealHunter dostanete v rôznych farebných prevedeniach. Obľúbený výrobok predstavuje i Peltor X1.

ELEKTRONICKÉ SLÚCHADLÁ NA STREĽBU, AKTÍVNE SLÚCHADLÁ

Sofistikované chrániče sluchu s elektronikou dokážu tlmiť nadmernú hlasitosť z okolia a podľa potreby zosilniť reč. Takže s nimi počas komunikácie s ostatnými ľuďmi lepšie počujete. Zároveň ste stále chránený pred prílišným hlukom zo streľby. V pomere cena výkon víťazia aktívne slúchadlá RealHunter. Pre profesionálne využitie sa pozrite na mušľový chránič Peltor MT.

Predávame aj ochranné sety, v nich okrem slúchadiel nájdete aj strelecké okuliare s certifikátom ANSI.

Doporučené články

Montáž a nastrelenie puškohľadu - ako na to

Poradíme vám s výberom montáže a dozviete sa ako nastreliť puškohľad, či už sa ho chystáte pripevniť na vzduchovku alebo guľovnicu. Článok je určený hlavne pre strelcov začiatočníkov.

Lukáš Hajný,

Naposledy navštívené produkty

+420 778 772 453 Po–Pia, 8–16 hod. Položiť dotaz